WPeMatico v1.1.2 - en to fa_IR translation catalogue (1417 entries)

en:  Ignore Words to Tax in Settings
fa_IR:  نادیده گرفتن کلمات به مالیات در تنظیمات

en:  License
fa_IR:  مجوز

en: %s &rarr; Add New
fa_IR: %s → اضافه کردن جدید

en: %s Campaigns activated
fa_IR: %s کمپین های فعال

en: %s Campaigns deactivated
fa_IR: %s مبارزات غیر فعال

en: %s is not installed on your server, but is recommended by %s.
fa_IR: %s is not نصب شده بر روی سرور خود است اما توصیه شده توسط %s.

en: %s is recommended by %s.
fa_IR: %s توصیه می شود توسط %s.

en: %s is required by %s.
fa_IR: %s مورد نیاز است توسط %s.

en: %s posts added
fa_IR: %s نوشته اضافه شد

en: (Copy)
fa_IR: (کپی)

en: (Enabling this feature don't deletes the previous saved data.)
fa_IR: (فعال کردن این ویژگی نمی حذف داده های ذخیره شده قبلی.)

en: (Less feeds equal less used resources when fetching).
fa_IR: (کمتر خوردها برابر کمتر استفاده می شود زمانی که منابع دلربا).

en: (Not writable)
fa_IR: (قابل نوشتن نمی باشد)

en: (SimplePie Settings)
fa_IR: (SimplePie تنظیمات)

en: (example: div, p, span, etc.)
fa_IR: (مثال: div, p, span, و غیره.)

en: (needs update - %s)
fa_IR: (نیاز به به روز رسانی - %s)

en: (open in popup)
fa_IR: (باز کردن در پنجره)

en: - PHP 5.3.0 or higher needed!
fa_IR: - پی اچ پی 5.3.0 یا بالاتر مورد نیاز است!

en: - WP-Cron don't working please check it!
fa_IR: کرن وردپرس کار نمی کند،لطفا آن را چک کنید.

en: - WordPress 3.9 or higher needed!
fa_IR: - وردپرس 3.9 یا بالاتر مورد نیاز است!

en: --Failed to extract all parts of multi-page article, so not going to include them
fa_IR: --موفق به استخراج تمام قطعات از چند صفحه مقاله پس از رفتن به آنها را شامل

en: --Failed to extract content
fa_IR: --موفق به استخراج محتوا

en: 5 Stars Ratings on Wordpress
fa_IR: 5 ستاره رتبه بندی در وردپرس

en: A error has been ocurred.
fa_IR: یک خطا بوده است روی داد.

en: A more clear nag update was added for the addons in the WPeMatico Extensions and Addons menu items.
fa_IR: روشن تر نق نقو به روز رسانی اضافه شده برای این افزونه در WPeMatico الحاقات و افزونه آیتم های منو.

en: A new Campaign Fetch Preview.
fa_IR: یک کمپین جدید واکشی پیش نمایش.

en: A new Campaign Type for XML feeds.
fa_IR: یک کمپین جدید از نوع XML فید.

en: A new preview for the YouTube campaign.
fa_IR: یک پیش نمایش جدید برای یوتیوب مبارزات انتخاباتی.

en: A notice for each campaign will be displayed at top of the page. The Post column will be updated in red if at least one post was fetched.
fa_IR: توجه کنید برای هر کمپین نمایش داده خواهد شد در بالای صفحه. پست ستون به روز خواهد شد با رنگ قرمز اگر حداقل یک پست برداشته شد.

en: A tag is a piece of text that gets replaced dynamically when the post is created. Currently, these tags are supported:
fa_IR: برچسب تکه ای از متن است که در هنگام ایجاد نوشته بصورت پویا جایگزین می شود. در حال حاضر، این دستورات پشتیبانی می شوند:

en: A version lower than 7.10 will work fine, but will generate a PHP Warning each time it is used.
fa_IR: یک نسخه پایین تر از 7.10 خوب کار می کنند اما تولید PHP هشدار هر زمان استفاده می شود.

en: About
fa_IR: درباره

en: Actions
fa_IR: اقدامات

en: Actions to Uninstall saved.
fa_IR: اقدامات برای حذف نجات داد.

en: Activate Automatic Mode.
fa_IR: فعال کردن حالت اتوماتیک.

en: Activate Debug Logs in Campaigns
fa_IR: فعال کردن اشکال زدایی سیاهههای مربوط در مبارزات

en: Activate Flip Paragraphs
fa_IR: فعال کردن فلیپ پاراگراف

en: Activate Flip Paragraphs.
fa_IR: فعال کردن فلیپ پاراگراف.

en: Activate License
fa_IR: فعال کردن مجوز

en: Activate Random Rewrites.
fa_IR: فعال Random بازنویسی.

en: Activate Random Rewrites. Will show the form to allow add all the lines with comma-separated words to be used.
fa_IR: فعال Random بازنویسی. را نشان می دهد فرم اجازه می دهد تا اضافه کردن تمام خطوط با کاما از هم جدا کلمات استفاده می شود.

en: Activate Scheduling.
fa_IR: فعال کردن برنامه ریزی است.

en: Activate a code to allow or avoid the use of the external cron file.  Deactivated by default to backward compatibility, but strongly recommended.
fa_IR: فعال کردن یک کد برای اجازه می دهد و یا جلوگیری از استفاده از خارجی cron فایل. غیر فعال به طور پیش فرض به سازگاری اما به شدت توصیه می شود.

en: Activate scheduling
fa_IR: فعال کردن زمان بندی

en: Activate this setting if you can't see WPeMatico menu at left under Posts menu item.
fa_IR: فعال کردن این تنظیم اگر شما نمی توانید ببینید WPeMatico منو در سمت چپ و در زیر پست ها آیتم های منو.

en: Activate this setting if you don't see the WPeMatico Settings page complete or can't read externals URLs.
fa_IR: فعال کردن این تنظیم اگر شما نمی بینم WPeMatico صفحه تنظیمات کامل و یا نمی تواند جزئیات قابل آدرس ها.

en: Activate this setting if you have problems with the addons page to see them in your plugin page like any other plugin.
fa_IR: فعال کردن این تنظیم اگر شما مشکل با افزونه صفحه به دیدن آنها را در صفحه افزونه مانند سایر افزونه.

en: Activate this will deactivate all following options for audios.
fa_IR: فعال کردن این غیر فعال کردن همه گزینه های زیر برای فایلهای دیداری.

en: Activate this will deactivate all following options for images.
fa_IR: فعال کردن این غیر فعال کردن همه گزینه های زیر برای تصاویر.

en: Activate this will deactivate all following options for videos.
fa_IR: فعال کردن این غیر فعال کردن همه گزینه های زیر برای فیلم ها.

en: Activated for updates
fa_IR: فعال برای به روز رسانی

en: Activations
fa_IR: فعالانه

en: Active Plugins
fa_IR: پلاگین فعال

en: Active Theme:
fa_IR: موضوع فعال:

en: Add Feed
fa_IR: اضافه کردن خوراک

en: Add Image
fa_IR: اضافه کردن تصویر

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add New Campaign
fa_IR: افزودن کمپین جدید

en: Add On
fa_IR: اضافه کردن در

en: Add a throttle/delay in seconds after every post.
fa_IR: اضافه کردن یک دریچه گاز/تاخیر در ثانیه بعد از هر پست.

en: Add an extra duplicate filter by source permalink in meta field value.
fa_IR: اضافه کردن اضافی و تکراری فیلتر توسط منبع لینک ثابت در متا مقدار فیلد.

en: Add an extra filter to check duplicates by Custom Post title
fa_IR: اضافه کردن یک فیلتر اضافی برای بررسی تکراری توسط پست سفارشی عنوان

en: Add auto Categories
fa_IR: افزودن خودکار دسته بندی

en: Add auto Categories.
fa_IR: اضافه کردن خودکار دسته بندی.

en: Add categories from the source post and/or assign already existing categories.
fa_IR: اضافه کردن دسته ها از منبع ارسال و/یا اختصاص دهید در حال حاضر دسته بندی های موجود.

en: Add counter to Post title
fa_IR: اضافه کردن شمارنده به عنوان پست

en: Add custom feed tags as template tags or custom field values on every post.
fa_IR: اضافه کردن خوراک سفارشی برچسب ها به عنوان تگ های قالب و یا مقادیر فیلد های سفارشی در هر پست.

en: Add custom feed tags to use on template or custom fields
fa_IR: اضافه کردن خوراک سفارشی برچسب ها برای استفاده در قالب یا زمینه های سفارشی

en: Add custom feed tags to use on template or custom fields.
fa_IR: اضافه کردن خوراک سفارشی برچسب ها برای استفاده در قالب یا زمینه های سفارشی.

en: Add custom fields with values as templates on every post.
fa_IR: اضافه کردن زمینه های سفارشی با ارزش به عنوان قالب در هر پست.

en: Add custom fields with values as templates.
fa_IR: اضافه کردن زمینه های سفارشی با ارزش به عنوان قالب.

en: Add featured image at the beginning of the post content.
fa_IR: اضافه کردن تصویر برجسته در ابتدای محتوای پست.

en: Add filters by dimensions of images.
fa_IR: اضافه کردن فیلتر با ابعاد تصاویر.

en: Add it above the content.
fa_IR: اضافه کردن آن را بالاتر از محتوا است.

en: Add more
fa_IR: افزودن بیشتر

en: Add more.
fa_IR: اضافه کردن بیشتر.

en: Add rel="nofollow" to links.
fa_IR: اضافه کردن rel="nofollow" برای لینک کلیک کنید.

en: Add-on plugins are available that greatly extend the default functionality of WPeMatico. There are a Professional extension for extend the parsers of the feed contents, The Full Content add-on to scratch the source webpage looking to get the entire article, and many more.
fa_IR: اضافه کردن-در افزونه ها در دسترس هستند که تا حد زیادی گسترش قابلیت به طور پیش فرض از WPeMatico. وجود دارد یک حرفه ای فرمت برای گسترش parsers از خوراک مطالب پر محتوا اضافه کردن-در ابتدا به منبع صفحه وب به دنبال دریافت کل مقاله و بسیاری از بیشتر.

en: Added terms of %s taxonomy:
fa_IR: اضافه شده شرایط استفاده از %s طبقه بندی:

en: Adding Category:
fa_IR: افزودن دسته بندی:

en: Adding custom tags to post.
fa_IR: اضافه کردن برچسب های پست.

en: Adding featured image post meta:
fa_IR: اضافه کردن تصویر برجسته پست متا:

en: Adding tags automatically to post.
fa_IR: اضافه کردن برچسب ها به طور خودکار به پست.

en: Adding tags from feed to post.
fa_IR: اضافه کردن برچسب ها از خوراک به پست.

en: Advanced Actions
fa_IR: اقدامات پیشرفته

en: Advanced Features
fa_IR: ویژگی های پیشرفته

en: Advanced Fetching
fa_IR: واکشی پیشرفته

en: Affects all campaigns. To run campaigns you must do it manually or with external cron. (Recommended with External Cron).
fa_IR: بر تمام مبارزات. به اجرای کمپین شما باید آن را به صورت دستی و یا با خارجی cron. (توصیه می شود با خارجی Cron).

en: After Wordpress inserted the post, this option will make an update query to database with the content of the post to avoid Wordpress filters.
fa_IR: بعد از وردپرس درج پست این گزینه را به یک پرس و جو به روز رسانی به پایگاه داده با محتوای پست برای جلوگیری از وردپرس فیلتر است.

en: All Campaigns
fa_IR: همه کمپین ها

en: All audios will be attached to the owner post and added to Wordpress Media library, but if you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
fa_IR: تمام فایلهای دیداری متصل خواهد شد به صاحب پست و اضافه شده به کتابخانه رسانه وردپرس, اما اگر شما می بینید که این کار فرآیند بیش از حد به آرامی شما می توانید غیر فعال کردن این اینجا.

en: All available Addons
fa_IR: تمام افزونه های موجود

en: All images will be attached to the owner post and added to Wordpress Media library; necessary for Featured image, but if you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
fa_IR: همه تصاویر متصل خواهد شد به صاحب پست و اضافه شده به کتابخانه رسانه وردپرس; لازم برای, تصویر برجسته, اما اگر شما می بینید که این کار فرآیند بیش از حد به آرامی شما می توانید غیر فعال کردن این اینجا.

en: All links are no-follow and open in a new browser tab.
fa_IR: تمام لینک ها هستند بدون دنبال و باز کردن در یک تب مرورگر جدید.

en: All of these words
fa_IR: تمام این کلمات

en: All videos will be attached to the owner post and added to Wordpress Media library; necessary for Featured video, but if you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
fa_IR: تمام ویدئوها متصل خواهد شد به صاحب پست و اضافه شده به کتابخانه رسانه وردپرس; لازم به صورت ویژه تصویری, اما اگر شما می بینید که این کار فرآیند بیش از حد به آرامی شما می توانید غیر فعال کردن این اینجا.

en: Allow URL fopen:
fa_IR: اجازه می دهد URL fopen:

en: Allow duplicates hashes. (Not Recommended)
fa_IR: اجازه می دهد تکراری را ، (توصیه نمی شود)

en: Allow duplicates titles.
fa_IR: اجازه می دهد تکراری عناوین.

en: Allow option on campaign to skip the content filters.
fa_IR: اجازه می دهد گزینه ای در مبارزات انتخاباتی به جست و خیز فیلتر کردن محتوا.

en: Allow pings?
fa_IR: اجازه به پینگ؟

en: Allow to assign a singular category to the post if a word is found in the content.
fa_IR: اجازه می دهد به اختصاص مفرد دسته به پست اگر یک کلمه در محتوا.

en: Allowed audio extensions to upload
fa_IR: مجاز صوتی پسوند برای آپلود

en: Allowed image extensions to upload
fa_IR: تصویر اجازه پسوند برای آپلود

en: Allowed tags
fa_IR: برچسب های مجاز

en: Allowed video extensions to upload
fa_IR: مجاز تصویری پسوند برای آپلود

en: Allowing duplicated posts
fa_IR: امکان تکرار پست

en: Allows pinbacks and trackbacks in the posts created by this campaign.
fa_IR: اجازه می دهد تا pinbacks و قوانین در پست های ایجاد شده توسط این کمپین.

en: Almost never be necessary.  Just if you have problems with version of Simplepie installed in Wordpress.
fa_IR: تقریبا هرگز لازم خواهد بود. فقط اگر شما مشکلات با نسخه Simplepie نصب شده در وردپرس.

en: Also can use this feature to make simple links from some words with origin and re-link fields.
fa_IR: همچنین می توانید با استفاده از این ویژگی برای ایجاد لینک های ساده از برخی از کلمات با منشاء و re-link زمینه.

en: Also enclosure and media RSS tags.
fa_IR: همچنین محوطه و رسانه های آر اس اس دسته.

en: Also uncheck this if you need all sizes of wordpress audios. The WP process can take too much resources if many audios are uploaded at a time.
fa_IR: همچنین این علامت اگر شما نیاز به اندازه وردپرس فایلهای دیداری. WP فرایند می تواند بیش از حد منابع اگر بسیاری از فایلهای دیداری آپلود در یک زمان.

en: Also uncheck this if you need all sizes of wordpress images. The WP process can take too much resources if many images are uploaded at a time.
fa_IR: همچنین این علامت اگر شما نیاز به تمام اندازه تصاویر وردپرس. WP فرایند می تواند بیش از حد منابع اگر بسیاری از تصاویر آپلود شده در یک زمان.

en: Also uncheck this if you need all sizes of wordpress videos. The WP process can take too much resources if many videos are uploaded at a time.
fa_IR: همچنین این علامت اگر شما نیاز به اندازه وردپرس ویدئوها. WP فرایند می تواند بیش از حد منابع اگر بسیاری از فیلم ها در حال آپلود در یک زمان.

en: Also you can add a gallery with three columns with all thumbnails images clickables at the bottom of every content, but before source link and author name, the post template would look like this:
fa_IR: همچنین می توانید یک گالری با سه ستون با تمام جزئیات تصاویر قابل کلیک در پایین هر مطلب اضافه کنید، اما قبل از لینک منبع و نام نویسنده ، قالب نوشته شبیه به این است:

en: Also, using the addons as the Professional will allow overwriting the data of a campaign and add the author, categories and tags also from the XML tags.
fa_IR: همچنین با استفاده از این افزونه به عنوان حرفه ای اجازه خواهد داد که جای نوشتن داده ها از یک کمپین و اضافه کردن نویسنده به دسته بندی ها و برچسب ها هم از XML برچسب ها.

en: Alternate WP Cron:
fa_IR: جایگزین WP Cron:

en: Always Overwrite
fa_IR: همیشه بازنویسی

en: Always keep the first. Recommended.
fa_IR: همیشه اول است. توصیه می شود.

en: An email will be sent with the events of campaign fetched. You can also filter the emails only if an error occurred or left blank to not send emails of this campaign.
fa_IR: یک ایمیل ارسال خواهد شد با وقایع کمپین از ذهن است. شما همچنین می توانید فیلتر کردن ایمیل تنها اگر یک خطا رخ داده است خالی سمت چپ و یا به ارسال ایمیل از این کمپین.

en: An option in Settings enables the upload of XML files in the WordPress Media Library in order to use its URL in the campaigns.
fa_IR: یک گزینه در تنظیمات را قادر می سازد آپلود فایل های XML در وردپرس رسانه کتابخانه به منظور استفاده از آن آدرس را در مبارزات.

en: Any (*)
fa_IR: هر(*)

en: Any of these words
fa_IR: هر یک از این کلمات

en: Applying Image Filters.
fa_IR: استفاده از فیلتر تصویر.

en: April
fa_IR: آپریل

en: Are those small sentences and/or phrases that you see alongside, or underneath, a feature in WPeMatico that give a short but very helpful explanation of what the feature is and serve as guiding tips that correspond with each feature. These tips sometimes even provide basic, recommended settings.
fa_IR: کسانی هستند که کوچک جملات و/یا عبارات است که شما می بینید در کنار و یا در زیر یک ویژگی در WPeMatico که به کوتاه اما بسیار مفید توضیح از چه ویژگی است و به عنوان هدایت راهنمایی که متناظر با هر یک از ویژگی. این نکات حتی گاهی اوقات ارائه پایه تنظیمات توصیه می شود.

en: Are you sure you want to delete hash code for duplicates of this campaign?
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که می خواهید به حذف هش کد به صورت تکراری از این کمپین ؟

en: Are you sure you want to reset this campaign?
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که می خواهید به تنظیم مجدد این کمپین ؟

en: As the hash is checked only by the last retrieved item, selecting this option may generate duplicate posts if duplicate checking by title does not work well for a campaign.
fa_IR: به عنوان هش بررسی می شود فقط توسط آخرین بازبینیشده در مورد انتخاب این گزینه ممکن است ایجاد پست های تکراری و اگر تکراری چک کردن عنوان به خوبی کار نمی کند برای یک مبارزه است.

en: Ask for any problem you may have and you'll get support for free. If it is necessay we will see into your website to solve your issue.
fa_IR: برای درخواست هر گونه مشکل شما ممکن است و شما می توانید پشتیبانی به صورت رایگان. اگر آن را necessay ما را ببینید به وب سایت خود را برای حل مشکل خود را.

en: Assign a selected category to the post if a word is found in the content.
fa_IR: اختصاص یک دسته بندی انتخاب شده برای این پست اگر یک کلمه در محتوا.

en: Assigning Auto Categories.
fa_IR: تعیین خودکار دسته بندی ها.

en: Assigning categories based on content words.
fa_IR: تعیین دسته بندی بر اساس کلمات محتوا.

en: Assigning date from feed item tag.
fa_IR: تعیین تاریخ از خوراک مورد برچسب شده است.

en: Assigning original date from full article to the post.
fa_IR: اختصاص اصلی تاریخ از مقاله کامل به پست.

en: Assigning original date to post.
fa_IR: انتصاب تاریخ اصلی به نوشته

en: At least one feed URL must be filled.
fa_IR: حداقل یک آدرس خبرخوان باید وارد شود

en: Attach Audios to post.
fa_IR: ضمیمه فایلهای دیداری به پست.

en: Attach Audios to posts.
fa_IR: ضمیمه فایلهای دیداری به پست.

en: Attach Images to post.
fa_IR: تصاویر ضمیمه به پست.

en: Attach Images to posts.
fa_IR: پیوست تصاویر به ارسال ها

en: Attach Videos to post.
fa_IR: ضمیمه به پست.

en: Attach Videos to posts.
fa_IR: ضمیمه به پست.

en: Attaching audios
fa_IR: اتصال فایلهای دیداری

en: Attaching file:
fa_IR: فایل پیوست:

en: Attaching images
fa_IR: پیوست تصاویر

en: Attaching videos
fa_IR: اتصال ویدئوها

en: Audio Attaching
fa_IR: صوتی اتصال

en: August
fa_IR: مرداد

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Author Must Contain:Not Found Any Word, Skipping Post...
fa_IR: نویسنده باید شامل:یافت نشد هر کلمه پرش پست...

en: Author.
fa_IR: نویسنده.

en: Author:
fa_IR: نویسنده:

en: Auto Added by WPeMatico
fa_IR: خودکار اضافه شده توسط WPeMatico

en: Auto generate tags
fa_IR: تولید خودکار و برچسب ها

en: Autoblogging in the blink of an eye! On complete autopilot WpeMatico gets new content regularly for your site!  WPeMatico is a very easy to use autoblogging plugin. Organized into campaigns, it publishes your posts automatically from the RSS/Atom feeds of your choice.
fa_IR: Autoblogging در یک چشم بر هم زدن! بر روی خلبان اتوماتیک کامل WpeMatico می شود محتوای جدید به طور منظم برای سایت شما! WPeMatico است بسیار آسان برای استفاده autoblogging پلاگین. سازمان به مبارزات آن منتشر پست های خود را به طور خودکار از RSS/Atom feeds از انتخاب شما.

en: Availables in addons at etruel.com.
fa_IR: Availables در افزونه در etruel.com.

en: Avoid Search redirection to source permalink.
fa_IR: جلوگیری از جستجو تغییر مسیر به منبع لینک ثابت.

en: Avoid search redirection to source permalink.
fa_IR: جلوگیری از جستجو تغییر مسیر به منبع لینک ثابت.

