WPeMatico 2.6 - en to nl_NL translation catalogue (1603 entries)

en:  Ignore Words to Tax in Settings
nl_NL:  Woorden voor belasting in instellingen negeren

en:  License
nl_NL:  Licentie

en:  to ensure you do not miss a release!
nl_NL:  om ervoor te zorgen dat je niet te missen een release!

en:  to hear about the latest tutorial releases that explain how to take WPeMatico further.
nl_NL:  om te horen over de laatste tutorial releases die uitleggen hoe je WPeMatico verder.

en:  to links.
nl_NL:  naar links.

en: "Author per feed" feature
nl_NL: "Auteur per feed" - functie

en: "Auto Tags" feature.
nl_NL: "Auto Tags" - functie.

en: "Custom Feed Tags" feature.
nl_NL: "Aangepaste Feed Tags" - functie.

en: "Custom Fields" feature.
nl_NL: "Custom Fields" - functie.

en: "Custom Title" feature
nl_NL: "Custom Title" functie

en: "Deletes till the end of the line" feature.
nl_NL: "Wist tot het einde van de regel" feature.

en: "Image Filters" feature.
nl_NL: "Filters" - functie.

en: "Import feed list" feature
nl_NL: "Importeer feed-lijst" - functie

en: "Keyword Filtering" feature
nl_NL: "Filteren met trefwoorden" - functie

en: "Random Rewrites" feature.
nl_NL: "Random Herschrijft' functie.

en: "Word count Filters" feature
nl_NL: "Word count Filters" - functie

en: %s &rarr; Add New