en: Avoid storing images on your site, this new feature allows you to use the featured image from an external URL by activating the "Use Featured Image from URL" option from WPeMatico Settings or from each campaign.
fa_IR: جلوگیری از ذخیره تصاویر در سایت خود این ویژگی های جدید اجازه می دهد تا شما را به استفاده از تصویر برجسته از یک آدرس خارجی و با فعال کردن "استفاده از تصویر برجسته از URL" گزینه از WPeMatico تنظیمات و یا از هر انتخاباتی است.

en: Bad Tags that will be not used on all posts:
fa_IR: بد دسته خواهد شد که استفاده نمی شود در همه پست ها:

en: Bad Tags.
fa_IR: بد دسته.

en: Bad Tags:
fa_IR: بد برچسب ها:

en: Basic rewriting:
fa_IR: پایه بازنویسی:

en: Better Excerpt Options
fa_IR: بهتر گزیده ای از گزینه های

en: Better control on running campaigns manually.
fa_IR: کنترل بهتر در حال اجرا مبارزات به صورت دستی.

en: Better speed on uploading files.
fa_IR: سرعت بهتر در آپلود فایل.

en: Blogs contain in its main page a XML file. In the case of blogs on WordPress the feed is defined as follows:
fa_IR: وبلاگ های حاوی آن در صفحه اصلی یک فایل XML. در مورد وبلاگ در وردپرس خوراک تعریف شده است به شرح زیر است:

en: Break fetching and restore campaign
fa_IR: شکستن دلربا و بازگرداندن کمپین

en: Bulk actions.
fa_IR: اقدامات فله.

en: Button Bar to Run, Activate or Stop the campaign. Its states are given by the colors.
fa_IR: نوار دکمه برای اجرای, فعال کردن و یا متوقف کردن مبارزات انتخاباتی. آن ایالت داده می شود توسط رنگ.

en: Buy PRO version online
fa_IR: خرید آنلاین نسخه حرفه ای

en: By Default Simplepie strip these html tags from feed content.  You can change or allow some tags, for example if you want to allow iframes or embed code like videos.
fa_IR: به طور پیش فرض Simplepie نوار این برچسب های html از خوراک مطالب. شما می توانید تغییر دهید و یا اجازه می دهد برخی از برچسب ها به عنوان مثال اگر شما می خواهید اجازه می دهد تا فریم یا کد مانند فیلم.

en: By default WordPress creates the excerpts "on the fly" from the post content, WPeMatico allows to create them using the description tag of the items in the feed.
fa_IR: به طور پیش فرض وردپرس ایجاد گزیده ای "در پرواز" از محتوای پست WPeMatico اجازه می دهد تا برای ایجاد آنها را با استفاده از تگ توضیحات از آیتم های موجود در خوراک.

en: By default the plugin saves three custom fields on every post with campaign and source item data.
fa_IR: به طور پیش فرض این افزونه موجب صرفه جویی در سه زمینه های سفارشی در هر پست با کمپین و منبع مورد داده است.

en: CAMPAIGN WIZARD
fa_IR: کمپین جادوگر

en: CHECK this option to improve fetching speed and performance.
fa_IR: بررسی این گزینه برای بهبود دلربا سرعت و عملکرد.

en: Cache audios.
fa_IR: کش فایلهای دیداری.

en: Cache images.
fa_IR: کش تصاویر.

en: Cache videos.
fa_IR: کش ویدئوها.

en: Caching all audios
fa_IR: ذخیره تمام فایلهای دیداری

en: Caching all images
fa_IR: کش کردن همه عکس ها

en: Caching all videos
fa_IR: ذخیره تمام ویدئوها

en: Campaign
fa_IR: کمپین

en: Campaign Categories
fa_IR: دسته بندی های کمپین

en: Campaign Categories.
fa_IR: کمپین دسته.

en: Campaign Deactivated
fa_IR: کمپین غیر فعال

en: Campaign Description
fa_IR: توضیح کمپین

en: Campaign Name
fa_IR: نام کمپین

en: Campaign Name:
fa_IR: نام کمپین:

en: Campaign Options
fa_IR: کمپین گزینه های

en: Campaign Options For Audios.
fa_IR: کمپین گزینه برای فایلهای دیداری.

en: Campaign Options For Duplicates.
fa_IR: کمپین گزینه های تکراری.

en: Campaign Options For Images.
fa_IR: کمپین گزینه برای تصاویر.

en: Campaign Options For Videos.
fa_IR: کمپین گزینه برای فیلم ها.

en: Campaign Post Format.
fa_IR: کمپین فرمت ارسال.

en: Campaign Posts Format
fa_IR: کمپین نوشته های قالب

en: Campaign Type
fa_IR: نوع کمپین

en: Campaign activated
fa_IR: کمپین فعال

en: Campaign cleared
fa_IR: مبارزات انتخاباتی, پاک

en: Campaign draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview campaign</a>
fa_IR: پیش نویس کمپین بروزرسانی شد. <a target="_blank" href="%s">Preview campaign</a>

en: Campaign fetch limit reached at %1s.
fa_IR: کمپین واکشی حد رسیده در %1s.

en: Campaign fetched in %1s sec.
fa_IR: ثانیه %1s واکشی کمپین در

en: Campaign post template allow to modify the content fetched by adding extra information, such as text, images, campaign data, etc. before save it as post content.
fa_IR: کمپین ارسال قالب اجازه می دهد برای تغییر محتوای ذهن با اضافه کردن اطلاعات اضافی مانند متن و تصاویر مبارزات انتخاباتی داده ، قبل از ذخیره آن را به عنوان محتوای پست.

en: Campaign published.
fa_IR: کمپین منتشر شد

en: Campaign restored to revision from %s
fa_IR: کمپین بازسازی شد تا مرور از %s

en: Campaign saved.
fa_IR: کمپین ذخیره شد.

en: Campaign scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview campaign</a>
fa_IR: کمپین برنامه ریزی شده برای: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview campaign</a>

en: Campaign submitted.
fa_IR: کمپین ثبت شد

en: Campaign updated.
fa_IR: کمپین بروزرسانی شد

en: Campaigns
fa_IR: کمپین ها

en: Campaigns Imported.
fa_IR: مبارزات وارد شده است.

en: Can't copy files!
fa_IR: نمی توانید کپی کردن فایل ها!

en: Can't find the featured image to add to the content.
fa_IR: نمی تواند پیدا کردن تصویر برجسته برای اضافه کردن به محتوا.

en: Can't save file!
fa_IR: نمی توانید فایل را ذخیره کنید!

en: Can\t connect to Wordpress Site
fa_IR: می\t اتصال به سایت وردپرس

en: Cancel Import
fa_IR: لغو واردات

en: Cannot contain:
fa_IR: نمی تواند شامل:

en: Cannot contain: Do not found all keywords. Continuing...
fa_IR: نمی تواند شامل: انجام تمام کلمات کلیدی. ادامه...

en: Case sensitive
fa_IR: حساس به حروف

en: Categories added:
fa_IR: دسته بندی ها اضافه شده:

en: Category Added in a WPeMatico Campaign
fa_IR: دسته اضافه شده در یک کمپین WPeMatico

en: Category exist:
fa_IR: دسته وجود دارد:

en: Change Image
fa_IR: تغییر تصویر

en: Change SimplePie HTML attributes to strip
fa_IR: تغییر SimplePie ویژگی های HTML به

en: Change SimplePie HTML attributes to strip.
fa_IR: تغییر SimplePie ویژگی های HTML به نوار.

en: Change SimplePie HTML tags to strip
fa_IR: تغییر SimplePie تگ های HTML به

en: Change SimplePie HTML tags to strip.
fa_IR: تغییر SimplePie تگ های HTML به نوار.

en: Change the sizes of the video frames.
fa_IR: تغییر اندازه فریم های ویدئویی.

en: Changelog
fa_IR: تغییرات

en: Channel Videos feed and User Videos feed.
fa_IR: کانال ویدئوها خوراک و کاربر ویدئوها خوراک.

en: Characters of end of sentence in the
fa_IR: شخصیت از پایان حکم در

en: Characters of end of sentence:
fa_IR: شخصیت از پایان جمله:

en: Check
fa_IR: بررسی

en: Check License
fa_IR: بررسی مجوز

en: Check all feeds
fa_IR: بررسی همه خبرخوان ها

en: Check data
fa_IR: بررسی داده ها

en: Check if image has correct content.
fa_IR: چک کنید اگر تصویر درست محتوا.

en: Check if this feed works
fa_IR: چک کنید اگر این خوراک کار می کند

en: Check the source image to determine the extension
fa_IR: بررسی منبع تصویر برای تعیین فرمت

en: Check the source image to determine the extension.
fa_IR: بررسی منبع تصویر برای تعیین فرمت.

en: Check this if you don't want automatic check feed URLs before save every campaign.
fa_IR: این بررسی اگر شما نمی خواهید به صورت خودکار چک کردن Url های خوراک قبل از صرفه جویی در هر انتخاباتی است.

en: Check this if you don't want to display the widget dashboard.  Anyway, only admins will see it.
fa_IR: این بررسی اگر شما نمی خواهید برای نمایش ویجت داشبورد. به هر حال تنها مدیران آن را ببینید.

en: Check this if you want to ignore Wordpress Simplepie library.
fa_IR: این بررسی اگر شما می خواهید به چشم پوشی از وردپرس Simplepie کتابخانه.

en: Check this to avoid the fetch of WPeMatico Addons from our downloads feed page.
fa_IR: این بررسی برای جلوگیری از واکشی از افزونه WPeMatico از ما محبوبیت خوراک صفحه.

en: Check this to avoid the future descriptions "Created by WPeMatico" of the created (auto)categories.  You could edit the past categories if you need to delete their descriptions.
fa_IR: این بررسی برای جلوگیری از آینده توصیف "Created by WPeMatico" ایجاد شده (خودکار)دسته. شما می توانید ویرایش های گذشته, دسته بندی اگر شما نیاز به پاک کردن و توصیف خود را.

en: Check this to deactivate all Wordpress cron schedules. Affects to Wordpress itself and all other plugins.  Not recommended unless you want to use an external Cron for your wordpress.
fa_IR: این بررسی به غیر فعال کردن وردپرس cron برنامه. تاثیر می گذارد به وردپرس خود را و تمام پلاگین های دیگر. توصیه نمی شود مگر اینکه شما می خواهید به استفاده از یک خارجی Cron برای وردپرس خود را.

en: Check this to select a featured image, it doesn't matter what order it have in the content. You can choice the first, second or third image.
fa_IR: این بررسی برای انتخاب یک تصویر برجسته و مهم نیست چه منظور آن را در محتوا. شما می توانید انتخاب دوم یا سوم تصویر.

en: Check this to set first image found on every content to be uploaded, attached and made Featured.
fa_IR: بررسی این مجموعه برای اولین بار تصویر بر روی هر محتوای به آپلود متصل شده و برجسته است.

en: Check this to strip the Featured Image from the post content.
fa_IR: این بررسی به نوار برجسته تصویر از محتوای پست.

en: Check this to use Featured Image from URL plugin. Be sure it is installed and activated.
fa_IR: این بررسی به استفاده از تصویر برجسته از آدرس افزونه. مطمئن شوید که آن را نصب و فعال می شود.

en: Check to force feed.
fa_IR: بررسی به زور غذا.

en: Check to use HTTP Cookies.
fa_IR: بررسی استفاده از HTTP کوکی ها.

en: Check to use as a multipage feed.
fa_IR: چک کنید برای استفاده به عنوان یک چندین خوراک.

en: Checking KeyWords in Categories.
fa_IR: چک کردن کلمات کلیدی در دسته.

en: Checking duplicated title '%1s'
fa_IR: چک کردن عنوان تکراری '%1s'

en: Choose Media Mime Types.
fa_IR: انتخاب رسانه Mime Types.

en: Choose which media files will be uploaded to your website by allowing or not their extension!
fa_IR: را انتخاب کنید که فایل های رسانه ای خواهد شد ارسال شده به وب سایت شما اجازه می دهد یا نه پسوند خود را!

en: Class Items
fa_IR: کلاس اقلام

en: Cleaning Links from content.
fa_IR: پاک کردن لینک ها از محتوا

en: Cleans and puts the correct extensions to the images that are delivered through a script, avoiding the WordPress upload error: Extension not allowed. Not Recommended.
fa_IR: پاک و صحیح پسوند به تصاویری که در حال تحویل از طریق یک اسکریپت اجتناب از وردپرس ها خطا: پسوند مجاز نیست. توصیه نمی شود.

en: Cleans the queries variables in the same url of the audio before download it. Not recommended unless you have problems to get the files.
fa_IR: پاک نمایش داده شد متغیرها در همان آدرس های صوتی قبل از اینکه آن را دانلود کنید. توصیه نمی شود مگر اینکه شما مشکلات را برای دریافت فایل های.

en: Cleans the queries variables in the same url of the image before download it. Not recommended unless you have problems to get the files.
fa_IR: پاک نمایش داده شد متغیرها در همان آدرس تصویر قبل از آن را دانلود کنید. توصیه نمی شود مگر اینکه شما مشکلات را برای دریافت فایل های.

en: Cleans the queries variables in the same url of the video before download it. Not recommended unless you have problems to get the files.
fa_IR: پاک نمایش داده شد متغیرها در همان url تصویری قبل از دانلود آن. توصیه نمی شود مگر اینکه شما مشکلات را برای دریافت فایل های.

en: Clear campaign
fa_IR: پاک کردن کمپین

en: Clear fetching and restore campaign
fa_IR: پاک کردن واکشی و بازیابی کمپین

en: Click here
fa_IR: اینجا را کلیک کنید

en: Click here to fix it automatically.
fa_IR: اینجا کلیک کنید برای رفع آن به صورت خودکار.

en: Click here to restore WP defaults.
fa_IR: اینجا را کلیک کنید برای بازگرداندن WP به طور پیش فرض.

en: Click here to see more info of the template feature.
fa_IR: اینجا را کلیک کنید برای دیدن اطلاعات بیشتر از ویژگی های قالب.

en: Click here to set recommended values.
fa_IR: اینجا را کلیک کنید برای تنظیم توصیه می شود ارزش.

en: Click the button to see and download the system report.
fa_IR: روی دکمه کلیک کنید برای دیدن و دانلود سیستم گزارش.

en: Click the checkbox "Hide Reviews on Settings" to avoid this and show just a link to Wordpress reviews page.
fa_IR: با کلیک بر روی گزینه "عدم نمایش نظرات در تنظیمات" برای جلوگیری از این کار و نشان می دهد فقط یک لینک برای وردپرس بررسی صفحه.

en: Click the checkbox "Reset Menu Position" to show the menu on last position in your Wordpress menu.
fa_IR: با کلیک بر روی گزینه "تنظیم مجدد موقعیت منو" برای نشان دادن منو در آخرین موقعیت خود را در منوی وردپرس.

en: Click to Show/Hide the examples
fa_IR: کلیک کنید برای نشان دادن/پنهان کردن نمونه

en: Click to edit
fa_IR: کلیک برای ویرایش

en: Click to toggle
fa_IR: کلیک کنید به ضامن

en: Clone this item
fa_IR: شبیه این مورد

en: Close popup and save campaign to save the changes.
fa_IR: نزدیک پنجره و صرفه جویی در مبارزات انتخاباتی برای ذخیره تغییرات.

en: Closed
fa_IR: بسته

en: Column position in Posts(-types) lists.
fa_IR: موقعیت ستون در پست ها (انواع) لیست.

en: Columns.
fa_IR: ستون است.

en: Comments options to these posts.
fa_IR: نظرات گزینه برای این پست است.

en: Comments options:
fa_IR: نظرات گزینه های:

en: Complete the Random Rewrites form by adding all comma-separated words, line by line.
fa_IR: تکمیل Random بازنویسی فرم با اضافه کردن تمام کاما از هم جدا واژه خط به خط.

en: Config File
fa_IR: فایل پیکربندی

en: Config Files on Folder
fa_IR: پیکربندی فایل ها در پوشه

en: Content Rewrites.
fa_IR: محتوا بازنویسی.

en: Continue Fetching if found duplicated items.
fa_IR: ادامه دلربا اگر تکرار موارد.

en: Convert character encoding to UTF-8.
fa_IR: تبدیل character encoding را UTF-8.

en: Cookie Path:
fa_IR: کوکی مسیر:

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy campaign failed, could not find original:
fa_IR: کمپین کپی شکست خورد، نمی تواند اصل را پیدا کند:

en: Copy the permalink from the source.
fa_IR: کپی کردن لینک از منبع.

en: Create Post Excerpt Automatically.
fa_IR: ایجاد پست گزیده ای به صورت خودکار.

en: Create the Author if not exist.
fa_IR: ایجاد نویسنده اگر نه وجود دارد.

en: Creates a new campaign by copying all the fields of this.  The word "(copy)" is added to its title.
fa_IR: ایجاد یک کمپین جدید با کپی کردن تمام زمینه ها از این. کلمه "(کپی)" اضافه شده است به عنوان آن است.

en: Creating Your First Campaign
fa_IR: ایجاد اولین کمپین

en: Cron Schedules
fa_IR: برنامه Cron

en: Cron and Scheduler Settings
fa_IR: Cron و زمانبندی تنظیمات

en: Current Categories
fa_IR: زمان بندی

en: Current State
fa_IR: وضعیت فعلی

en: Custom Content Parsers
fa_IR: محتوای سفارشی Parsers

en: Custom Feed Tags
fa_IR: خوراک سفارشی برچسب ها

en: Custom Fields
fa_IR: زمینه های سفارشی

en: Custom Posts Statuses.
fa_IR: پست سفارشی وضعیت.

en: Custom Title Options
fa_IR: عنوان سفارشی گزینه های

en: Custom Title for every post:
fa_IR: عنوان سفارشی برای هر پست:

en: Custom Uploads for Audios.
fa_IR: سفارشی ارسال برای فایلهای دیداری.

en: Custom Uploads for Images.
fa_IR: ارسال سفارشی برای تصاویر.

en: Custom Uploads for Videos.
fa_IR: سفارشی ارسال برای فیلم ها.

en: Custom field deleted.
fa_IR: قسمت سفارشی حذف شد.

en: Custom field updated.
fa_IR: قسمت سفارشی به روز شد.

en: Cut at:
fa_IR: برش در:

en: Danger Zone
fa_IR: منطقه خطر

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Days:
fa_IR: روز:

en: Deactivate License
fa_IR: غیر فعال کردن مجوز

en: Deactivate duplicate controls.
fa_IR: غیر فعال کردن تکراری کنترل.

en: Debug File
fa_IR: Debug فایل

en: Debug Mode
fa_IR: حالت اشکال زدایی

en: December
fa_IR: دسامبر

en: Decode html entities in URLs.
fa_IR: رمزگشایی html اشخاص در آدرس.

en: Default Featured image if not found image on content.
fa_IR: به طور پیش فرض تصویر برجسته و اگر یافت نشد تصویر در محتوا.

en: Del Hash
fa_IR: قسمت مخلوط

en: Delete Permanently
fa_IR: حذف دائم

en: Delete all Campaigns.
fa_IR: حذف همه مبارزات.

en: Delete all Options.
fa_IR: حذف همه گزینه های.

en: Delete all in the content AFTER a word or phrase till the end.
fa_IR: حذف همه در مطالب بعد از یک کلمه یا عبارت تا پایان.

en: Delete hash code for duplicates
fa_IR: حذف کد هش برای موارد تکراری

en: Delete the phrase till the end of the line instead the end of the content.
fa_IR: حذف عبارت تا پایان خط به جای پایان محتوا.

en: Delete this item
fa_IR: حذف این مورد

en: Delete this item permanently
fa_IR: حذف این مورد به طور دائم

en: Deletes the Log, Last Run data and the Posts fetched by the campaign.
fa_IR: حذف ورود به سیستم, آخرین اجرای داده ها و پست های برداشته شده توسط کمپین.

en: Deleting image with incorrect content:
fa_IR: حذف تصویر با مطالب نادرست:

en: Deleting since word: %s.
fa_IR: حذف پس کلمه: %s.

en: Denied.
fa_IR: را تکذیب کرد.

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Description:
fa_IR: توضیحات:

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Determine what happens with duplicated audio names
fa_IR: تعیین می کند چه اتفاقی می افتد با تکرار صوتی نام

en: Determine what happens with duplicated image names
fa_IR: تعیین می کند چه اتفاقی می افتد با تکرار نام تصویر

en: Determine what happens with duplicated video names
fa_IR: تعیین می کند چه اتفاقی می افتد با تکرار نام های تصویری

en: Disable <b><i>Check Feeds before Save</i></b>
fa_IR: غیرفعال <b><i>چک کردن خبرخوان قبل از ذخیره</i></b>

en: Disable Auto-Category Descriptions.
fa_IR: غیر فعال کردن خودکار-شرح رده.

en: Disable Check Feeds before Save.
fa_IR: غیر فعال کردن چک تغذیه قبل از ذخیره.

en: Disable Extensions feed Page
fa_IR: غیر فعال کردن برنامه های افزودنی خوراک صفحه

en: Disable Extensions feed page requests.
fa_IR: غیر فعال کردن برنامه های افزودنی خوراک صفحه درخواست.

en: Disable WP Dashboard Widget
fa_IR: غیر فعال کردن WP ویجت داشبورد

en: Disable WPeMatico Credits.
fa_IR: غیر فعال کردن WPeMatico اعتبارات است.

en: Disable WPeMatico schedulings
fa_IR: غیر فعال کردن WPeMatico schedulings

en: Disable WPeMatico schedulings.
fa_IR: غیر فعال کردن WPeMatico schedulings.

en: Disable all WP_Cron
fa_IR: غیر فعال کردن همه WP_Cron

en: Disable all WP_Cron.
fa_IR: غیر فعال کردن همه WP_Cron.

en: Disable metabox Wpematico Campaign Info in post editing
fa_IR: غیر فعال کردن metabox Wpematico کمپین اطلاعات در ویرایش پست

en: Disable metabox Wpematico Campaign Info in post editing.
fa_IR: غیر فعال کردن metabox Wpematico کمپین اطلاعات در پست در حال ویرایش.

en: Disable plugin custom fields.
fa_IR: غیر فعال کردن افزونه زمینه های سفارشی.

en: Discard post is less than:
fa_IR: دور پست کمتر از:

en: Discard the Post if NO Images in Content.
fa_IR: صرفنظر از اين پست اگر بدون تصاویر در محتوا.

en: Discussion options.
fa_IR: بحث گزینه های.

en: Discussion options:
fa_IR: تنظیمات بحث:

en: Disk Free Space:
fa_IR: دیسک فضای رایگان:

en: Disk Total Space:
fa_IR: دیسک کل فضا:

en: Dismiss this notice.
fa_IR: اخراج این توجه کنید.

en: Display all feeds
fa_IR: نمایش همه خبرخوان ها

en: Displaying
fa_IR: نمایش

en: Domain does not exist. Please type a correct domain name without schema, ie: "etruel.com"
fa_IR: دامنه وجود ندارد. لطفا نوع صحیح نام دامنه بدون طرح یعنی: "etruel.com"

en: Don't complete the extension of the file. This field is used to change the name and remains the same extension.
fa_IR: کامل نمی پسوند فایل. این زمینه استفاده می شود برای تغییر نام و باقی می ماند همان فرمت.

en: Don't link external audios.
fa_IR: آیا لینک های خارجی فایلهای دیداری.

en: Don't link external images.
fa_IR: آیا لینک های خارجی تصاویر.

en: Don't link external videos.
fa_IR: اصلا لینک فیلم های خارجی.

en: Don't strip anything from the content.  All html, style and scripts codes are included in content.
fa_IR: نمی نوار هر چیزی از محتوا. همه html و اسکریپت ها و کدهای موجود در محتوا.

en: Don't works filters with:
fa_IR: نمی کار می کند فیلتر با:

en: Download error: %s Using an alternate download method...
fa_IR: دانلود error: %s با استفاده از جایگزین روش دانلود...

en: Duplicate controls
fa_IR: تکراری کنترل

en: Duplicates checking by hash is a boost to checking for duplicates by title, which may fail many times.
fa_IR: چک کردن تکراری توسط مخلوط است یک افزایش به چک کردن تکراری با عنوان که ممکن است شکست بسیاری از بار.

en: E-Mail-Adress:
fa_IR: آدرس ایمیل:

en: ERROR Headers.
fa_IR: خطا در هدر.

en: ERROR. See below for details
fa_IR: خطا است. پایین را نگاه کنید برای جزئیات بیشتر به

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Campaign
fa_IR: ویرایش کمپین

en: Edit campaign
fa_IR: ویرایش کمپین

en: Edit some main fields, without enter in the campaign editor.
fa_IR: ویرایش برخی از زمینه های اصلی بدون ورود در مبارزات ویرایشگر.

en: Edit the campaign.
fa_IR: ویرایش مبارزات انتخاباتی.

en: Edit this item
fa_IR: ویرایش این آیتم

en: Elements of XML
fa_IR: عناصر XML

en: Elements of XML.
fa_IR: عناصر XML.

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email address used as "FROM" field in all emails sent by this plugin.
fa_IR: آدرس ایمیل استفاده می شود به عنوان "از" درست در تمام ایمیل های فرستاده شده توسط این پلاگین.

en: Empty Trash
fa_IR: خالی کردن سطل زباله

en: Enable <b><i>Custom Title</i></b> feature
fa_IR: ویژگی <b><i>عنوان سفارشی</i></b> فعالسازی

en: Enable <b><i>Del Hash</i></b>
fa_IR: فعالسازی <b><i>قسمت مخلوط</i></b>

en: Enable <b><i>Keyword Filtering</i></b> feature
fa_IR: فعال کردن <b><i>فیلتر کلیدواژه</i></b> ویژگی

en: Enable <b><i>Rewrite</i></b> feature
fa_IR: فعال کردن <b><i>بازنویسی</i></b>ویژگی

en: Enable <b><i>See last log</i></b>
fa_IR: فعالسازی <b><i>دیدن آخرین لاگ</i></b>

en: Enable <b><i>Word count Filters</i></b> feature
fa_IR: ویژگی <b><i>فیلتر شمارش کلمه</i></b> فعالسازی

en: Enable <b><i>Words to Categories</i></b> feature
fa_IR: فعال کردن <b><i>کلمه ها به دسته بندی</i></b> ویژگی

en: Enable Audio Renamer
fa_IR: فعال کردن صوتی Renamer

en: Enable Custom Post title
fa_IR: فعال کردن پست سفارشی عنوان

en: Enable Custom Post title.
fa_IR: فعال کردن پست سفارشی عنوان.

en: Enable Del Hash.
fa_IR: فعال کردن دل هش.

en: Enable Features
fa_IR: فعال کردن ویژگی ها

en: Enable Features.
fa_IR: فعال کردن ویژگی های.

en: Enable Image Renamer
fa_IR: فعال کردن Image Renamer

en: Enable Post Template.
fa_IR: فعال کردن قالب پست.

en: Enable See last log.
fa_IR: فعال کردن دیدن آخرین ورود به سیستم.

en: Enable Upload of XMLs.
fa_IR: فعال کردن آپلود XMLs.

en: Enable Video Renamer
fa_IR: فعال کردن تصویری Renamer

en: Enable delete till the end starting from some characters
fa_IR: فعال کردن حذف کنید و تا آخر با شروع از برخی از شخصیت های

en: Enable featured image selector.
fa_IR: فعال برجسته انتخاب تصویر.

en: Enable html entity decode on publish.
fa_IR: فعال کردن html نهاد رمزگشایی در انتشار است.

en: Enable this feature if you need to decode HTML entities in feed content before publishing each post.
fa_IR: فعال کردن این ویژگی اگر شما نیاز به رمزگشایی HTML اشخاص در خوراک مطالب قبل از انتشار هر پست.

en: Enables the campaign ID to be displayed in the posts (types) lists.
fa_IR: را قادر می سازد کمپین ID برای نمایش در پست ها (انواع) لیست.

en: Enclosure type not accepted: %s
fa_IR: محوطه نوع پذیرفته نیست: %s

en: Enter a comma-separated list of words for rewrites use each line for different rewriting patterns.
fa_IR: را وارد کنید و با کاما از هم جدا لیست از کلمات برای بازنویسی استفاده از هر خط به صورت های مختلف بازنویسی الگوهای.

en: Enter comma separated list of Tags.
fa_IR: برای جداکردن کاما بگذارید

en: Enter comma separated list of excluded Tags in all campaigns.
fa_IR: را وارد کنید و با کاما از هم جدا لیست حذف شدند برچسب ها در تمام مبارزات.

en: Enter comma separated list of excluded Tags.
fa_IR: را وارد کنید و با کاما از هم جدا لیست حذف شدند برچسب ها.

en: Enter space separated list of characters of end of the line.
fa_IR: وارد فضای جدا لیست از شخصیت های پایان خط.

en: Enter your license key
fa_IR: خود را وارد کنید و کلید مجوز

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error with wp_remote_get:
fa_IR: خطا با wp_remote_get:

en: Error with wp_remote_request:
fa_IR: خطا با wp_remote_request:

en: Error: Empty feed URL.
fa_IR: خطا: خالی URL خوراک.

en: Errors:
fa_IR: خطاها:

en: Even More Developer Happiness
fa_IR: حتی بیشتر از توسعه دهنده شادی

en: Every 12 hours
fa_IR: هر 12 ساعت

en: Every 15 minutes
fa_IR: هر 15 دقیقه

en: Every 3 hours
fa_IR: هر 3 ساعت

en: Every 5 minutes
fa_IR: هر 5 دقیقه

en: Every 6 hours
fa_IR: هر 6 ساعت

en: Every campaign save the hash of the last feed item fetched to avoid duplicates. This action deletes it.  Useful to make tests to allow fetch an item again.
fa_IR: هر کمپین نجات هش از آخرین خوراک مورد ذهن برای جلوگیری از تکراری. این عمل حذف آن. مفید برای ایجاد آزمون اجازه می دهد تا واکشی یک آیتم دوباره.

en: Every day at 3 o'clock
fa_IR: هر روز در 3 ساعت

en: Example:
fa_IR: مثال:

en: Examples:
fa_IR: مثال ها:

en: Executing featured image selector...
fa_IR: اجرای ویژه انتخاب تصویر...

en: Expired
fa_IR: منقضی شده

en: Expires on
fa_IR: منقضی می شود در

en: Export
fa_IR: برون ریزی

en: Export campaigns
fa_IR: صادرات مبارزات

en: Export location or file not readable
fa_IR: صادرات محل سکونت و یا فایل قابل خواندن نیست

en: Exporting failed, could not find the campaign:
fa_IR: صادرات شکست خورده نمی تواند پیدا کردن کمپین:

en: Extend the plugin features
fa_IR: گسترش ویژگی های پلاگین

en: Extended functionalities
fa_IR: ویژگی های توسعه یافته

en: Extension not allowed:
fa_IR: فرمت های مجاز:

en: Extensions
fa_IR: پسوند

en: FULLJS-ERROR: wp_remote_post error:
fa_IR: FULLJS-خطا: wp_remote_post خطا:

en: FULLJS-ERROR: your lisence is have a invalid status:
fa_IR: FULLJS-خطا: شما مجوز است که باید یک نامعتبر وضعیت:

en: Failed
fa_IR: شکست خورده

en: Feature deactivated on Settings. Needs Metadata.
fa_IR: از ویژگی های غیر فعال در تنظیمات. نیاز ابرداده.

en: Featured Image from URL
fa_IR: تصویر از آدرس

en: Featured image "%s": %s
fa_IR: برجسته تصویر "%s": %s

en: Featured image from enclosure: %s
fa_IR: تصویر ویژه از محوطه: %s

en: Features only available when you buy the Professional Addon.
fa_IR: ویژگی ها تنها در دسترس هنگامی که شما خرید حرفه ای افزونه.

en: Featuring Image Into Post.
fa_IR: شامل تصویر به پست.

en: February
fa_IR: فوریه

en: Feed %s could not be parsed because has an space in url.
fa_IR: نمی تواند تحلیل شود چون در آدرس فضای خالی وجود دارد %s خبرخوان

en: Feed %s could not be parsed. (SimplePie said: %s)
fa_IR: نمی تواند تحلیل شود %s خبرخوان. (سیمپل پای گفته: %s)

en: Feed Advanced Options
fa_IR: خوراک گزینه های پیشرفته

en: Feed Chrset.
fa_IR: خوراک Chrset.

en: Feed Fetcher (Default)
fa_IR: خوراک آورنده (پیش فرض)

en: Feed Name:
fa_IR: نام خوراک:

en: Feed Tag:
fa_IR: خوراک برچسب:

en: Feed Title:
fa_IR: تغذیه عنوان:

en: Feed URL
fa_IR: URL خوراک

en: Feed URL.
fa_IR: URL خوراک.

en: Feed Viewer
fa_IR: خوراک Viewer

en: Feeds URLs.
fa_IR: فید آدرس ها.

en: Feeds for this Campaign
fa_IR: خبرخوان برای این کمپین

en: Fetch done in %1s sec.
fa_IR: ثانیه انجام شد %1s واکشی در

en: Fetched Totals:
fa_IR: ذهن بالغ:

en: Field url does not match publisher
fa_IR: زمینه url مطابقت ندارد ناشر

en: Fifu save set attachment from URL.
fa_IR: Fifu ذخیره کردن مجموعه ای پیوست از URL.

en: File does not exist. Please type a correct domain name without schema, ie: "etruel.com".
fa_IR: فایل وجود ندارد. لطفا نوع صحیح نام دامنه بدون طرح یعنی: "etruel.com".

en: File loaded!
fa_IR: فایل لود شده!

en: File not found.
fa_IR: فایل یافت نشد.

en: File saved!
fa_IR: فایل ذخیره شده!

en: FileSystem Method:
fa_IR: فایل سیستم روش:

en: Files Moved!
fa_IR: فایل های منتقل شده!

en: Fill Excerpt with item description field.
fa_IR: پر گزیده ای با توضیحات مورد زمینه است.

en: Fill in the Settings
fa_IR: را پر کنید در تنظیمات

en: Fill in the feed URL field in the standard way.
fa_IR: پر کردن URL خوراک در زمینه استاندارد راه است.

en: Filter Per Author
fa_IR: فیلتر هر نویسنده

en: Filter:
fa_IR: فیلتر:

en: Filter:
fa_IR: فیلتر:

en: Filtering Featured Image.
fa_IR: فیلتر کردن تصویر برجسته.

en: Filtering duplicated posts.
fa_IR: فیلتر کردن نوشته های تکراری

en: Finds the tag from right to end of the content and strip it.  Works after Phrase feature above. Keep empty to ignore.
fa_IR: می یابد این برچسب از راست به پایان محتوا و نوار آن است. با این نسخهها کار پس از عبارت ویژگی های فوق. حفظ خالی را نادیده بگیرد.

en: First Name
fa_IR: نام

en: First featured image meets filters:
fa_IR: اولین تصویر برجسته در دیدار فیلتر:

en: Flip Paragraphs
fa_IR: تلنگر پاراگراف

en: Flip Paragraphs.
fa_IR: تلنگر پاراگراف.

en: Follow redirections to find the audio file.
fa_IR: دنبال تاییدیه برای پیدا کردن فایل های صوتی.

en: Follow redirections to find the video file.
fa_IR: دنبال تاییدیه برای پیدا کردن فایل تصویری.

en: For advanced users, regular expressions are supported. Using this will allow you to make more powerful replacements. Take multiple word replacements for example. Instead of using many rewriting boxes to replace ass and arse with butt, you can use the | operator: (ass|arse).
fa_IR: برای کاربران پیشرفته، عبارات منظم پشتیبانی می شوند. به شما اجازه استفاده از جایگزینی قوی تر را می دهد. بجای جایگزینی کلمه های متعدد به عنوان مثال. (االاغ | الاغ): عملگر | به جای استفاده از جعبه های بازنویسی بسیار می توانید از این امکان بصورت کلی استفاده کنید.

en: For example, if you’re viewing the WPeMatico Settings page, the Help tab drops down documentation relevant to the WPeMatico Settings page. Likewise, if you’re viewing the Add New Campaign page, clicking the Help tab drops down documentation with topics relevant to the settings and features you find on the Add New Campaign page within your Dashboard.
fa_IR: برای مثال اگر شما در حال مشاهده پیش WPeMatico صفحه تنظیمات کمک tab قطره اسناد و مدارک مربوط به WPeMatico صفحه تنظیمات. اگر شما در حال مشاهده پیش اضافه کمپین جدید صفحه کلیک کردن بر روی زبانه راهنما قطره مستندات با موضوعات مربوط به تنظیمات و ویژگی های شما در اضافه کردن صفحه کمپین در داشبورد خود را.

en: For examples click on [?] below.
fa_IR: برای مثال با کلیک بر روی [?] زیر.

en: Force <b><i>Custom Simplepie Library</i></b>
fa_IR: اجبار <b><i>کتابخانه سیمپل پای سفارشی</i></b>

en: Force Custom Simplepie Library.
fa_IR: نیروی سفارشی کتابخانه Simplepie.

en: Force Item Date.
fa_IR: نیروی مورد تاریخ.

en: Force item date.
fa_IR: نیروی مورد تاریخ.

en: Forced original date to post.
fa_IR: مجبور اصلی تاریخ به پست.

en: Forces to use standard PHP cURL to scratches the source webpage, before trying with file_get_contents and Wordpress functions. RECOMMENDED.
fa_IR: نیروهای خود را برای استفاده از استاندارد PHP cURL به خراش منبع صفحه وب قبل از تلاش با file_get_contents و توابع وردپرس. توصیه می شود.

en: Forces to use the author obtained from the full content. Will checks if the username exist. This will overwrite the author fields in campaign.
fa_IR: نیروهای خود را برای استفاده از این نویسنده به دست آمده از محتوای کامل. را چک میکند اگر نام کاربری وجود داشته باشد. این را بازنویسی نویسنده در زمینه مبارزه است.

en: Forces to use the date obtained from the full content if not blank, instead of the current date. This will overwrite the feed item date feature.
fa_IR: نیروهای خود را برای استفاده از تاریخ به دست آمده از محتوای کامل اگر نه خالی به جای استفاده از تاریخ جاری. این را بازنویسی خوراک مورد ویژگی های تاریخ.

en: Forces to use the title obtained from the full content if not blank, instead of the feed item title. This will overwrite the custom title Professional feature.
fa_IR: نیروهای خود را برای استفاده از این عنوان به دست آمده از محتوای کامل اگر نه خالی به جای خوراک مورد عنوان شده است. این را بازنویسی عنوان سفارشی حرفه ای از ویژگی های.

en: Forgoes a substantial amount of data sanitization in favor of speed. This turns SimplePie into a dumb parser of feeds.  This means all feed content is gotten without parsers or filters.
fa_IR: Forgoes مقدار قابل توجهی از داده های مایع به نفع سرعت. این تبدیل SimplePie به خنگ تجزیه کننده از خوراک. این به این معنی تمام خوراک مطالب بدست بدون parsers یا فیلتر.

en: Forum
fa_IR: فروم

en: Found duplicated hash '%1s'
fa_IR: مخلوط کپی یافت شد '%1s'

en: Found!: word %1s to Cat_id %2s
fa_IR: یافت شد!: word %1s to Cat_id %2s

en: Friday
fa_IR: جمعه

en: From Content
fa_IR: از مطالب

en: From feed
fa_IR: از خوراک

en: From feed items
fa_IR: از اقلام خوراک

en: Full Changelog
fa_IR: کامل تغییرات

en: Full Content
fa_IR: محتوای کامل

en: Full Content Options
fa_IR: کامل گزینه های محتوا

en: Full Content is the correct addon if you want to attempt to obtain full items content from source site instead of the campaign feed.
fa_IR: محتوای صحیح افزونه اگر شما می خواهم به تلاش برای به دست آوردن تمام آیتم های محتوا از سایت منبع به جای کمپین تغذیه.

en: Full article date out of range.  Assigning current date to the post.
fa_IR: مقاله کامل تاریخ خارج از محدوده. اختصاص دادن زمان و تاریخ به پست.

en: GD Library:
fa_IR: کتابخانه GD:

en: Generator:
fa_IR: ژنراتور:

en: Get Alerted About New Tutorials
fa_IR: دریافت هشدار در مورد آموزش جدید

en: Get Date from xml tag.
fa_IR: دریافت تاریخ از تگ xml.

en: Get Feed
fa_IR: دریافت خوراک

en: Get Feed and see here its contents.
fa_IR: دریافت خوراک و اینجا را ببینید و محتویات آن را.

en: Get Notified of Extension Releases
fa_IR: دریافت اطلاع از فرمت خروجی

en: Get System Report
fa_IR: دریافت به سیستم گزارش

en: Get access to in-depth setup assistance. We'll dig in and do our absolute best to resolve issues for you. Any support that requires code or setup your site will need this service.
fa_IR: دسترسی به عمق راه اندازی کمک. ما در حفاری و انجام ما بهترین مطلق به حل و فصل مسائل برای شما. هر پشتیبانی که نیاز به کد یا راه اندازی سایت شما نیاز به این خدمات است.

en: Get also Audios from RSS
fa_IR: دریافت همچنین فایلهای دیداری از آر اس اس

en: Get also Images from RSS
fa_IR: دریافت به هم تصاویر از RSS

en: Get also Videos from RSS
fa_IR: دریافت نیز ویدئوها از آر اس اس

en: Get complete item content from the original item link
fa_IR: دریافت کامل مورد محتوای از آیتم های اصلی لینک

en: Get the Author from the source webpage
fa_IR: دریافت نویسنده از منبع صفحه وب

en: Get the Date for the post from the source webpage
fa_IR: دریافت تاریخ برای این پست از سورس صفحه وب

en: Get the Title from the source webpage
fa_IR: دریافت عنوان را از سورس صفحه وب

en: Getting Started
fa_IR: شروع

en: Getting enclosure link: %s
fa_IR: گرفتن محوطه link: %s

en: Getting image tag: %s
fa_IR: گرفتن تصویر برچسب: %s

en: Getting srcset attribute...
fa_IR: گرفتن صفت srcset...

en: Getting started with WPeMatico
fa_IR: آغاز به کار با WPeMatico

en: Global Settings For Images.
fa_IR: تنظیمات جهانی برای تصاویر.

en: Global Settings for Audios
fa_IR: تنظیمات جهانی برای فایلهای دیداری

en: Global Settings for Images
fa_IR: تنظیمات جهانی برای تصاویر

en: Global Settings for Videos
fa_IR: تنظیمات جهانی برای ویدئوها

en: Go Perfect
fa_IR: رفتن کامل

en: Go to %s WebPage
fa_IR: رفتن به %s صفحه وب

en: Go to Activate Now
fa_IR: رفتن به فعال کردن شرکت

en: Go to Campaigns List
fa_IR: رفتن به مبارزات لیست

en: Go to Full Content Settings Page
fa_IR: رفتن به محتوای کامل صفحه تنظیمات

en: Go to Source
fa_IR: رفتن به منبع

en: Go to WPeMatico Pro Settings Page
fa_IR: رفتن به WPeMatico صفحه تنظیمات نرم افزار

en: Go to WPeMatico Settings
fa_IR: رفتن به تنظیمات WPeMatico

en: Go to plugin URI
fa_IR: برو به پلاگین URI

en: Go to purchase on the etruel's store
fa_IR: رفتن به خرید در etruel فروشگاه

en: Go to the new WPeMatico WebSite
fa_IR: رفتن به سایت WPeMatico

en: Go to the source website to see the original content.
fa_IR: برو به وب سایت منبع به محتوای اصلی.

en: Go to upgrade Now
fa_IR: بروید به روز رسانی در حال حاضر

en: Greater than:
fa_IR: بیشتر از:

en: HTML entity decode on publish.
fa_IR: HTML نهاد رمزگشایی در انتشار است.

en: HTML tag:
fa_IR: تگ اچ تی ام ال:

en: Hash deleted on campaign
fa_IR: هش حذف شده در مبارزات انتخاباتی

en: Have some questions?
fa_IR: برخی از سوالات ؟

en: Headers.
fa_IR: هدر.

en: Height:
fa_IR: ارتفاع:

en: Help Tab
fa_IR: کمک به تب

en: Help and Tips
fa_IR: کمک و راهنمایی

en: Here you can write some observations.
fa_IR: اینجا می توانید برخی از مشاهدات ارسال را بنویسید.

en: Hide Reviews on Settings
fa_IR: پنهان کردن نظرات در تنظیمات

en: Hide description
fa_IR: مخفی کردن توضیحات

en: Home URL:
fa_IR: صفحه اصلی URL:

en: Hook
fa_IR: قلاب

en: Hosting Provider:
fa_IR: ارائه دهنده خدمات میزبانی وب:

en: Hours:
fa_IR: ساعت:

en: How it works:
fa_IR: این چطور کار می کنه:

en: How to use the CRON scheduling ?
fa_IR: چگونه به استفاده از CRON برنامه ریزی ?

en: How to's Full content Addon.
fa_IR: چگونه به محتوای کامل افزونه.

en: How works the bbPress Campaign Type
fa_IR: چگونه کار می کند, bbPress, نوع کمپین

en: I really appreciate if you can left this option blank to show the plugin's credits.
fa_IR: من واقعا قدردانی می کنم اگر این گزینه را برای نشان دادن اعتبار افزونه خالی بگذارید

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: If categories are found on source item, these categories will be added to the post; If category does not exist, then will be created.
fa_IR: اگر دسته بندی در مورد منبع یافت شد نوشته به آن اضافه می شود ،در غیر اینصورت دسته بندی جدید ساخته می شود.

en: If enable this feature all the audios will be attached to its owner post in WP media library.
fa_IR: اگر فعال کردن این ویژگی تمام فایلهای دیداری متصل خواهد شد به صاحب آن پست در WP کتابخانه رسانه ها.

en: If enable this feature all the images will be attached to its owner post in WP media library.
fa_IR: اگر فعال کردن این ویژگی تمام تصاویر متصل خواهد شد به صاحب آن پست در WP کتابخانه رسانه ها.

en: If enable this feature all the videos will be attached to its owner post in WP media library.
fa_IR: اگر فعال کردن این ویژگی در تمام ویدئوها متصل خواهد شد به صاحب آن پست در WP کتابخانه رسانه ها.

en: If no exist index
fa_IR: اگر بدون وجود شاخص

en: If not enabled all audios will be linked to the audio owner's server, but also make your website faster for your visitors.
fa_IR: اگر فعال نیست تمام فایلهای دیداری خواهد بود مرتبط صوتی مالک سرور, اما همچنین وب سایت خود را سریع تر برای بازدید کنندگان خود را.

en: If not enabled all images will be linked to the image owner's server, but also make your website faster for your visitors.
fa_IR: اگر فعال نیست تمامی تصاویر مرتبط به تصویر مالک سرور, اما همچنین وب سایت خود را سریع تر برای بازدید کنندگان خود را.

en: If not enabled all videos will be linked to the video owner's server, but also make your website faster for your visitors.
fa_IR: اگر فعال نیست همه فیلم ها وابسته به صاحب ویدئو سرور, اما همچنین وب سایت خود را سریع تر برای بازدید کنندگان خود را.

en: If the post content contain the word "motor" and then you want assign the post to category "Engines", simply type "motor" in the "Word" field, and select "Engine" in Categories combo.
fa_IR: اگر متن شما شامل کلمه موتور است و می خواهید آن را به دسته انجین منتصب کنید, simply type "motor" in the "Word" field, and select "Engine" in Categories combo.

en: If the srcset attribute does not exist the image processing will work normally.
fa_IR: اگر صفت srcset وجود ندارد پردازش تصویر کار می کنند به طور معمول.

en: If this field is not checked the password will be ignored.
fa_IR: اگر در این زمینه کشیده شده است رمز عبور را نادیده گرفته خواهد شد.

en: If you can't see well the WPeMatico Settings page is probable that you are having problems to read external wordpress web pages from your server.
fa_IR: اگر شما نمی توانید به خوبی WPeMatico تنظیمات صفحه محتمل است که شما با داشتن مشکلات به جزئیات خارجی وردپرس صفحات وب را از سرور خود را.

en: If you can't show the WPeMatico credits in your posts, I really appreciate if you can take a minute to %s write a 5 star review on Wordpress %s.  :-) thanks.
fa_IR: اگر شما نمی توانید نشان می دهد WPeMatico اعتبارات در نوشته های خود من واقعا قدردانی اگر شما می توانید یک دقیقه به %s ارسال یک بررسی 5 ستاره در وردپرس %s. :-) با تشکر.

en: If you can't show the WPeMatico credits in your posts, I really appreciate if you can take a minute to %s write a 5 star review on Wordpress %s. :) thanks.
fa_IR: اگر شما نمی توانید نشان می دهد WPeMatico اعتبارات در نوشته های خود من واقعا قدردانی اگر شما می توانید یک دقیقه به %s ارسال یک بررسی 5 ستاره در وردپرس %s. :) با تشکر.

en: If you check "Title" checkbox only replace on title. If you un-check "Title" only replace on content. you must insert twice if you want to replace on both fields.
fa_IR: اگر شما بررسی "عنوان" تنها گزینه جایگزین در عنوان. اگر شما سازمان ملل متحد بررسی "عنوان" تنها جایگزین در محتوا. شما باید با قرار دادن دو بار اگر شما می خواهید به جای در هر دو زمینه.

en: If you do not select a forum, this will create new forums. Otherwise, this will create new topics in the selected forum.
fa_IR: اگر شما نمی انتخاب, انجمن, این, ایجاد انجمن جدید. در غیر این صورت این تاپیک جدید ایجاد کنید در انتخاب انجمن.

en: If you do not select an option, it will be assumed that all of them are selected..
fa_IR: اگر شما نمی انتخاب هر گزینه را به عنوان اگر شما انتخاب همه.

en: If you don't see the WPeMatico Menu may be another plugin or a custom menu added by your theme are "overwritten" the WPeMatico menu position.
fa_IR: اگر شما نمی بینیم WPeMatico منو ممکن است یکی دیگر از پلاگین و یا یک منوی سفارشی اضافه شده خود را تم "رونویسی" این WPeMatico موقعیت منو.

en: If you have any problem with WPeMatico item menu, Settings page or lost some plugin, we've put there a WPeMatico Section, to try to avoid weird behaviors made by some thirds plugins.
fa_IR: اگر شما هر گونه مشکل با WPeMatico آیتم منو تنظیمات صفحه و یا از دست رفته برخی از پلاگین ما قرار داده اید وجود دارد WPeMatico بخش سعی کنید برای جلوگیری از رفتارهای عجیب و غریب ساخته شده توسط برخی از سوم پلاگین ها.

en: If you like it and want to thank, you can write a 5 star review on Wordpress.
fa_IR: اگر شما آن را دوست دارم و می خواهم برای تشکر از شما می توانید نوشتن یک بررسی 5 ستاره در وردپرس.

en: If you like this plugin, you can write a 5 star review on Wordpress.
fa_IR: اگر دوست دارید این افزونه شما می توانید نوشتن یک بررسی 5 ستاره در وردپرس.

en: If you need these features in each campaign, you can activate them here. This is not recommended if you will not use the feature.
fa_IR: اگر شما نیاز به این ویژگی ها در هر مبارزه شما می توانید آنها را فعال کنید در اینجا. این است که توصیه می شود اگر شما نمی خواهد با استفاده از این ویژگی.

en: If you need this feature in every campaign, you can activate here.  Not recommended if you will not use this.
fa_IR: اگر این ویژگی را در هر کمپینی نیاز دارید اینجا فعالسازی کنید،اگر استفاده نمی کنید توصیه نمی شود.

en: If you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
fa_IR: اگر شما می بینید که این کار فرآیند بیش از حد به آرامی شما می توانید غیر فعال کردن این اینجا.

en: If you select a category in this option, all automatically added categories will be children of the selected category.
fa_IR: اگر شما یک دسته بندی انتخاب کنید و در این گزینه به طور خودکار تمام دسته اضافه خواهد شد کودکان از رده انتخاب شده است.

en: If you want a custom title for posts of a campaign, you can activate here.
fa_IR: اگر شما می خواهید یک عنوان سفارشی برای پست ها از یک کمپین شما می توانید فعال کردن در اینجا.

en: If you want a custom title for posts of a campaign, you can activate here.  Not recommended if you will not use this.
fa_IR: اگر شما می خواهید یک عنوان سفارشی برای پست ها از یک کمپین شما می توانید فعال کردن در اینجا. توصیه نمی شود اگر شما نمی خواهد با استفاده از این.

en: If you want to add a link to the source at the bottom of every post and the author, the post template would look like this:
fa_IR: اگر می خواهید لینک یا نویسنده ای را در زیر هر منبع بنویسید،قالب به شکل زیر خواهد بود:

en: If you want to find all occurrences of google and make them link to Google, just type google in the "origin field" and http://google.com in the "relink to" field.
fa_IR: اگر می خواهید همه تکرار ها در گوگل را بیابید فقط کافیست گوگل را در این تایپ کنید "origin field" and http://google.com in the "relink to" field.

en: If you want to install the forums plugins in your site go to your "Plugins" page, "Add New", then install and activate the bbPress Plugin from Automattic.
fa_IR: اگر شما می خواهید برای نصب انجمن پلاگین در سایت خود به خود "پلاگین" صفحه "اضافه کردن جدید" و سپس نصب و فعال کردن پلاگین bbPress از وردپرس.

en: If you want upload XML files to use them in the XML Campaign Type. Enable this feature allow the upload XMLs from media.
fa_IR: اگر شما می خواهید آپلود فایل های XML برای استفاده از آنها در XML نوع کمپین. فعال کردن این ویژگی اجازه می دهد تا ها XMLs از رسانه ها.

en: If your theme supports post formats you can select one for the posts of this campaign, otherwise left on Standard.
fa_IR: اگر موضوع خود را با پشتیبانی از فرمت های پست شما می توانید یکی را انتخاب کنید برای این پست از این کمپین در غیر این صورت در سمت چپ بر استاندارد است.

en: Ignore:
fa_IR: نادیده گرفتن:

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image Attaching
fa_IR: درحال پیوست تصویر

en: Image URI not found in src.
fa_IR: تصویر URI نیست src.

en: Image URL:
fa_IR: آدرس تصویر:

en: Import campaign
fa_IR: واردات کمپین

en: Import feed list
fa_IR: واردات خوراک لیست

en: Import feed list.
fa_IR: واردات خوراک لیست.

en: In addition to the inline documentation that you see scattered throughout the Dashboard, you’ll find a helpful tab in the upper-right corner of your Dashboard labeled Help. Click this tab and a panel drops down that contains a lot of text providing documentation relevant to the page you are currently viewing on your Dashboard.
fa_IR: در علاوه بر این به اسناد خطی که می بینید پراکنده در سراسر داشبورد شما پیدا کردن یک تب مفید در گوشه بالای سمت راست از داشبورد خود را با برچسب کمک کند. بر این tab و پانل قطره چکان که حاوی مقدار زیادی از متن را ارائه مستندات مربوط به صفحه شما در حال مشاهده بر روی داشبورد خود را.

en: In addition to this, in this new version you can also create excerpts using the description tag of the items in the feed and you can even force the use of the original date of each post!
fa_IR: علاوه بر این در این نسخه جدید شما همچنین می توانید گزیده ای با استفاده از تگ توضیحات از موارد در خوراک و شما می توانید حتی به زور استفاده از تاریخ اصلی هر پست!

en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Include also Last Campaigns Log.
fa_IR: همچنین شامل آخرین مبارزات وارد شوید.

en: Include also PHPInfo() if available.
fa_IR: همچنین شامل PHPInfo() اگر در دسترس است.

en: Index to featured
fa_IR: شاخص به ویژه

en: Initiating Random Rewrites Process.
fa_IR: آغاز Random بازنویسی روند.

en: Inline Documentation
fa_IR: اسناد خطی

en: Inserting default Image Into Post.
fa_IR: قرار دادن تصویر پیش فرض به پست.

en: Inspect the test_url to get the right body content.
fa_IR: بازرسی test_url به سمت راست بدن محتوا.

en: Inspector
fa_IR: بازرس

en: Installed
fa_IR: نصب

en: Installed Extensions:
fa_IR: افزونه های نصب شده:

en: Introducing the Campaign Preview Feature
fa_IR: معرفی کمپین قابلیت پیش نمایش

en: Invalid
fa_IR: نامعتبر

en: Invalid Date format in feed item tag:
fa_IR: نامعتبر فرمت تاریخ در مورد فید برچسب:

en: Invalid email.
fa_IR: ایمیل نامعتبر است.

en: Is Multipage
fa_IR: است, چندین,

en: It runs after the above strips, so first deletes what doesn't suit and then inverts the paragraphs.
fa_IR: آن را اجرا می کند پس از بالا نوار بنابراین اول حذف آنچه نمی کت و شلوار و سپس معکوس پاراگراف.

en: It seems that another plugin are opening Wordpress SimplePie before that WPeMatico can open its own library. This gives a PHP error on duplicated classes.
fa_IR: به نظر می رسد که یکی دیگر از پلاگین در حال باز کردن وردپرس SimplePie قبل از آن WPeMatico می توانید برای باز کردن کتابخانه خود را. این یک خطا در PHP در تکرار کلاس.

en: It's strongly recommended that you move your files to Wordpress uploads directory to don't loose your files later.
fa_IR: آن را به شدت توصیه می شود که شما حرکت می کند فایل های خود را به وردپرس ارسال فهرست به نمی سست و فایل های خود را بعد.

en: Items to fetch PER every feed above.
fa_IR: موارد به بهانه هر خوراک بالا.

en: January
fa_IR: ژانویه

en: JavaScript hooks
fa_IR: قلاب جاوا اسکریپت

en: July
fa_IR: جولای

en: Jumping duplicated post. Continuing.
fa_IR: پریدن تکرار پست. ادامه دارد.

en: June
fa_IR: ژوئن

en: Just an extra tool to display a button for empty trash folder on every custom post main screen. May be posts, pages or selects what you want.
fa_IR: فقط یک ابزار فوق العاده برای نمایش یک دکمه برای خالی کردن پوشه حذف شدهها در هر پست سفارشی صفحه اصلی. ممکن است پست های صفحات و یا انتخاب آنچه شما می خواهید.

en: Just click the Help tab again to close the Help panel.
fa_IR: فقط با کلیک بر روی زبانه راهنما دوباره به کمک پانل.

en: Just select an option and the values will be shown in the fields at right.
fa_IR: فقط یک گزینه را انتخاب کنید و مقادیر نشان داده خواهد شد که در این زمینه در سمت راست.

en: Keep characters (Do not delete their)
fa_IR: حفظ شخصیت (نه خود را حذف کنید)

en: Keep phrase
fa_IR: نگه داشتن عبارت

en: Keywords Filters
fa_IR: کلمات کلیدی فیلتر

en: Language Setting:
fa_IR: تنظیمات زبان:

en: Language WPLANG:
fa_IR: زبان WPLANG:

en: Last Fetched:
fa_IR: آخرین ذهن:

en: Last HTML tag to remove
fa_IR: آخرین تگ HTML برای حذف

en: Last Item Title:
fa_IR: آخرین آیتم عنوان:

en: Last Log of Campaign %s: %s
fa_IR: آخرین ورود به سیستم از مبارزات انتخاباتی %s: %s

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last News in This Version!
fa_IR: آخرین اخبار در این نسخه!

en: Last Run
fa_IR: آخرین اجرا

en: Last Runtime:
fa_IR: آخرین زمان اجرا:

en: Last date that the campaign was executed and the seconds it took to complete. If the campaign is Activated also shows the Datetime for the Next Run.
fa_IR: آخرین تاریخ که کمپین اعدام شد و چند ثانیه آن را در زمان برای تکمیل. اگر این کمپین فعال است نیز نشان می دهد Datetime برای آینده اجرا شود.

en: Last five Processed Campaigns:
fa_IR: آخرین پنج پردازش مبارزات:

en: Letter. If greater
fa_IR: نامه. اگر بیشتر

en: License Key
fa_IR: کلید مجوز

en: Licenses
fa_IR: مجوز

en: Lifetime
fa_IR: عمر

en: Like clicking in the name, open the campaign to edit its details.
fa_IR: مانند کلیک کردن بر روی نام باز, کمپین برای ویرایش جزئیات آن است.

en: Limit tags quantity to:
fa_IR: محدود کردن برچسب ها مقدار به:

en: Limit tags quantity.
fa_IR: محدود کردن برچسب ها مقدار.

en: Link with image URI not found in src.
fa_IR: لینک با تصویر URI نیست src.

en: Load WPeMatico Settings Page
fa_IR: لود صفحه تنظیمات WPeMatico

en: Loading post content...
fa_IR: بارگذاری محتوای پست...

en: Loading post title...
fa_IR: بارگذاری عنوان پست...

en: Loading...
fa_IR: در حال بارگذاری...

en: Locally
fa_IR: محلی

en: Log file for external Cron
fa_IR: ورود به سیستم فایل خارجی Cron

en: Log file for external Cron.
fa_IR: ورود به سیستم فایل خارجی Cron.

en: Looking for audios in content.
fa_IR: به دنبال صدا در محتوا.

en: Looking for images in content.
fa_IR: به دنبال تصاویر در محتوا.

en: Looking for videos in content.
fa_IR: به دنبال ویدئوها در محتوا.

en: Lot of new features with contents, images, tags, filters, custom fields, custom feed tags and much more extends in the WPeMatico free plugin, going further than RSS feed limits and takes you to a new experience.
fa_IR: بسیاری از ویژگی های جدید با مطالب, تصاویر, برچسب ها, فیلترها, زمینه های سفارشی, سفارشی, تغذیه برچسب ها و خیلی بیشتر گسترش در WPeMatico رایگان پلاگین رفتن بیشتر از خوراک RSS محدودیت طول می کشد و شما را به یک تجربه جدید.

en: MBs per ranges
fa_IR: MBs در هر محدوده

en: Make featured RSS image.
fa_IR: را برجسته RSS تصویر.

en: Malformed UTF-8 characters, possibly incorrectly encoded
fa_IR: ناقص UTF-8 کاراکتر احتمالا اشتباه کد گذاری

en: Manage XMLs
fa_IR: مدیریت XMLs

en: Many AddOns make up the %s with the most wanted features.
fa_IR: بسیاری از افزونه ها را تا %s با ویژگی بیشتر می خواستم.

en: Many AddOns makes the %s with the most wanted functionalities.
fa_IR: بسیاری از افزونه باعث می شود %s با ویژگی های بیشتر می خواستم.

en: March
fa_IR: مارچ

en: Max items per Fetch.
fa_IR: حداکثر موارد در هر واکشی.

en: Max items to create on each fetch.
fa_IR: حداکثر موارد برای ایجاد هر واکشی.

en: Max items to create on each fetch:
fa_IR: حداکثر موارد ایجاد شده در هر واکشی:

en: Max pages to fetch.
fa_IR: حداکثر صفحات به واکشی.

en: Maximum number of words to be replaced in the content of each post.
fa_IR: حداکثر تعداد کلمات به جا شود در محتوای هر پست.

en: Maximum stack depth exceeded
fa_IR: حداکثر عمق پشته بیش از حد

en: May
fa_IR: می

en: Meta data
fa_IR: متا داده ها

en: Meta tag og:image not found.
fa_IR: متا تگ og:image یافت نشد.

en: Meta tag twitter:image not found.
fa_IR: متا تگ توییتر:تصویر یافت نشد.

en: Meta tag twitter:image:src not found.
fa_IR: متا تگ توییتر:تصویر:src یافت نشد.

en: Min. Counter Digits:
fa_IR: در دقیقه است. مقابله با رقم:

en: Minutes:
fa_IR: دقیقه:

en: Mod Deflate:
fa_IR: وزارت دفاع و جلوگیری از تورم:

en: Mod Mime:
fa_IR: وزارت دفاع Mime:

en: Modify, manage or add extra content to every post fetched.
fa_IR: ویرایش، مدیریت و اضافه کردن مطالب اضافی برای هر پست فراخوانی شده.

en: Monday
fa_IR: دوشنبه

en: Months:
fa_IR: ماه:

en: More Tweaks and Improvements.
fa_IR: بیشتر ترفند و بهبود.

en: More icons and cosmetics things.
fa_IR: بیشتر آیکون های لوازم آرایشی و همه چیز.

en: Move this item to the Trash
fa_IR: حرکت این مورد به سطل زباله

en: Move to Uploads
fa_IR: حرکت به ارسال

en: Must contain
fa_IR: باید

en: Must contain: Found a keyword. Continuing...
fa_IR: باید شامل: یک کلید واژه است. ادامه...

en: Must-Use Plugins
fa_IR: باید با استفاده از پلاگین ها

en: NOTE: Featured Image From URL plugin is required for this functionality.
fa_IR: توجه: تصویر برجسته از آدرس پلاگین مورد نیاز است برای استفاده از این قابلیت.

en: NOTE: If disable both controls, all items will be fetched again and again... and again, ad infinitum.  If you want allow duplicated titles, just activate "Allow duplicated titles".
fa_IR: توجه داشته باشید: اگر غیر فعال کردن هر دو کنترل همه موارد خواهد بود برداشته و دوباره و دوباره... و دوباره ad infinitum. اگر شما می خواهید اجازه می دهد تا تکرار عناوین فقط فعال کردن "اجازه تکرار عناوین".

en: NOTE: It is extremely dangerous to allow unfiltered content because there may be some vulnerability in the source code.
fa_IR: توجه داشته باشید: این بسیار خطرناک است اجازه می دهد تا محتوای فیلتر نشده چرا که ممکن است برخی از آسیب پذیری در کد منبع وجود داشته باشد.

en: NOTE: It is extremely dangerous to allow unfiltered content.
fa_IR: توجه: این بسیار خطرناک است اجازه می دهد تا فیلتر نشده محتوا.

en: Nags updates individually for extensions
fa_IR: Nags به روز رسانی به صورت جداگانه برای پسوند

en: Name
fa_IR: نام

en: Name:
fa_IR: نام:

en: Necessary for use permalink to source feature, identify which campaign fetch the post or to make any bulk action on post types related with original campaign.
fa_IR: لازم است برای استفاده از لینک به منبع از ویژگی های شناسایی که کمپین واکشی پست و یا به هر صورت فله عمل در انواع پست های مرتبط با اصلی مبارزه است.

en: Need Even Better Support?
fa_IR: نیاز به حتی بهتر پشتیبانی می کند ؟

en: Need Help?
fa_IR: نیاز به کمک دارید ؟

en: Need more Help?
fa_IR: نیاز بیشتر کمک کند ؟

en: New
fa_IR: جدید

en: New Campaign
fa_IR: کمپین جدید

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next Number:
fa_IR: بعدی:شماره:

en: Next Posts(%s)
fa_IR: پست بعدی(%s)

en: Next Run:
fa_IR: بعدی اجرا:

en: Next Scheduled Campaigns:
fa_IR: کمپین های بعدی برنامه ریزی شده:

en: Next due
fa_IR: بعد با توجه

en: Next fetch
fa_IR: بعدی واکشی

en: Next runtime:
fa_IR: اجرای بعدی:

en: No
fa_IR: خیر

en: No Campaign found in Trash
fa_IR: کمپینی در موارد پاک شده یافت نشد.

en: No activations left. Click here to manage the sites you've activated licenses on.
fa_IR: هیچ فعالانه در سمت چپ. اینجا را کلیک کنید برای مدیریت سایت شما فعال مجوز ،

en: No campaign ID has been supplied!
fa_IR: هیچ شناسه کمپینی ذخیره نشده است.

en: No campaign found
fa_IR: کمپینی یافت نشد.

en: No image was found according to the selected index.
fa_IR: هیچ تصویر پیدا شد با توجه به انتخاب شاخص.

en: No parent category
fa_IR: بدون پدر و مادر دسته

en: No valid changelog was found.
fa_IR: هیچ مدرک معتبر تغییرات داشت.

en: None
fa_IR: هیچ

en: None.
fa_IR: هیچ کدام.

en: Not found word %1s
fa_IR: کلمه یافت نشد %1s

en: Not recommended unless you want to loose this data and features in order to save DB space.
fa_IR: توصیه نمی شود مگر اینکه شما می خواهید به از دست این اطلاعات و امکانات به منظور صرفه جویی در DB فضا.

en: Not recommended.
fa_IR: توصیه نمی شود.

en: Note
fa_IR: توجه

en: Note if that plugin is not activated, WPeMatico will still save the meta fields in each post but does't show any featured image.
fa_IR: توجه داشته باشید در صورتی که پلاگین نیست فعال WPeMatico هنوز هم صرفه جویی در زمینه های متا در هر پست می کند اما نشان نمی دهد هر تصویر برجسته.

en: Note if that plugin is not activated, WPeMatico will still save the meta fields in each post without any other consequences.
fa_IR: توجه داشته باشید در صورتی که پلاگین نیست فعال WPeMatico هنوز هم صرفه جویی در زمینه های متا در هر پست و بدون هر گونه عواقب دیگر.

en: November
fa_IR: نوامبر

en: Now you have the possibility to choose which elements of the YouTube feeds will be included in the post, the image, the featured image or the description, the preview section in the metabox will show you in real time.
fa_IR: در حال حاضر شما این امکان را انتخاب کنید که عناصر از یوتیوب فید شامل خواهد شد در این پست تصویر, تصویر برجسته و یا توضیحات پیش نمایش بخش در metabox به شما نشان می دهد در زمان واقعی است.

en: Number of maximum words to replace.
fa_IR: تعداد حداکثر کلمات را جایگزین کنید.

en: Obtaining URL Contents with WP Remote Request.
fa_IR: به دست آوردن آدرس مطالب با WP از راه دور درخواست.

en: Obtaining the characters at the end of the sentence of Better Excerpt.
fa_IR: به دست آوردن شخصیت در پایان این حکم از بهتر گزیده ای.

en: October
fa_IR: اکتبر

en: On
fa_IR: در

en: Once per hour
fa_IR: یک بار در هر ساعت

en: Only allow first Featured image that meets the following filters.
fa_IR: تنها اجازه می دهد اولین تصویر برجسته است که مطابق با فیلترهای زیر.

en: Only if no audios on content.
fa_IR: تنها اگر هیچ دیداری در محتوا.

en: Only if no image in content.
fa_IR: تنها اگر هیچ تصویر در محتوا.

en: Only if no images on content.
fa_IR: تنها اگر هیچ تصاویر در محتوا.

en: Only if no videos on content.
fa_IR: تنها اگر هیچ فیلم در محتوا.

en: Open
fa_IR: باز

en: Open %s WebPage in new window.
fa_IR: باز کردن %s صفحه وب در پنجره جدید.

en: Open Feed advanced Options
fa_IR: باز خوراک گزینه های پیشرفته

en: Open Image URL in a new browser tab
fa_IR: باز کردن آدرس اینترنتی تصویر را در یک تب مرورگر جدید

en: Open URL in a new browser tab
fa_IR: باز کردن URL در مرورگر جدید تب

en: Open a popup window to show the Last Log of the campaign. No other logs are saved.
fa_IR: باز کردن یک پنجره برای نمایش آخرین ورود به سیستم از مبارزات انتخاباتی. دیگر هیچ سیاهههای مربوط هستند را نجات داد.

en: Open the feed URL in the browser.
fa_IR: باز feed URL در مرورگر.

en: Options for audios
fa_IR: گزینه های برای فایلهای دیداری

en: Options for images
fa_IR: گزینه ها برای تصویر

en: Options for this campaign
fa_IR: گزینه ها برای این کمپین

en: Options for videos
fa_IR: گزینه های برای ویدئوها

en: Order feed items by Date before process.
fa_IR: سفارش اقلام خوراک با تاریخ قبل از فرایند.

en: Origin:
fa_IR: منبع:

en: Original date out of range.  Assigning current date to post.
fa_IR: تاریخ اصلی خارج از محدوده است. تعیین تاریخ جاری برای ارسال.

en: Overriding src attribute with value: %s from srcset.
fa_IR: مهم src ویژگی با ارزش: %s از srcset.

en: PHP 5.3.0 or higher needed!
fa_IR: PHP 5.3.0 یا بالاتر مورد نیاز است!

en: PHP Current error_reporting levels:
fa_IR: PHP زمان error_reporting سطوح:

en: PHP Disabled Functions:
fa_IR: PHP توابع غیر فعال:

en: PHP Display Errors:
fa_IR: PHP خطاهای صفحه نمایش:

en: PHP Environment
fa_IR: PHP محیط زیست

en: PHP Max Input Vars:
fa_IR: PHP حداکثر ورودی Vars:

en: PHP Memory Limit:
fa_IR: حافظه پی اچ پی:

en: PHP Post Max Size:
fa_IR: PHP, Post Max Size:

en: PHP Time Limit:
fa_IR: PHP محدودیت زمانی:

en: PHP Version:
fa_IR: نسخه پی اچ پی:

en: PRO Settings
fa_IR: تنظیمات نرم افزار

en: PRO options
fa_IR: نرم افزار گزینه های

en: Parent Element
fa_IR: عنصر پدر و مادر

en: Parent Element.
fa_IR: عنصر پدر و مادر.

en: Parent Page
fa_IR: صفحه پدر و مادر

en: Parent category to auto categories
fa_IR: پدر و مادر دسته به دسته بندی خودکار

en: Parent category to auto categories.
fa_IR: رده پدر و مادر به صورت خودکار دسته بندی.

en: Parsers for Featured image
fa_IR: Parsers برای تصویر برجسته

en: Parsing Custom fields values.
fa_IR: تجزیه زمینه های سفارشی ارزش.

en: Parsing Post template.
fa_IR: تجزیه ارسال قالب.

en: Parsing Youtube video and feed item contents.
fa_IR: تجزیه ویدیو یوتیوب و خوراک مورد مطالب.

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Paste a feed link here and the content will be shown on the textarea.
fa_IR: قرار دادن لینک فید اینجا و محتوا خواهد شد نشان داده شده در textarea.

en: Paste a generated a ramdon string.
fa_IR: قرار دادن تولید ramdon رشته است.

en: Path
fa_IR: مسیر

en: Permalink Structure:
fa_IR: ساختار لینک ثابت:

en: Phenomenal Support
fa_IR: پشتیبانی فوق العاده

en: Phrases or keywords (one per line, case-insensitive):
fa_IR: عبارات و یا کلمات کلیدی (یکی در هر خط و حروف حساس):

en: Pingbacks y trackbacks.
fa_IR: پینگ بک ها فعال y دنبالک ها.

en: Please change and use the URL below in all your cronjobs.
fa_IR: لطفا تغییر دهید و با استفاده از آدرس زیر در تمام cronjobs خود را.

en: Please refresh your browser and try again.
fa_IR: لطفا مرورگر خود را ویرایش کنید و دوباره امتحان کنید.

en: Please select campaign(s) to Run.
fa_IR: لطفا کمپینی را برای اجرا انتخاب کنید

en: Please visit our website to learn about our free and premium services at
fa_IR: لطفا بازدید از وب سایت ما برای کسب اطلاعات در مورد ما رایگان و حق بیمه, خدمات, در

en: Post
fa_IR: پست

en: Post Content Unfiltered.
fa_IR: ارسال مطلب كلیك كنید.

en: Post Format
fa_IR: فرمت ارسال

en: Post Template
fa_IR: قالب نوشته

en: Post Thumbnails
fa_IR: ریز عکسها به پست

en: Post author
fa_IR: پست نویسنده

en: Post categories
fa_IR: دسته بندی ها ارسال شده

en: Post content
fa_IR: محتوای پست

en: Post date
fa_IR: تاریخ ارسال

en: Post format
fa_IR: فرمت ارسال

en: Post format added:
fa_IR: فرمت پست اضافه شده:

en: Post image
fa_IR: ارسال تصویر

en: Post status allows you to organize your Posts.
fa_IR: وضعیت پست اجازه می دهد تا شما را به سازماندهی پست های خود را.

en: Post status is an very useful editorial tool that allows you to organize your Posts based on their respective stages during the editorial workflow.
fa_IR: وضعیت پست است بسیار مفید سرمقاله ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به سازماندهی پست های خود را بر اساس مراحل مربوطه در سرمقاله گردش کار.

en: Post tags
fa_IR: برچسب پست

en: Post title
fa_IR: عنوان پست

en: Post title links to source.
fa_IR: عنوان پست لینک به منبع.

en: Post title links to source?
fa_IR: لینک کردن عنوان نوشته به منبع؟

en: Post type
fa_IR: نوع ارسال

en: Post type and Post Status that will be used for the new entries.
fa_IR: نوع پست و پست وضعیت است که خواهد شد مورد استفاده برای ورودی های جدید.

en: Posts
fa_IR: ارسال ها

en: Premium Support
fa_IR: پشتیبانی از حق بیمه

en: Preselected schedules.
fa_IR: Preselected برنامه.

en: Prev
fa_IR: قبل

en: Preview Campaign
fa_IR: پیش نمایش انتخاباتی

en: Privacy
fa_IR: حریم خصوصی

en: Privacy terms
fa_IR: حریم خصوصی شرایط

en: Processed Posts: %1s
fa_IR: پردازش ارسال ها: %1s

en: Processing Author Filtering: Cannot be executed because the author's name is empty.
fa_IR: پردازش نویسنده فیلترینگ: نمی توان به دلیل اعدام این نویسنده نام خالی است.

en: Processing Words to Category %1s
fa_IR: پردازش کلمات به دسته بندی %1s

en: Processing feed %1s.
fa_IR: تولید اشتراک  %1s.

en: Processing item %1s
fa_IR: مورد پردازش %1s

en: Processing item pingbacks
fa_IR: پینگ بک ها مورد پردازش

en: Processing multipage.
fa_IR: پردازش چندین.

en: Professional
fa_IR: حرفه ای

en: Professional Addon Updated.
fa_IR: حرفه ای افزونه به روز شد.

en: Professional feature. Exports only this campaign data to a file that can be imported later by the plugin in other Wordpress website.
fa_IR: حرفه ای از ویژگی های. صادرات تنها این کمپین داده ها به یک فایل است که می تواند وارد شود بعد توسط این افزونه در وب سایت وردپرس است.

en: Properties
fa_IR: خواص

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Publish as
fa_IR: انتشار به عنوان

en: Published by Campaign
fa_IR: منتشر شده توسط کمپین

en: Purchase
fa_IR: خرید

en: Put the featured image on content.
fa_IR: قراردادن تصویر برجسته در محتوا

en: Quick Actions in every Row.
fa_IR: اقدامات سریع در هر ردیف.

en: Quick Edit
fa_IR: ویرایش سریع

en: Quick add
fa_IR: افزودن سریع

en: RSS is a technology to facilitate the distribution of information in a centralized way. Usually daily visit several websites to see if there is anything new in our favorite places. The fundamental principle behind RSS is that "the receiver is no longer in search of information, is the information that goes in search of the receiver." If you use an RSS aggregators not have to visit each of these sites because they receive all the news in one place. The aggregator checks your favorite websites in search of new content and features directly without any effort on your part.
fa_IR: آر اس اس یک فن آوری به منظور تسهیل در توزیع اطلاعات در یک راه متمرکز است. معمولا روزانه بازدید از وب سایت های مختلف برای دیدن اگر وجود دارد هر چیزی جدید در مکان های مورد علاقه ما. اصل اساسی در پشت آر اس اس است که "گیرنده است و دیگر در جستجوی اطلاعات است که این اطلاعات می رود که در جستجوی گیرنده." اگر شما با استفاده از یک aggregators آر اس اس نیست که به بازدید از هر یک از این سایت ها به دلیل آنها دریافت تمام اخبار در یک مکان. جمع آوری چک های خود را به وب سایت های مورد علاقه در جستجوی مطالب جدید و ویژگی های به طور مستقیم و بدون هر گونه تلاش در بخشی خود را.

en: Random Rewrites
fa_IR: Random بازنویسی

en: Random Rewrites Settings
fa_IR: Random بازنویسی تنظیمات

en: Rate 5 stars on Wordpress
fa_IR: نرخ 5 ستاره در وردپرس

en: Rate Plugin
fa_IR: نرخ پلاگین

en: ReLink to:
fa_IR: بازلینکی به:

en: Read about
fa_IR: خوانده شده در مورد

en: Recommended 300 Seconds.
fa_IR: توصیه می شود 300 ثانیه است.

en: Recommended Just if you really trust in your source feeds
fa_IR: توصیه می شود فقط اگر شما واقعا اعتماد به خود را از منبع تغذیه

en: Recommended left 0 (zero) for responsive.
fa_IR: توصیه می شود در سمت چپ 0 (صفر) برای پاسخگو است.

en: Recommended to use only if the feeds are not ordered by date. The campaign can lose some items if the feed are not ordered by date from newest to oldest.
fa_IR: توصیه می شود به استفاده از تنها در صورتی که تغذیه نمی شوند دستور داد بر اساس تاریخ. این کمپین می تواند به از دست دادن برخی از موارد اگر خوراک نیست دستور داد بر اساس تاریخ از جدید ترین به قدیمی ترین.

en: Recommended values are between 3 and 5 fetching more times to not lose items.
fa_IR: توصیه می شود مقادیر بین 3 و 5 دلربا زمان بیشتری برای از دست دادن نیست موارد.

en: Recommended.
fa_IR: توصیه می شود.

en: RegEx
fa_IR: عبارت منظم

en: RegEx:
fa_IR: عبارت منظم:

en: Registered Post Stati:
fa_IR: پست ثبت نام Stati:

en: Registered only
fa_IR: ثبت نام تنها

en: Registered to
fa_IR: ثبت نام برای

en: Regular Expressions
fa_IR: عبارات منظم

en: Regular expressions
fa_IR: عبارات منظم

en: Relinking:
fa_IR: بازلینک دهی:

en: Reload the page before continue.
fa_IR: بازنگری این صفحه قبل از ادامه.

en: Remove Featured Image from content.
fa_IR: حذف تصویر برجسته از محتوا است.

en: Remove all HTML from original content
fa_IR: حذف همه HTML از محتوای اصلی

en: Remove all characters after some characters or words. Separate all words with space.
fa_IR: حذف تمام شخصیت ها پس از برخی از شخصیت ها و یا کلمات. جدا همه کلمات با فضا.

en: Remove link to source audios
fa_IR: حذف لینک به منبع صدا

en: Remove link to source images
fa_IR: حذف لینک به منبع تصاویر

en: Remove link to source videos
fa_IR: حذف لینک به منبع ویدئوها

en: Removing: %s from content.
fa_IR: از بین بردن: %s از محتوا است.

en: Rename like Wordpress standards (name-1)
fa_IR: تغییر نام مانند استانداردهای وردپرس (نام-1)

en: Rename the images to
fa_IR: تغییر نام تصاویر به

en: Renew your license to continue receiving updates and support.
fa_IR: تمدید مجوز خود را برای ادامه دریافت به روز رسانی و پشتیبانی می کند.

en: Replaces words or phrases by other that you want or turns into link.
fa_IR: جابجایی عبارات یا کلمات با چیزی که شما می خواهید یا تبدیل کردن به لینک.

en: Reset
fa_IR: تنظیم مجدد

en: Reset Campaign
fa_IR: تنظیم مجدد کمپین

en: Reset Menu Position
fa_IR: تنظیم مجدد موقعیت منو

en: Reset post count
fa_IR: بازنشانی شمارنده  ارسال

en: Restore
fa_IR: بازگرداندن

en: Rewrite a word or phrase for another in the content of every post.
fa_IR: بازنویسی یک کلمه یا عبارت دیگر در محتوای هر پست.

en: Rewrite options
fa_IR: گزینه های بازنویسی

en: Rewrite to:
fa_IR: بازنویسی به:

en: Rich text
fa_IR: متن غنی

en: Run Multiple Campaigns at once.
fa_IR: اجرای کمپین های متعدد در یک بار.

en: Run Once
fa_IR: پس از اجرا

en: Run Selected Campaigns
fa_IR: اجرای کمپین انتخاب شده

en: Running Campaign...
fa_IR: درحال اجرای کمپین

en: Running since:
fa_IR: در حال اجرا از:

en: Runtime:
fa_IR: زمان اجرا:

en: SELECT ALL
fa_IR: را انتخاب کنید تمام

en: Sample html code obtained and parsed from test_url
fa_IR: نمونه کد html به دست آمده و تجزیه از test_url

en: Sanitize Googlo News permalink.
fa_IR: پاکسازی Googlo اخبار, لینک ثابت.

en: Saturday
fa_IR: شنبه

en: Save Path:
fa_IR: صرفه جویی در مسیر:

en: Save Settings
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Save a new file with the current content.
fa_IR: ذخیره یک فایل جدید با محتوای فعلی.

en: Save before Run Campaign
fa_IR: صرفه جویی در قبل از اجرای کمپین

en: Save before to execute this action
fa_IR: صرفه جویی در قبل از اجرای این عمل

en: Save file
fa_IR: ذخیره فایل

en: Save settings
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Save the content in the opened file.
fa_IR: ذخیره محتوا در فایل باز شده.

en: Saves the content exactly as the plugin has it.
fa_IR: موجب صرفه جویی در محتوا دقیقا به عنوان پلاگین است.

en: Schedule
fa_IR: برنامه

en: Schedule Cron
fa_IR: برنامه Cron

en: Scroll feeds list.
fa_IR: اسکرول تغذیه لیست.

en: Search Campaign
fa_IR: جستجوی کمپین

en: Search for meta tag on source head, og:image (like facebook) to get the url of the featured image. If it is not found then search for twitter:image.
fa_IR: جستجو برای تگ متا در منبع سر og:image (مانند facebook) برای دریافت آدرس تصویر برجسته. اگر آن را یافت و سپس جستجو برای توییتر تصویر.

en: Search in Categories
fa_IR: جستجو در دسته بندی ها

en: Search in Content
fa_IR: جستجو در محتوا

en: Search in Title
fa_IR: جستجو در عنوان

en: Searches and makes an unique content for articles divided into multiples pages. The xPath for the 'next' link must be set in config file.
fa_IR: جستجوهای می کند و یک محتوای منحصر به فرد برای مقالات تقسیم به تقسیم عددی بر مضرب صفحات. از xPath برای 'بعدی' لینک باید در فایل پیکربندی.

en: Searches for multi-page articles
fa_IR: جستجوها برای چند صفحه مقالات

en: Searching the category with more words.
fa_IR: جستجو رده با کلمات بیشتر است.

en: Seconds.
fa_IR: ثانیه است.

en: Security check
fa_IR: بررسی امنیت

en: Security check.
fa_IR: امنیت را بررسی کنید.

en: See All
fa_IR: دیدن همه

en: See How WordPress Processes Post Content:
fa_IR: ببینید وردپرس چگونه مطالب را پردازش می کند:

en: See Log
fa_IR: دیدن لاگ

en: See details and prices on etruel's store
fa_IR: مشاهده جزئیات و قیمت ها در etruel فروشگاه

en: See last log of campaign. (Open a PopUp window)
fa_IR: دیدن آخرین لاگ کمپین. (بازشدن یک پنجره پاپ آپ)

en: See last log. (Open a PopUp window)
fa_IR: دیدن آخرین ورود به سیستم. (برای باز کردن یک پنجره)

en: See local Addons in plugin list
fa_IR: محلی افزونه در لیست پلاگین

en: See more info in Help tab above.
fa_IR: دیدن اطلاعات بیشتر در کمک به تب بالا.

en: See some of the WPeMatico Add-ons in the
fa_IR: دیدن برخی از WPeMatico Add-ons در

en: See text.
fa_IR: مشاهده متن.

en: See tips in Help tab above right.
fa_IR: دیدن راهنمایی در کمک به تب بالا راست.

en: Select (custom) post types you want.
fa_IR: را انتخاب کنید (سفارشی) نوع پست شما می خواهید.

en: Select User Agent:
fa_IR: عامل کاربر را انتخاب کنید:

en: Select a XML node.
fa_IR: را انتخاب کنید یک XML گره.

en: Select a page
fa_IR: را انتخاب کنید یک صفحه

en: Select a post type
fa_IR: انتخاب نوع پست

en: Select a predefined scheduler to get a value easily for the cron. This value is not saved.
fa_IR: انتخاب از پیش تعریف شده و زمانبندی برای دریافت یک مقدار به راحتی برای cron. این مقدار ذخیره نمیشود.

en: Select a taxonmy
fa_IR: را انتخاب کنید یک taxonmy

en: Select a taxonomy
fa_IR: انتخاب, طبقه بندی

en: Select a term
fa_IR: را انتخاب کنید یک مدت

en: Select actions to Uninstall
fa_IR: انتخاب اقدامات به حذف

en: Select an option to change the values.
fa_IR: یک گزینه را انتخاب کنید به تغییر ارزش ها است.

en: Select campaigns to include.
fa_IR: انتخاب مبارزات شامل.

en: Select category
fa_IR: انتخاب دسته بندی

en: Select file to edit on right column.
fa_IR: را انتخاب کنید فایل را ویرایش کنید در ستون سمت راست.

en: Select the XML node corresponding to the properties of the feed items, such as title, content, image, date, etc. If the selected XML node is not unique you should use the Parent Elements in the right column to indicate which parent the selected node belongs to.
fa_IR: انتخاب XML گره مربوط به خواص تغذیه, موارد, مانند, عنوان, مطالب, تصویر, تاریخ, و غیره. اگر انتخاب XML گره منحصر به فرد نیست شما باید با استفاده از عناصر پدر و مادر در ستون سمت راست نشان می دهد که پدر و مادر انتخاب گره متعلق به.

en: Select the campaigns, then select the bulk action and click the "Apply" Button.
fa_IR: را انتخاب کنید, کمپین انتخاب کنید و سپس به صورت فله عمل و با کلیک بر روی "تائید" را فشار دهید.

en: Send log
fa_IR: ارسال ورود به سیستم

en: Send only E-Mail on errors.
fa_IR: فقط برای خطاها ایمیل بفرست

en: Send the campaign to the trash.
fa_IR: ارسال کمپین به سطل زباله.

en: Sender Email.
fa_IR: فرستنده ایمیل.

en: Sender Email:
fa_IR: فرستنده ایمیل:

en: Sender Name.
fa_IR: نام فرستنده.

en: Sender Name:
fa_IR: نام فرستنده:

en: Sending Log.
fa_IR: ارسال ورود به سیستم.

en: Sending e-Mails
fa_IR: ارسال ایمیل

en: Sendmail Path:
fa_IR: مسیر ارسال:

en: Separate with commas the allowed mime types for WPeMatico Uploads.
fa_IR: جداگانه با کاما مجاز انواع mime برای WPeMatico ارسال.

en: Separated by commas
fa_IR: توسط کاما از هم جدا

en: September
fa_IR: سپتامبر

en: Server Environment
fa_IR: محیط سرور

en: Server Info:
fa_IR: اطلاعات سرور:

en: Session Name:
fa_IR: جلسه نام و نام خانوادگی:

en: Set Body
fa_IR: مجموعه بدن

en: Set Simplepie stupidly fast.
fa_IR: مجموعه Simplepie ابلهانه سریع.

en: Set Strip
fa_IR: مجموعه نوار

en: Set a password to access the external CRON
fa_IR: تنظیم رمز عبور برای دسترسی خارجی CRON

en: Set a password to access the external CRON.
fa_IR: تنظیم رمز عبور برای دسترسی خارجی CRON.

en: Set a password to use the external CRON
fa_IR: تنظیم رمز عبور برای استفاده از CRON خارجی

en: Set a password to use the external CRON.
fa_IR: تنظیم رمز عبور برای استفاده خارجی CRON.

en: Set first image in content as Featured Image.
fa_IR: مجموعه تصویر برای اولین بار در محتوا به عنوان تصویر برجسته.

en: Set first image on content as Featured Image.
fa_IR: مجموعه تصویر برای اولین بار در محتوا به عنوان تصویر برجسته.

en: Set it to 0 for unlimited.
fa_IR: تنظیم آن را به 0 به صورت نامحدود.

en: Set this features for all campaigns and can be overridden inside any campaign.
fa_IR: مجموعه این امکانات را برای همه مبارزات و می تواند بازنویسی شود در داخل هر مبارزه است.

en: Set to an external or internal Wordpress CRON scheduler and look at for the configuration tabs of all plugin extensions and Add-ons.
fa_IR: مجموعه به یک خارجی و یا داخلی وردپرس زمانبندی CRON و نگاه کنید برای پیکربندی زبانه ها در تمام پلاگین پسوند و افزودنی.

en: Setting up Featured Image From Url
fa_IR: راه اندازی ویژه تصویر از آدرس

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد

en: Show On Front:
fa_IR: نشان می دهد در مقابل:

en: Show `Del Hash` link on campaigns list.  This link delete all hash codes for check duplicates on every feed per campaign.
fa_IR: نمایش `قسمت مخلوط` لینک در لیست کمپین. این لینک حذف تمام کدهای مخلوط برای بررسی موارد تکراری در هر فید کمپین.

en: Show `See Log` link on campaigns list.  This link show the last processed log of every campaign.
fa_IR: نمایش `دیدن Log` لینک در مبارزات لیست. این لینک نشان می دهد آخرین خام ورود به سیستم از هر انتخاباتی است.

en: Show detailed Log
fa_IR: نمایش جزئیات لاگ

en: Shows Button to empty trash on lists.
fa_IR: نشان می دهد دکمه برای خالی کردن سطل زباله در لیست.

en: Simplepie also strip these attributes from html tags in content.  You can change it if you want to retain some of them or add more attributes to strip.
fa_IR: Simplepie همچنین نوار این ویژگی از برچسب های html در محتوا. شما می توانید آن را تغییر دهید اگر شما می خواهید برای حفظ برخی از آنها و یا اضافه کردن ویژگی های بیشتر به نوار.

en: Site URL:
fa_IR: آدرس سایت:

en: Skip Featured Image.
fa_IR: پرش تصویر برجسته.

en: Skip posts with words in author's name.
fa_IR: جست و خیز پست با کلمات در نام نویسنده.

en: Skip posts with words in content or words not in content.
fa_IR: جست و خیز پست با کلمات در محتوا و یا کلمات نه در محتوا.

en: Skip the Wordpress post content filters.
fa_IR: جست و خیز, وردپرس, پست, فیلتر محتوا.

en: Skiping: Cannot contain: Found all Keywords.
fa_IR: Skiping: می تواند شامل: تمام کلمات کلیدی.

en: Skiping: Must contain: Do not found any Keyword.
fa_IR: Skiping: باید شامل: نمی یافت هر کلمه کلیدی.

en: Slug
fa_IR: مثل حلزون حرکت کردن

en: Some Professional Features you could have.
fa_IR: برخی از ویژگی های حرفه ای شما می تواند داشته باشد.

en: Some servers disable the functionality that enables WordPress Cron to work properly. This constant provides an easy fix that should work on any server.
fa_IR: بعضی از سرور غیر فعال کردن این قابلیت را قادر می سازد که وردپرس Cron را به درستی کار نکند. این ثابت را فراهم می کند تعمیر آسان است که باید کار بر روی هر سرور.

en: Something goes wrong! See console!
fa_IR: چیزی را اشتباه می رود! دیدن کنسول!

en: Something is going wrong. Contact etruel.
fa_IR: چیزی است که اشتباه است. تماس با etruel.

en: Something is going wrong. May be PHP Version prior to 5.3
fa_IR: چیزی است که اشتباه است. ممکن است نسخه پی اچ پی قبل از 5.3

en: Sorry, your attach could not be inserted. Something wrong happened.
fa_IR: با عرض پوزش، پیوست شما نمی تواند اضافه شود. چیزی اشتباه رخ داده است.

en: Source permalink
fa_IR: منبع لینک ثابت

en: Start campaigns
fa_IR: شروع مبارزات

en: Start/Activate Campaign Scheduler
fa_IR: شروع/فعال کمپین Scheduler

en: Starter Packages Page
fa_IR: استارت صفحه بسته

en: Starter Packages.
fa_IR: استارتر بسته است.

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Stay Informed!
fa_IR: مطلع!

en: Stay Up to Date
fa_IR: اقامت تا تاریخ

en: Stop and deactivate this campaign
fa_IR: توقف و غیر فعال کردن این کمپین

en: Stop campaigns
fa_IR: توقف مبارزات

en: Store audios locally.
fa_IR: فروشگاه فایلهای دیداری به صورت محلی.

en: Store audios locally. (Uploads)
fa_IR: فروشگاه فایلهای دیداری به صورت محلی. (ارسال)

en: Store images locally.
fa_IR: ذخیره تصاویر به صورت محلی.

en: Store images locally. (Uploads)
fa_IR: ذخیره تصاویر به صورت محلی. (ارسال)

en: Store videos locally.
fa_IR: فروشگاه ویدئوها به صورت محلی.

en: Store videos locally. (Uploads)
fa_IR: فروشگاه ویدئوها به صورت محلی. (ارسال)

en: Strip All Audios from Content
fa_IR: نوار تمام فایلهای دیداری از مطالب

en: Strip All Audios from Content.
fa_IR: نوار تمام فایلهای دیداری از محتوا است.

en: Strip All HTML Tags
fa_IR: نوار تمام تگ های HTML

en: Strip All HTML Tags.
fa_IR: نوار تمام تگ های HTML.

en: Strip All Images from Content
fa_IR: نوار تمام تصاویر از محتوای

en: Strip All Images from Content.
fa_IR: نوار تمام تصاویر از محتوا است.

en: Strip All Videos from Content
fa_IR: نوار تمام ویدئوها از مطالب

en: Strip All Videos from Content.
fa_IR: نوار تمام ویدئوها از محتوا است.

en: Strip HTML Tags From Title
fa_IR: نوار تگ های HTML از عنوان

en: Strip HTML Tags From Title.
fa_IR: نوار تگ های HTML از عنوان.

en: Strip all images that not has a correct content, avoiding upload images that cannot be viewed.
fa_IR: نوار تمام تصاویر است که دارای یک صحیح مطالب اجتناب از آپلود تصاویر است که نمی توان مشاهده کرد.

en: Strip links from content
fa_IR: لینک باریکه از محتوا

en: Strip links from content.
fa_IR: نوار لینک از محتوا است.

en: Strip the queries variables in audios URLs
fa_IR: نوار نمایش داده شد متغيرها در دیداری آدرس ها

en: Strip the queries variables in audios URLs.
fa_IR: نوار نمایش داده شد متغیر در آدرس فایلهای دیداری.

en: Strip the queries variables in images URls
fa_IR: نوار نمایش داده شد متغیر در آدرس تصاویر

en: Strip the queries variables in images URls.
fa_IR: نوار نمایش داده شد متغيرها در تصاویر Url ها.

en: Strip the queries variables in videos URLs
fa_IR: نوار نمایش داده شد متغیر در آدرس ویدئوها

en: Strip the queries variables in videos URLs.
fa_IR: نوار نمایش داده شد متغيرها در ویدئوها آدرس ها.

en: Stripped src.
fa_IR: محروم src.

en: Subscribe
fa_IR: اشتراک

en: Subscribe to our Newsletter and be the first to receive our news.
fa_IR: مشترک خبرنامه ما شوید و اولین بار برای دریافت اخبار ما.

en: Subscription saved
fa_IR: اشتراک ذخیره شده

en: Success
fa_IR: موفقیت

en: Successfully removed with anchor link.
fa_IR: با موفقیت حذف شده با لنگر لینک.

en: Successfully removed.
fa_IR: با موفقیت حذف شده است.

en: Sunday
fa_IR: یک شنبه

en: Support
fa_IR: حمایت

en: Support ticket system for free
fa_IR: سیستم بلیط پشتیبانی به صورت رایگان

en: Supported tags
fa_IR: برچسب های پشتیبانی شده

en: Syntax error, malformed JSON
fa_IR: Syntax error ناقص JSON

en: System Status
fa_IR: وضعیت سیستم

en: Table Prefix:
fa_IR: پیشوند جدول:

en: Tags Generation.
fa_IR: برچسب ها نسل.

en: Tags added:
fa_IR: برچسب ها اضافه شده:

en: Tags generation
fa_IR: تولید برچسب

en: Tags with 3 characters or less are ignored.
fa_IR: برچسب ها با 3 کاراکتر یا کمتر نادیده گرفته می شوند.

en: Tags:
fa_IR: برچسب ها:

en: Take a look at the PRO version features
fa_IR: نگاهی به ویژگی های نسخه PRO

en: Take a look at the all bundled Addons
fa_IR: نگاهی به همه همراه افزونه

en: Taken time:
fa_IR: گرفته زمان:

en: Template:
fa_IR: الگو:

en: Test Url
fa_IR: آزمون Url

en: Test if SimplePie library works well on your server:
fa_IR: تست اگر SimplePie کتابخانه به خوبی کار می کند بر روی سرور خود:

en: Tested. See results below.
fa_IR: تست شده. دیدن نتایج زیر کلیک کنید.

en: Testing SimplePie library
fa_IR: تست SimplePie کتابخانه

en: Testing test_url... wait...
fa_IR: تست test_url... صبر کنید...

en: Thank you for updating to the latest version!
fa_IR: با تشکر از شما برای به روز رسانی به آخرین نسخه!

en: Thanks for use and enjoy this plugin.
fa_IR: با تشکر برای استفاده از این پلاگین لذت ببرید.

en: The
fa_IR: این

en: The Embed feature allows you to wrap embedded items using a simple Shortcode to set of a maximum (but not fixed) width and height. This was added as of WordPress 2.9 and is used like this:
fa_IR: قراردادن ویژگی اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن جاسازی شده موارد با استفاده از یک کد کوتاه ساده به مجموعه ای از حداکثر (نه ثابت) عرض و ارتفاع است. این اضافه شد که از وردپرس 2.9 استفاده شده است و مانند این:

en: The Name that will show in your inbox related to previous email address for all emails sent by this plugin.
fa_IR: نام است که نشان می دهد در صندوق پستی خود را مرتبط با قبلی آدرس ایمیل برای تمام ایمیل های فرستاده شده توسط این پلاگین.

en: The Perfect Package
fa_IR: کامل بسته

en: The URL %s cannot be obtained successfully.
fa_IR: آدرس %s نمی تواند به دست آمده با موفقیت.

en: The XML campaign type provides the necessary tools to fetch the items in the XML files. As if the XMLs were RSS feeds.
fa_IR: XML نوع کمپین فراهم می کند ابزار لازم برای واکشی موارد در فایل های XML. به عنوان اگر XMLs بودند آر اس اس خوردها.

en: The XML file has no data or is empty.
fa_IR: فایل XML هیچ اطلاعات یا خالی است.

en: The actions are executed when the plugin is uninstalled.
fa_IR: اقدامات در حال اجرا زمانی که پلاگین نصب شده است.

en: The campaign fetches the title, the image, the embebed video and the description.
fa_IR: کمپین بازخوانی عنوان تصویر embebed تصویری و توضیحات.

en: The campaign is invalid.
fa_IR: کمپین نامعتبر است.

en: The category of the word most counted in the content. Deactivate to use the first word found.
fa_IR: این دسته از کلمه شمارش در محتوا. غیر فعال کردن برای استفاده از اولین کلمه یافت می شود.

en: The date of the post item.
fa_IR: تاریخ ارسال آیتم استفاده کنید.

en: The description of the feed.
fa_IR: توضیحی در مورد خبرخوان

en: The feed %s cannot be obtained.
fa_IR: خوراک %s نمی تواند به دست آمده.

en: The feed %s cannot be parsed. Simplepie said: %s
fa_IR: تجزیه و تحلیل نمی شود %s خبرخوان. ساده می گوید: %s

en: The feed %s has been parsed successfully.
fa_IR: با موفقیت تجزیه و تحلیل شد. %s خبرخوان

en: The feed URL.
fa_IR: آدرس خبرخوان

en: The feed is invalid.
fa_IR: خوراک نامعتبر است.

en: The feed item author link (If exist).
fa_IR: لینک نویسنده مورد خبرخوان(اگر وجود دارد)

en: The feed item author.
fa_IR: نویسنده مورد خبرخوان

en: The feed item content.
fa_IR: محتوای مورد خبرخوان

en: The feed item date is not too far in the past (specifically, as much time as the campaign frequency).
fa_IR: تاریخ مورد خبری در گذشته خیلی دور نیست

en: The feed item description.
fa_IR: خوراک مورد توضیحات.

en: The feed item permalink.
fa_IR: پرمالینک مورد خبرخوان

en: The feed item title.
fa_IR: عنوان مورد خبرخوان

en: The feed items are ordered by datetime in almost all cases. When the campaign runs, goes item by item from newest to oldest, and stops when found the first duplicated item, this mean that all items following (the old ones) are also duplicated.
fa_IR: خوراک موارد دستور datetime تقریبا در همه موارد. هنگامی که مبارزات انتخاباتی اجرا می شود و می رود آیتم های مورد از جدیدترین به قدیمی ترین و متوقف می شود زمانی که اولین تکرار مورد این به این معنی است که تمام موارد زیر (آنهایی که قدیمی) نیز تکرار شد.

en: The feed title.
fa_IR: عنوان خبرخوان

en: The feed's logo image URL.
fa_IR: آدرس تصویر آرم خبرخوان

en: The fetched feed item date is not in the future.
fa_IR: تاریخ مورد خبرخوان واکشی شده در آینده نیست

en: The first image was not found in the content.
fa_IR: اولین تصویر یافت نشد در محتوا.

en: The function of the Parent Element is to detect the correct XML node of the feed Item properties when the node selected on the left is not unique or has more than one element.
fa_IR: عملکرد عنصر پدر و مادر است برای تشخیص صحیح XML گره از خوراک مورد خواص زمانی که گره های انتخاب شده در سمت چپ است و نه منحصر به فرد و یا بیش از یک عنصر.

en: The given name. Hover it to display the Quick actions below the name.
fa_IR: نام داده شده است. شناور آن را به نمایش سریع اقدامات زیر نام.

en: The item is invalid.
fa_IR: مورد نامعتبر است.

en: The last image was not found in the content.
fa_IR: آخرین تصویر یافت نشد در محتوا.

en: The most visible change in version 1.9 is certainly the Campaign Preview.
fa_IR: قابل رویت ترین تغییر در نسخه 1.9 است که قطعا مبارزات انتخاباتی پیش نمایش.

en: The parsed post content.
fa_IR: تجزیه ارسال مطالب.

en: The post categories of XML campaign type work with Auto categories features.
fa_IR: پست دسته از XML نوع کمپین کار با خودکار دسته بندی ویژگی های.

en: The post has no a featured image.
fa_IR: پست هیچ یک تصویر برجسته.

en: The posts created by this campaign will be assigned to this author.
fa_IR: پست های ایجاد شده توسط این کمپین اختصاص داده خواهد شد به این نویسنده.

en: The posts quantity fetched by this campaign since its start or the last Reset.
fa_IR: پست مقدار برگردانده شده توسط این کمپین پس از آن شروع و یا آخرین تنظیم مجدد.

en: The posts without images in content will not be added.
fa_IR: پست بدون عکس در مطالب نمی شود اضافه شده است.

en: The preview of the item has failed.
fa_IR: پیش نمایش آیتم شکست خورده است.

en: The rewrite feature allow you to replace words or phrases of the content with the text you specify.
fa_IR: بازنویسی از ویژگی های شما اجازه می دهد به جای کلمات یا عبارات از مطالب با متن شما مشخص است.

en: The selected Parent Element must be the parent of the selected XML node in the left column.
fa_IR: انتخاب عنصر پدر و مادر باید پدر و مادر انتخاب شده XML گره در ستون سمت چپ.

en: The time of the post item.
fa_IR: زمان ارسال آیتم استفاده کنید.

en: There are also here the tests and the configuration options for the SimplePie library to get differnet behaviour when fetch the feed items.
fa_IR: نیز وجود دارد که در اینجا آزمون و گزینه های پیکربندی برای SimplePie کتابخانه به دریافت های رفتار در هنگام واکشی خوراک موارد.

en: There are few fields that can be edited via Bulk Edit select field, by selecting some campaigns at a time.
fa_IR: وجود دارد چند زمینه است که می توان به ویرایش از طریق فله ویرایش انتخاب رشته با انتخاب برخی از مبارزات در یک زمان.

en: There are two controls for duplicates, title of the post and a hash generated by last item's url obtained on campaign process.
fa_IR: وجود دارد دو کنترل به صورت تکراری عنوان پست و هش تولید شده توسط آخرین مورد url به دست آمده در مبارزات انتخاباتی روند.

en: There is also the option to delete some selected campaigns at once with "Send to Trash" bulk action.
fa_IR: نیز وجود دارد گزینه ای برای حذف برخی از انتخاب مبارزات در یک بار با "ارسال به سطل زباله" فله عمل است.

en: There is no html in content.
fa_IR: وجود ندارد html در محتوا.

en: There was an error copying files.
fa_IR: وجود خطا در کپی کردن فایل های.

en: There was an error creating directory.
fa_IR: خطا وجود دارد و ایجاد دایرکتوری.

en: There was an error loading file!
fa_IR: خطایی هنگام بارگذاری فایل!

en: There's an error in Keyword exclude filter: You must check at least one search option.
fa_IR: وجود خطا در کلید واژه حذف فیلتر: شما باید چک کردن حداقل یکی از گزینه جستجو.

en: There's an error in Keyword include filter: You must check at least one search option.
fa_IR: وجود خطا در کلید واژه شامل فیلتر: شما باید چک کردن حداقل یکی از گزینه جستجو.

en: There's an error with the supplied RegEx expression in Keyword exclude filter: %s
fa_IR: یک خطا وجود دارد با عرضه RegEx بیان کلید واژه حذف فیلتر: %s

en: There's an error with the supplied RegEx expression in Keyword include filter: %s
fa_IR: یک خطا وجود دارد با عرضه RegEx در بیان کلمه کلیدی شامل فیلتر: %s

en: There's an error with the supplied RegEx expression in ReWrite: %s
fa_IR: خطا برای اینکه عبارت منظم در قسمت بازنویسی شده وجود دارد: %s

en: There's an error with the supplied RegEx expression in word: %s
fa_IR: این خطا با بیان عبارت منظم عرضه شده در کلمه وجود دارد: %s

en: These commands are allowed in text file to get full content.
fa_IR: این دستورات مجاز در فایل متنی برای دریافت کامل مطالب.

en: These features will override the general Settings options only for this campaign
fa_IR: این ویژگی ها را نادیده گرفتن تنظیمات کلی گزینه تنها برای این کمپین

en: These features will override the general Settings options only for this campaign.
fa_IR: این ویژگی ها را نادیده گرفتن تنظیمات کلی گزینه تنها برای این مبارزه است.

en: These selected actions will be performed after WPeMatico plugin is deactivated and you select "Delete" it in the WPeMatico row from the plugins list.
fa_IR: این انتخاب اقدامات انجام خواهد شد و پس از WPeMatico پلاگین غیر فعال است و شما را انتخاب کنید و "حذف" آن را در WPeMatico ردیف از لیست پلاگین ها.

en: This action is available for use with the Manual Feetching Addon.
fa_IR: این عمل در دسترس است برای استفاده با دستی Feetching Addon.

en: This action will save all the logs from each campaign instead only the last one, to allow follow all actions and behaviors when campaign runs.
fa_IR: این عمل را ذخیره کنید تمام سیاهههای مربوط از هر انتخاباتی به جای آن تنها یکی از آخرین اجازه می دهد تا به دنبال تمام اقدامات و رفتارهای زمانی که مبارزات انتخاباتی اجرا می شود.

en: This allow you to ignore a post if below X words or letters in content.  Also allow assign a category to the post if greater than X words.
fa_IR: این اجازه می دهد تا شما را به چشم پوشی از یک پست اگر کمتر X کلمات یا حروف در محتوا. همچنین اجازه می دهد اختصاص یک دسته بندی به پست اگر بیشتر از کلمات X.

en: This allow you to ignore a post if below X words or letters in content. Also allow assign a category to the post if greater than X words.
fa_IR: این اجازه می دهد تا شما را به چشم پوشی از یک پست اگر کمتر X کلمات یا حروف در محتوا. همچنین اجازه می دهد اختصاص یک دسته بندی به پست اگر بیشتر از کلمات X.

en: This allows adding the Open Graph image to the beginning of the content.
fa_IR: این اجازه می دهد تا با اضافه کردن نمودار باز تصویر به آغاز محتوا.

en: This campaign ID.
fa_IR: شناسه کمپین

en: This campaign title
fa_IR: عنوان کمپین

en: This feature allow follow or not redirections of URLs on permalinks to try to get the original source permalink.
fa_IR: این ویژگی اجازه می دهد را دنبال کنید یا نه تاییدیه از آدرس ها در یکتا به سعی کنید به منبع اصلی لینک ثابت.

en: This feature allows to delete from a word or phrase until the end of the line of a sentence.
fa_IR: این ویژگی اجازه می دهد تا به حذف از یک کلمه یا عبارت تا پایان خط یک جمله.

en: This feature allows you to configure every campaign with the fields that are found in the XML tags.  A very important addition that will allow to import almost anything that come in XML format to WordPress Posts (types).
fa_IR: این ویژگی اجازه می دهد تا شما را به پیکربندی هر انتخاباتی با زمینه های که در XML برچسب ها. بسیار مهم است علاوه بر این که اجازه خواهد داد که برای وارد کردن تقریبا هر چیزی را که در فرمت XML به پست های وردپرس (انواع).

en: This feature convert character encoding of content and title to UTF-8 if they have different character encoding.
fa_IR: این ویژگی تبدیل شخصیت رمزگذاری محتوا و عنوان به UTF-8 در صورتی که شخصیت های مختلف را پشتیبانی می کند.

en: This feature generate tags automatically on every post fetched, on campaign edit you can disable auto feature and manually enter a list of tags or leave empty.
fa_IR: این ویژگی تولید برچسب ها به طور خودکار در هر پست از ذهن در کمپین ویرایش شما می توانید غیر فعال کردن خودکار قابلیت و دستی وارد کنید و یک لیست از دسته و یا ترک خالی است.

en: This feature generate tags automatically on every published post, on campaign edit you can disable auto feature and manually enter a list of tags or leave empty.
fa_IR: این ویژگی تولید برچسب ها به طور خودکار در هر پست منتشر شده در کمپین ویرایش شما می توانید غیر فعال کردن خودکار قابلیت و دستی وارد کنید و یک لیست از دسته و یا ترک خالی است.

en: This feature may not work if you use the Custom Function for Uploads.
fa_IR: این ویژگی ممکن است کار نمی کند اگر شما با استفاده از تابع سفارشی برای ارسال.

en: This feature overwrites the option "Remove featured image from Content" of the General Settings.
fa_IR: این قابلیت رونویسی گزینه "حذف تصویر برجسته از مطالب" تنظیمات عمومی.

en: This feature runs before that parse the content to get the tags from the text.
fa_IR: این ویژگی اجرا می شود که قبل از تجزیه و تحلیل محتوا به این دسته از متن.

en: This feature shows how the posts fetched from YouTube will look before that are created.
fa_IR: این ویژگی نشان می دهد که چگونه نوشته های ذهن از یوتیوب را نگاه قبل از آن ایجاد می شوند.

en: This feature tries to get the original full article through the item link.
fa_IR: این ویژگی در تلاش برای دریافت اصل کامل مقاله را از طریق لینک مورد.

en: This feature try to get tags automatically from post content.
fa_IR: این ویژگی سعی کنید برچسب ها به طور خودکار از محتوای پست.

en: This feature try to get tags automatically from the feed item.
fa_IR: این ویژگی سعی کنید برچسب ها به طور خودکار از خوراک مورد.

en: This feature will be ignored if you deactivate Campaign Custom Fields on settings.
fa_IR: این ویژگی را می توان نادیده گرفت اگر شما غیر فعال کمپین زمینه های سفارشی در تنظیمات.

en: This featured in the general Settings section, will be overridden for the campaign-specific options.
fa_IR: این ویژگی در  قسمت تنظیمات عمومی،گزینه های ویژه ی کمپین را بازنویسی می کند

en: This function may not work in all servers.
fa_IR: این تابع ممکن است کار نمی کند در تمام سرور های.

en: This is also used frecuently as startpoint to define a cron schedule.
fa_IR: این نیز استفاده می شود frecuently به عنوان startpoint به تعریف cron schedule.

en: This is for cut, exclude or include posts according to the letters o words <b>counted</b> at content.
fa_IR: می شوند<b>شمرده</b> این برای برش،حذف یا شامل شدن عبارت یا کلماتی است که در متن

en: This is where you would enter the license keys for one of our premium plugins, should you activate one.
fa_IR: این جایی است که شما را وارد کنید و کلید مجوز برای یکی از ما حق بیمه پلاگین ها باید شما فعال یک.

en: This new feature lets you view the list of the posts the campaign will fetch the next time it runs.
fa_IR: این ویژگی جدید به شما امکان مشاهده فهرست مطالب این کمپین را واکشی دفعه بعد آن را اجرا می کند.

en: This option adds the attribute rel="nofollow" to all the links obtained in the post.
fa_IR: این گزینه می افزاید: ویژگی rel="nofollow" برای لینک های به دست آمده در این پست.

en: This option allow force to use a feed with invalid mime or content.
fa_IR: این گزینه اجازه می دهد تا مجبور به استفاده از خوراک با نامعتبر mime یا محتوا.

en: This option allow select a different User Agent when get remote websites.
fa_IR: این گزینه اجازه می دهد تا انتخاب های مختلف عامل کاربر در هنگام دریافت به وب سایت های از راه دور.

en: This option allow to choose the column position in the post lists.
fa_IR: این گزینه اجازه می دهد برای انتخاب موقعیت ستون در لیست ارسال.

en: This option allow you assign an author per feed when editing campaign.  If no choice any author, the campaign author will be taken.
fa_IR: این گزینه اجازه می دهد تا به شما اختصاص یک نویسنده در هر خوراک در هنگام ویرایش مبارزات انتخاباتی. اگر هیچ انتخاب هر نویسنده کمپین نویسنده گرفته خواهد شد.

en: This option allow you assign an author per feed when editing campaign. If no choice any author, the campaign author will be taken.
fa_IR: این گزینه اجازه می دهد تا به شما اختصاص یک نویسنده در هر خوراک در هنگام ویرایش مبارزات انتخاباتی. اگر هیچ انتخاب هر نویسنده کمپین نویسنده گرفته خواهد شد.

en: This option allows select and force an Input Chrset Encoding to set for this feed.
fa_IR: این گزینه اجازه می دهد تا انتخاب کنید و نیروی ورودی Chrset را پشتیبانی می کند به مجموعه ای برای این غذا.

en: This option allows to use the exact permalink of the source
fa_IR: این گزینه اجازه می دهد تا به استفاده از دقیق لینک ثابت منبع

en: This option allows you to preserve the phrase found in the post content.
fa_IR: این گزینه اجازه می دهد تا شما را به حفظ عبارت موجود در محتوای پست.

en: This option clear campaign after this timeout then can run again on next scheduled cron. A value of "0" ignore this, means that remain until user make click.
fa_IR: این گزینه روشن کمپین پس از این فاصله و سپس دوباره می تواند اجرا شود در آینده برنامه ریزی شده cron. ارزش "0" نادیده گرفتن این بدان معنی است که باقی می ماند تا کاربر را کلیک کنید.

en: This option deactivate WPeMatico plugin cron schedules.
fa_IR: این گزینه غیر فعال کردن افزونه WPeMatico cron برنامه.

en: This option disables the metabox inside the posts editing screen created by the WPeMatico.
fa_IR: این گزینه غیر فعال metabox در داخل پست ها در حال ویرایش صفحه نمایش ایجاد شده توسط WPeMatico.

en: This option enables WordPres to display a new column in the post lists (types) with the campaign ID that published each post.
fa_IR: این گزینه را قادر می سازد WordPres برای نمایش یک ستون جدید در پست لیست (انواع) با کمپین ID که انتشار هر پست.

en: This option enables the use of HTTP Cookies
fa_IR: این گزینه را قادر می سازد استفاده از HTTP کوکی ها

en: This option is ONLY recommended if you continues with duplicates problems in your site. This can be given by some non-standards feeds.  NOT RECOMMENDED.
fa_IR: این گزینه فقط توصیه می شود اگر شما همچنان با مشکلات تکراری در سایت خود. این را می توان با توجه به برخی از غیر استاندارد تغذیه. توصیه نمی شود.

en: This option make a delay after every action of insert a post.  May be useful if you want to give a break to the server while is fetching many posts.  Leave on 0 if you don't have any problem.
fa_IR: این گزینه را به تاخیر بعد از هر عمل قرار دادن یک پست. ممکن است مفید باشد اگر شما می خواهید را به یک استراحت به سرور در حالی که دلربا بسیاری از پست ها. ترک بر 0 اگر شما هر گونه مشکل.

en: This option make the title permalink to original URL.
fa_IR: این گزینه عنوان را به آدرس اصلی لینک می کند.

en: This option nulls saving custom fields on every post that campaign publishes.
fa_IR: این گزینه صرفه جویی در نقاط صفر زمینه های سفارشی در هر پست که کمپین منتشر می کند.

en: This option take out clickable links from content, leaving just the text.
fa_IR: این گزینه لینک های قابل کلیک را از متن خارج می کند و تنها نوشته ی لینک را باقی می گذارد.

en: This will be the code used in the command to run the cron.  Can be any string you want to use as ?code=this_code.  Recommended.
fa_IR: این خواهد بود که کد استفاده شده در این دستور برای اجرای cron. می تواند هر رشته شما می خواهید به استفاده از به عنوان ؟ کد=this_code. توصیه می شود.

en: Thursday
fa_IR: پنج شنبه

en: Till the end of the line
fa_IR: تا پایان خط

en: Timeout running campaign:
fa_IR: فاصله در حال اجرا مبارزات انتخاباتی:

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: To Category:
fa_IR: به دسته:

en: To avoid incoherent dates due to lousy setup feeds, WPeMatico will use the feed date only if these conditions are met:
fa_IR: برای جلوگیری از تاریخ های نامنسجم به دلیل بد راه اندازی خبرخوان ها، افزونه خواهد شد تاریخ تغذیه تنها اگر از این شرایط برآورده استفاده کنید:

en: To copy the system info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
fa_IR: برای کپی کردن اطلاعات سیستم زیر کلیک کنید و سپس Ctrl + C (PC) و یا Cmd + C (مک).

en: To get this it parses the entire content of the source webpage and strips the useless html tags.
fa_IR: برای دریافت این آن را تجزیه کل محتوای منبع صفحه وب و نوار بی فایده تگ های html.

en: To replace all occurrences the word ass with butt, simply type ass in the "origin field", and butt in "rewrite to".
fa_IR: بجای تکرار یک کلمه, بسادگی آنرا در این بنویسید"منشاء درست", و آن کلمه را "بازنویسی به".

en: To run the wordpress cron with external cron you can set up a cron job that calls:
fa_IR: برای اجرای وردپرس cron با خارجی cron شما می توانید راه اندازی یک cron که تماس:

en: Topic
fa_IR: موضوع

en: Translation
fa_IR: ترجمه

en: Translation friendly
fa_IR: ترجمه دوستانه

en: Trash
fa_IR: سطل زباله

en: Try it at your own risk, if you see that the audios are not loading, uncheck it.
fa_IR: سعی کنید آن را در معرض خطر خود را اگر شما می بینید که صدا در حال بارگذاری نمی علامت آن است.

en: Try it at your own risk, if you see that the images are not loading, uncheck it.
fa_IR: سعی کنید آن را در معرض خطر خود را اگر شما می بینید که تصاویر بارگذاری نمی علامت آن است.

en: Try it at your own risk, if you see that the videos are not loading, uncheck it.
fa_IR: سعی کنید آن را در معرض خطر خود را اگر شما می بینید که فیلم در حال بارگذاری نمی علامت آن است.

en: Tuesday
fa_IR: سه شنبه

en: Type new domain name (without ".txt") and click "Save as" again!
fa_IR: نوع جدید نام دامنه (بدون ".txt") و بر روی "ذخیره به عنوان" دوباره!

en: Type new domain name and click this button!
fa_IR: نوع جدید نام دامنه و روی این دکمه کلیک کنید!

en: Type or paste a list of urls, authors.  When update the campaign, the list will be imported as campaign feeds
fa_IR: نوع و یا قرار دادن یک لیست از آدرس ها و نویسندگان. هنگامی که به روز رسانی این کمپین لیست وارد خواهد شد به عنوان کمپین تغذیه

en: Type some feed URL.
fa_IR: تایپ کردن چند آدرس خبرخوان

en: Type some new Feed URL/s.
fa_IR: تایپ کردن چند آدرس جدید خبرخوان

en: Type the domain name to try to autodetect the feed url.
fa_IR: نوع نام دامنه به تلاش برای آشکارسازی خودکار url خوراک.

en: URL of XML
fa_IR: آدرس XML

en: URL:
fa_IR: آدرس:

en: USING SimplePie %s included in WPeMatico Plugin
fa_IR: با استفاده از SimplePie %s موجود در افزونه WPeMatico

en: USING SimplePie %s included in Wordpress
fa_IR: با استفاده از SimplePie %s موجود در وردپرس

en: Underflow or the modes mismatch
fa_IR: Underflow یا حالت عدم تطابق

en: Undetected
fa_IR: کشف نشده

en: Unexpected control character found
fa_IR: غیر منتظره کنترل شخصیت یافت

en: Unknown error
fa_IR: خطای ناشناخته

en: Unless it is the first time, when finds a duplicate, it means that all following items were read before. This option avoids and allows jump every duplicate and continues reading the feed searching more new items. NOT RECOMMENDED.
fa_IR: مگر این اولین بار است که هنگامی که در می یابد تکراری به این معنی است که تمام موارد زیر خوانده شد قبل از. این گزینه اجتناب می کند و اجازه می دهد تا پرش در هر تکراری و ادامه خواندن خوراک جستجوی بیشتر آیتم های جدید. توصیه نمی شود.

en: Until now if you run a campaign and give an error in the execution, the campaign would hangs up, but from now when fails, it will show an alert with the error message.
fa_IR: تا به حال اگر شما برای اجرای یک کمپین و یک خطا در اجرای این کمپین را در حال آویزان کردن اما در حال حاضر از زمانی که نتواند آن را نمایش هشدار با پیام خطا.

en: Update Campaign to save Feeds order
fa_IR: به روز رسانی کمپین برای نجات تغذیه سفارش

en: Update Campaign to save changes.
fa_IR: به روز رسانی کمپین برای ذخیره تغییرات.

en: Upload by ranges
fa_IR: ها با محدوده

en: Upload file failed:
fa_IR: آپلود فایل شکست خورده:

en: Uploading media...
fa_IR: آپلود رسانه ها...

en: Use ALTERNATE_WP_CRON
fa_IR: استفاده از ALTERNATE_WP_CRON

en: Use ALTERNATE_WP_CRON.
fa_IR: استفاده از ALTERNATE_WP_CRON.

en: Use Cookies:
fa_IR: استفاده از کوکی ها:

en: Use Featured Image From URL.
fa_IR: استفاده از تصویر برجسته از URL.

en: Use Featured Image from URL.
fa_IR: استفاده از تصویر برجسته از URL.

en: Use Only Cookies:
fa_IR: تنها با استفاده از کوکی ها:

en: Use Open Graph for featured image
fa_IR: استفاده از نمودار های باز برای تصویر برجسته

en: Use [embed]
fa_IR: استفاده از [embed]

en: Use [embed] WP shortcode instead Youtube shared iframe.
fa_IR: استفاده از [embed] WP کوتاه به جای یوتیوب به اشتراک گذاشته iframe.

en: Use [embed] WordPress shortcode instead Youtube shared iframe html code.
fa_IR: استفاده از [embed] کد کوتاه وردپرس به جای یوتیوب به اشتراک گذاشته iframe کد html.

en: Use a custom feed tag to set the date.
fa_IR: استفاده از خوراک سفارشی برچسب برای تنظیم تاریخ.

en: Use cURL
fa_IR: استفاده از cURL

en: Use campaign Author
fa_IR: استفاده از کمپین نویسنده

en: Use custom posts template
fa_IR: استفاده از پست سفارشی قالب

en: Use custom upload.
fa_IR: استفاده از سفارشی ها.

en: Use feed Author
fa_IR: استفاده از خوراک نویسنده

en: Use feed date
fa_IR: استفاده از تاریخ خبرخوان

en: Use feed item date.
fa_IR: استفاده از خوراک مورد تاریخ.

en: Use only as featured image
fa_IR: استفاده از تنها به عنوان تصویر برجسته

en: Use only with reliable sources.
fa_IR: تنها با استفاده از منابع قابل اعتماد.

en: Use the featured images without storing them on your own website.
fa_IR: استفاده از تصاویر ویژه و بدون ذخیره سازی آنها را در وب سایت خود را.

en: Use the feed item date ignoring incoherent dates like past posts published after new ones.
fa_IR: استفاده از خوراک مورد تاریخ نادیده گرفتن نامنسجم تاریخ مانند پست های گذشته منتشر شده پس از آنهایی که جدید است.

en: Use the original date from the post instead of the time the post is created by WPeMatico.
fa_IR: استفاده از تاریخ اصلی از ارسال به جای زمان پست توسط افزونه ایجاد شده است.

en: Use the tips below to get started using WPeMatico. You will be up and running in no time!
fa_IR: با استفاده از نکات زیر برای شروع با استفاده از WPeMatico. شما خواهد بود و در حال اجرا در هیچ زمان!

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the audio "as is" from the original to use it inside the post.
fa_IR: استفاده از این به جای استفاده از توابع وردپرس برای بهبود عملکرد. این تابع ارسال صدا "عنوان شده است" از اصلی به استفاده از آن در داخل پست.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the audios by ranges "as is" from the original to use it inside the post.
fa_IR: استفاده از این به جای استفاده از توابع وردپرس برای بهبود عملکرد. این تابع ارسال فایلهای دیداری با محدوده "عنوان شده است" از اصلی به استفاده از آن در داخل پست.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the file by ranges "as is" from the original to use it inside the post.
fa_IR: استفاده از این به جای استفاده از توابع وردپرس برای بهبود عملکرد. این تابع ارسال فایل محدوده "عنوان شده است" از اصلی به استفاده از آن در داخل پست.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the image "as is" from the original to use it inside the post.
fa_IR: استفاده از این به جای استفاده از توابع وردپرس برای بهبود عملکرد. این تابع ارسال تصویر "عنوان شده است" از اصلی به استفاده از آن در داخل پست.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the video "as is" from the original to use it inside the post.
fa_IR: استفاده از این به جای استفاده از توابع وردپرس برای بهبود عملکرد. این تابع با ارسال تصویری "عنوان شده است" از اصلی به استفاده از آن در داخل پست.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the video by ranges "as is" from the original to use it inside the post.
fa_IR: استفاده از این به جای استفاده از توابع وردپرس برای بهبود عملکرد. این تابع با ارسال تصویری با محدوده "عنوان شده است" از اصلی به استفاده از آن در داخل پست.

en: Use this option to convert HTML entities to their corresponding characters in the URLs of the audios files.
fa_IR: با استفاده از این گزینه برای تبدیل HTML به نهادهای مربوطه کاراکتر در Url ها از فایل های صوتی.

en: Use this option to convert HTML entities to their corresponding characters in the URLs of the videos files.
fa_IR: با استفاده از این گزینه برای تبدیل HTML به نهادهای مربوطه کاراکتر در Url ها از فایل های فیلم ها.

en: Use this option to follow redirections to find the audio file.
fa_IR: با استفاده از این گزینه به دنبال تاییدیه برای پیدا کردن فایل های صوتی.

en: Use this option to follow redirections to find the video file.
fa_IR: با استفاده از این گزینه به دنبال تاییدیه برای پیدا کردن فایل تصویری.

en: Useful if you have double image in your posts pages or if you don't want to show the image in content for any reason.
fa_IR: مفید اگر شما دو تصویر در صفحات و یا پست های خود را اگر شما نمی خواهید برای نشان دادن تصویر در مطالب به هر دلیلی.

en: Useful when you have more campaign types from Addons. You can hide the column in Screen Options Tab.
fa_IR: زمانی مفید است که شما باید بیشتر انواع کمپین از افزونه. شما می توانید مخفی کردن ستون در صفحه نمایش گزینه های زبانه.

en: User Browser:
fa_IR: کاربر مرورگر:

en: User roles to show Dashboard widget:
fa_IR: نقش کاربر برای نشان دادن ویجت داشبورد:

en: Using first image as the featured image.
fa_IR: با استفاده از اولین تصویر به عنوان تصویر برجسته.

en: Using last image as the featured image.
fa_IR: با استفاده از آخرین تصویر به عنوان تصویر برجسته.

en: Using remotely linked audios in content. No changes.
fa_IR: با استفاده از راه دور مرتبط فایلهای دیداری در محتوا. بدون هیچ تغییری.

en: Using remotely linked images in content. No changes.
fa_IR: از راه دور با استفاده از تصاویر مرتبط در محتوا. بدون هیچ تغییری.

en: Using remotely linked videos in content. No changes.
fa_IR: با استفاده از راه دور مرتبط ویدئوها در محتوا. بدون هیچ تغییری.

en: Using the Campaign Preview.
fa_IR: با استفاده از این کمپین پیش نمایش.

en: Valid
fa_IR: معتبر

en: Value:
fa_IR: ارزش:

en: Video Attaching
fa_IR: تصویری اتصال

en: Video sizes
fa_IR: اندازه های ویدئویی

en: View Campaign
fa_IR: نمایش کمپین

en: Visit
fa_IR: دیدن

en: Visit plugin homepage
fa_IR: مشاهده صفحه خانگی پلاگین

en: Visit the Extension Store
fa_IR: دیدار گسترش فروشگاه

en: WP Cron Lock Timeout:
fa_IR: WP Cron قفل Timeout:

en: WP Debug Log Mode:
fa_IR: WP Debug Log حالت:

en: WP Debug Mode Display:
fa_IR: WP حالت اشکال زدایی نمایش:

en: WP Debug Mode:
fa_IR: WP حالت اشکال زدایی:

en: WP Memory Limit:
fa_IR: WP محدودیت حافظه:

en: WP Multisite:
fa_IR: چند WP:

en: WP Remote Get:
fa_IR: WP کنترل از راه دور را دریافت کنید:

en: WP Remote Post:
fa_IR: WP کنترل از راه دور پست:

en: WP Version:
fa_IR: نسخه WP:

en: WPeMatico %s is ready to make your autoblogging faster, safer, and better!
fa_IR: WPeMatico %s آماده است تا خود را autoblogging سریع تر و امن تر و بهتر است!

en: WPeMatico About
fa_IR: WPeMatico مورد

en: WPeMatico Addons
fa_IR: افزونه WPeMatico

en: WPeMatico Addons in etruel.com store
fa_IR: افزونه WPeMatico در etruel.com فروشگاه

en: WPeMatico Campaign Info
fa_IR: WPeMatico کمپین اطلاعات

en: WPeMatico Changelog
fa_IR: WPeMatico تغییرات

en: WPeMatico Log
fa_IR: WPeMatico ورود به سیستم

en: WPeMatico Preview Feed
fa_IR: WPeMatico پیش نمایش خوراک

en: WPeMatico Privacy
fa_IR: WPeMatico حریم خصوصی

en: WPeMatico Summary
fa_IR: خلاصه WPeMatico

en: WPeMatico continues to improve and innovate with each update, once again we include new features in order to improve the user experience and cover all their needs.
fa_IR: WPeMatico ادامه به منظور بهبود و نوآوری با هر به روز رسانی یک بار دیگر ما شامل ویژگی های جدید به منظور بهبود تجربه کاربری و پوشش تمام نیازهای خود را.

en: WPeMatico could not update the version in your database. Please if your website has an object cache disable it.
fa_IR: WPeMatico نمی تواند به روز رسانی در این نسخه در پایگاه داده خود را. لطفا اگر وب سایت شما یک شی کش غیر فعال کردن آن.

en: WPeMatico settings
fa_IR: WPeMatico تنظیمات

en: Wait... checking domain and saving...
fa_IR: صبر کنید... چک کردن دامنه و صرفه جویی در...

en: Want to improve the texts or translate the plugin to your native language?
fa_IR: می خواهید برای بهبود متون و یا ترجمه این افزونه را به زبان مادری خود را?

en: Warnings:
fa_IR: هشدارها:

en: We have to add this URL to the RSS field to receive the items.
fa_IR: ما باید برای اضافه کردن این آدرس به RSS زمینه برای دریافت اقلام است.

en: We need your positive rating of 5 stars in WordPress. Your comment will be published on the bottom of the website and besides it will help making the plugin better.
fa_IR: ما نیاز به امتیاز مثبت خود را از 5 ستاره در وردپرس. نظر شما منتشر خواهد شد در پایین سایت و علاوه بر آن کمک خواهد کرد که ساخت این افزونه بهتر است.

en: We send around 4 or 5 emails per year. Really.
fa_IR: ما ارسال در حدود 4 یا 5 ایمیل در هر سال است. واقعا....

en: We're optimizing the screens to make them be more readable by humans, and also get more and better helps with examples and tips in the campaign editing or other screens.
fa_IR: ما در حال بهینه سازی صفحه نمایش به آنها را بیشتر قابل خواندن توسط انسان و همچنین دریافت بیشتر و بهتر کمک می کند تا با مثال ها و نکات در مبارزات ویرایش و یا دیگر صفحه نمایش.

en: We've implemented the JavaScript hooks like WordPress actions and filters! You can make functions to enqueue the scripts and hooks to already added filters in the code.
fa_IR: ما در اجرا جاوا اسکریپت قلاب مانند وردپرس اقدامات و فیلتر! شما می توانید توابع به نوبت قراردادن اسکریپت و قلاب را در حال حاضر فیلتر اضافه شده در کد.

en: We've improved the functions and the ways used for pull the images and attach to the published post.
fa_IR: ما بهبود عملکرد و روش های مورد استفاده برای کشیدن تصاویر و متصل به انتشار پست.

en: Wednesday
fa_IR: چهار شنبه

en: Weekday:
fa_IR: روز هفته

en: Welcome to WPeMatico
fa_IR: به انجمن خوش آمدید WPeMatico

en: What's New
fa_IR: چه جدید

en: When Uploads audios to Wordpress (and everything is working fine), every audio attached is added to the Wordpress Media.
fa_IR: در هنگام ارسال فایلهای دیداری به وردپرس (و همه چیز خوب کار) هر صوتی متصل است اضافه شده به وردپرس رسانه ها.

en: When Uploads images to Wordpress (and everything is working fine), every image attached is added to the Wordpress Media.
fa_IR: در هنگام ارسال تصاویر برای وردپرس (و همه چیز خوب کار) هر تصویر متصل است اضافه شده به وردپرس رسانه ها.

en: When Uploads videos to Wordpress (and everything is working fine), every video attached is added to the Wordpress Media.
fa_IR: در هنگام ارسال فیلم برای وردپرس (و همه چیز خوب کار) هر تصویری متصل است اضافه شده به وردپرس رسانه ها.

en: When a campaign is running and is interrupted by some issue, it cannot be executed again until click "Clear Campaign".
fa_IR: هنگامی که مبارزات انتخاباتی در حال اجرا است و قطع برخی از موضوع آن را نمی توان اعدام دوباره تا با کلیک بر روی "پاک کردن کمپین".

en: When a campaign running is interrupted, cannot be executed again until click "Clear Campaign".  This option clear campaign after this timeout then can run again on next scheduled cron. A value of "0" ignore this, means that remain until user make click.  Recommended 300 Seconds.
fa_IR: هنگامی که مبارزات انتخاباتی در حال اجرا است قطع نمی توان اعدام دوباره تا با کلیک بر روی "پاک کردن کمپین". این گزینه روشن کمپین پس از این فاصله و سپس دوباره می تواند اجرا شود در آینده برنامه ریزی شده cron. ارزش "0" نادیده گرفتن این بدان معنی است که باقی می ماند تا کاربر را کلیک کنید. توصیه می شود 300 ثانیه است.

en: When click in the “eye” icon, a popup will open to show you the next items to fetch.  This allow you to see if the campaign has pending items to publish from any feed inside it.
fa_IR: هنگامی که بر در "چشم" نماد یک پنجره باز خواهد شد به شما نشان می دهد آیتم بعدی به واکشی. این اجازه می دهد تا شما را به دیدن اگر این کمپین است در انتظار اقلام به انتشار از هر نوع غذا در داخل آن است.

en: When click the orange button, the process starts and can take a long time.
fa_IR: هنگامی که با کلیک بر روی دکمه نارنجی رنگ, روند شروع می شود و می تواند مدت زمان طولانی.

en: When the running campaign found a duplicated post the process is interrupted because assume that all followed posts, are also duplicates.  You can disable these controls here.
fa_IR: هنگامی که در حال اجرا مبارزات انتخاباتی در بر داشت تکرار پست این روند قطع شده است چرا که فرض کنیم که همه به دنبال پست نیز تکراری. شما می توانید غیر فعال کردن این کنترل ها در اینجا.

en: Width and Height of the video frame in the post.
fa_IR: عرض و ارتفاع فریم ویدئو در پست.

en: Width:
fa_IR: عرض:

en: Wizard
fa_IR: جادوگر

en: Word Count Filters
fa_IR: تعداد کلمه فیلتر

en: Word to Categories.
fa_IR: کلمه به دسته.

en: Word to Category options
fa_IR: کلمه به گزینه های طبقه بندی

en: Word to Category options.
fa_IR: کلمه به دسته بندی گزینه های.

en: Word to Taxonomy
fa_IR: کلمه به طبقه بندی

en: Word:
fa_IR: کلمه:

en: WordPress Backend Tools
fa_IR: بخش مدیریت وردپرس ابزار

en: WordPress Environment
fa_IR: وردپرس محیط زیست

en: WordPress audio mime types.
fa_IR: وردپرس صوتی انواع mime.

en: WordPress image mime types.
fa_IR: وردپرس تصویر انواع mime.

en: WordPress video mime types.
fa_IR: وردپرس تصویری انواع mime.

en: Wordpress defaults are making the excerpts "on the fly" from post contents, but check this option if you want to fill in the excerpt field with the description tag of the item.
fa_IR: وردپرس به صورت پیش فرض در حال ساخت گزیده "در پرواز" از ارسال مطالب و اما بررسی این گزینه اگر شما می خواهید برای پر کردن در گزیده ای زمینه با تگ توضیحات در مورد.

en: Words
fa_IR: کلمات

en: Words replaced by Random Rewrites: %s.
fa_IR: کلمات جایگزین Random بازنویسی: %s.

en: Words to Rewrite.
fa_IR: کلمات به بازنویسی.

en: Words to Rewrites:
fa_IR: کلمات به بازنویسی:

en: Words:
fa_IR: کلمات:

en: Wpematico Campaign Column in Posts(-types) lists.
fa_IR: Wpematico کمپین ستون در پست ها (انواع) لیست.

en: XML Campaign Type
fa_IR: XML نوع کمپین

en: XML Campaign type to parse and fetch XML feeds
fa_IR: XML نوع کمپین به تجزیه و واکشی XML فید

en: XPath Tutorial
fa_IR: XPath آموزش

en: XPath as filesystem addressing.
fa_IR: XPath به عنوان فایل سیستم پرداختن.

en: Yes
fa_IR: بله

en: You Tube Fetcher
fa_IR: لوله آورنده

en: You are using WPeMatico Full Content, but doesn't exist class WPeMatico.
fa_IR: شما با استفاده از WPeMatico پر محتوا اما وجود ندارد کلاس WPeMatico.

en: You are using WPeMatico Full Content.
fa_IR: شما با استفاده از WPeMatico پر محتوا.

en: You are using WPeMatico PRO, but doesn't exist class WPeMatico.
fa_IR: شما با استفاده از WPeMatico PRO, اما وجود ندارد کلاس WPeMatico.

en: You are using WPeMatico PRO.
fa_IR: شما با استفاده از WPeMatico PRO.

en: You are using WPeMatico Professional too old.
fa_IR: شما با استفاده از WPeMatico حرفه ای خیلی قدیمی است.

en: You can UN-select forum to create new Forums or select an already created bbPress Forum to publish new Topics inside it, according to the items in the feed.
fa_IR: شما می توانید سازمان ملل متحد انتخاب انجمن برای ایجاد انجمن جدید را انتخاب کنید و یا در حال حاضر ایجاد انجمن bbPress به انتشار موضوعات جدید در داخل آن با توجه به آیتم های موجود در خوراک.

en: You can UNSELECT this if uses source permalinks and the obtained URLs are not the the originals.
fa_IR: شما می توانید تعبیه شده است اگر با استفاده از منبع یکتا و آدرس ها به دست آمده هستند و نه اصل.

en: You can allow or skip each image in every post depends on image dimensions.
fa_IR: شما می توانید اجازه می دهد و یا جست و خیز هر تصویر در هر پست بستگی به ابعاد تصویر.

en: You can also select a created Topic to publish all the items as replies of it.
fa_IR: شما همچنین می توانید انتخاب کنید و ایجاد یک موضوع برای انتشار تمام موارد را به عنوان پاسخ از آن است.

en: You can choose which media files will be uploaded to your website, you can add or remove the extensions you want and WPeMatico will do the rest.
fa_IR: شما می توانید انتخاب کنید که فایل های رسانه ای خواهد شد ارسال شده به وب سایت شما, شما می توانید اضافه کردن و یا حذف پسوند شما می خواهید و WPeMatico را به بقیه انجام دهد.

en: You can define here on what times you wants to fetch this feeds.  This has 5 min. of margin on WP-cron schedules.  If you set up an external cron en WPeMatico Settings, you'll get better preciseness.
fa_IR: شما می توانید در اینجا در چه زمان شما می خواهد به بهانه این فید. این 5 دقیقه. از حاشیه WP-cron برنامه. اگر به شما در تنظیم یک خارجی cron en WPeMatico تنظیمات شما بهتر کرد.

en: You can find more info about WP Cron and also few steps to configure external crons:
fa_IR: شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد WP Cron و همچنین چند قدم به پیکربندی خارجی crons:

en: You can force the use of the original date of each feed item ignoring incoherent dates like past posts published after new ones.
fa_IR: شما می توانید نیروی استفاده از تاریخ اصلی هر خوراک مورد نادیده گرفتن نامنسجم تاریخ مانند پست های گذشته منتشر شده پس از آنهایی که جدید است.

en: You can insert here the tags for every post of this campaign.
fa_IR: شما می توانید در اینجا تگ برای هر پست از این کمپین.

en: You can mark the selection options to see the possible results of the Post Template.
fa_IR: شما می توانید علامت گذاری به عنوان گزینه های انتخاب برای دیدن نتایج ممکن از قالب پست.

en: You can see some examples here:
fa_IR: شما می توانید برخی از نمونه ها در اینجا:

en: You can see the title, image and an excerpt of its content, but you can click in the title to see all its content like it will bring by WPeMatico plugin.
fa_IR: شما می توانید به عنوان تصویر و گزیده ای از محتوای آن را, اما شما می توانید با کلیک در عنوان برای دیدن تمام محتوای آن را مانند آن را توسط افزونه WPeMatico.

en: You can select all or some campaigns by clicking in its checkbox in the first column.
fa_IR: شما می توانید انتخاب همه یا برخی از مبارزات با کلیک کردن در آن چک باکس در ستون اول.

en: You can set in each campaign which feed item tag should be used to set the date of each post. The value must be compatible with the strtotime function.
fa_IR: شما می توانید در هر انتخاباتی که خوراک مورد تگ باید مورد استفاده قرار گیرد برای تنظیم تاریخ هر پست. این ارزش باید سازگار با تابع strtotime.

en: You can use some tags that will be replaced for current value. See below the description and examples on how to use this feature.
fa_IR: شما می توانید با استفاده از برخی از برچسب ها که جایگزین خواهد شد برای زمان ارزش. ببینید در زیر توضیحات و نمونه هایی در مورد چگونگی استفاده از این ویژگی.

en: You can write here the new name for every audio uploaded to the posts. All audios will be renamed with this field.
fa_IR: شما می توانید در اینجا نوشتن نام جدید برای هر صوتی آپلود شده در پست. تمام فایلهای دیداری خواهد بود تغییر نام داد و با این زمینه است.

en: You can write here the new name for every image uploaded to the posts. All images will be renamed with this field.
fa_IR: شما می توانید در اینجا نوشتن نام جدید برای هر تصویر آپلود شده در پست. همه تصاویر را تغییر نام داد و با این زمینه است.

en: You can write here the new name for every video uploaded to the posts. All videos will be renamed with this field.
fa_IR: شما می توانید در اینجا نوشتن نام جدید برای هر ویدئو آپلود شده در پست. تمام ویدئوها خواهد بود تغییر نام داد و با این زمینه است.

en: You can write here the title for every post. All posts will be named with this field.
fa_IR: شما می توانید در اینجا نوشتن عنوان برای هر پست. همه پست ها خواهد بود نام این زمینه است.

en: You cannot use this features with "Youtube Fetcher" campaign type.
fa_IR: شما می توانید با استفاده از این امکانات با "یوتیوب آورنده" نوع کمپین.

en: You could get the same value of the content because if the description field does not exists the content field will be used.
fa_IR: شما می توانید از همان مقدار از محتوای چرا که اگر در این زمینه شرح می کند وجود دارد نه محتوای زمینه استفاده خواهد شد.

en: You do not have permission to install plugin updates
fa_IR: شما لازم نیست که اجازه نصب افزونه را به روز رسانی

en: You may
fa_IR: شما ممکن است

en: You may find answers in our
fa_IR: شما ممکن است پیدا کردن پاسخ در ما

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
fa_IR: شما باید با کلیک بر روی ذخیره تغییرات را فشار دهید در پایین صفحه نمایش برای تنظیمات جدید را به اثر.

en: You must disable the other plugin to allow Force WPeMatico Custom SimplePie library.
fa_IR: شما باید غیر فعال کردن افزونه های دیگر اجازه می دهد تا نیروی WPeMatico سفارشی کتابخانه SimplePie.

en: You must set up a cron job that calls:
fa_IR: شما باید کران جابزی فعال کنید تا صداکند:

en: You must type at least one feed url.
fa_IR: شما باید نوع حداقل یک url خوراک.

en: You shouldn't use this campaign type if you don't have installed and activated the bbPress Plugin
fa_IR: شما نباید استفاده از این نوع کمپین اگر شما نصب و فعال پلاگین bbPress

en: You'll see an empty page or just your installed extensions when you click on Extensions menu.
fa_IR: شما خواهید دید که یک صفحه خالی و یا فقط افزونه های نصب شده خود را هنگامی که شما کلیک کنید در برنامه های افزودنی منو.

en: YouTube feeds for this Campaign
fa_IR: یوتیوب خوراک برای این کمپین

en: Your Custom folder stil remains inside own plugin directory. This means that your files will be replaced/deleted when update the plugin.
fa_IR: خود را سفارشی پوشه stil باقی می ماند در داخل خود افزونه دایرکتوری. این به این معنی است که فایل های خود را جایگزین خواهد شد/حذف شده زمانی که به روز رسانی پلاگین.

en: Youtube feeds URLs.
fa_IR: یوتیوب فید آدرس ها.

en: [DEPRECATED]
fa_IR: [توصیه]

en: [ERROR]
fa_IR: [خطا]

en: [RECOVERABLE ERROR]
fa_IR: [خطا قابل بازیابی]

en: [STRICT NOTICE]
fa_IR: [توجه شدیدی به]

en: [WARNING]
fa_IR: [هشدار]

en: bbPress Forums
fa_IR: انجمن bbPress

en: bbPress Forums Options
fa_IR: انجمن bbPress گزینه های

[ctx: by author]
en: by %s
fa_IR: توسط %s

en: by the source feed item URL, which makes it a working link and
fa_IR: توسط منبع مورد خبری URL، که باعث می شود آن را به یک لینک کار و

en: cURL (php.net/curl):
fa_IR: حلقه (php.net/curl):

en: contact us
fa_IR: تماس با ما

en: contains the five preferred add-Ons with the most wanted features for autoblogging with WordPress in a very easy professional way.
fa_IR: شامل پنج ترجیح اضافه کردن فایرفاکس با ویژگی بیشتر می خواستم برای autoblogging با وردپرس بسیار آسان و حرفه ای راه.

en: etruel Store
fa_IR: etruel فروشگاه

en: extends the Campaign Preview functionality to every feed individually and allows you to review and insert each item, one by one or in bulk mode.
fa_IR: گسترش کمپین قابلیت پیش نمایش برای هر غذا به صورت جداگانه و اجازه می دهد تا شما را به بررسی و قرار دادن هر یک از آیتم های یک به یک یا به صورت فله حالت.

en: here
fa_IR: در اینجا

en: if greater.
fa_IR: اگر بیشتر است.

en: is a FREE addon that allows you to execute actions and filters provided by WPeMatico in order to create custom behavior in the execution of your campaigns.
fa_IR: یک افزونه رایگان است که اجازه می دهد تا شما را به اجرای اقدامات و فیلتر provided by WPeMatico به منظور ایجاد سفارشی رفتار در اجرای مبارزات انتخاباتی خود را.

en: it's a WP shortcode for insert a gallery into the post.  You can use any shortcode here; will be processed by Wordpress.
fa_IR: این یک کد کوتاه وردپرس برای قراردادن گالری در نوشته است.شما می توانید از هر کد کوتاه معتبری استفاده کنید.

en: letters.
fa_IR: نامه.

en: on Title
fa_IR: در عنوان

en: or URL:
fa_IR: یا آدرس:

en: otherwise you can change the allowed HTML tags and attributes from options below.
fa_IR: در غیر این صورت شما می توانید اجازه HTML برچسب ها و ویژگی ها از گزینه های زیر است.

en: plugin in WordPress repository.
fa_IR: افزونه در مخزن وردپرس.

en: sec.
fa_IR: ثانیه

en: size:
fa_IR: حجم:

en: uses eBay products in your site and publish them as posts or WooCommerce products by relating your eBay Parter Network Campaigns IDs.
fa_IR: با استفاده از eBay محصولات در سایت خود و انتشار آنها را به عنوان پست یا WooCommerce محصولات مربوط خود را بی بیزینس شبکه مبارزات شناسه.

en: will be replaced with the feed item content
fa_IR: با محتوای مورد خبرخوان جایگزین خواهد شد

en: with customization requests and suggestions.
fa_IR: با سفارشی سازی درخواست ها و پیشنهادات.

en: with the original author of the feed item.
fa_IR: با نویسنده اصلی مورد خبرخوان

en: words.
fa_IR: کلمات.
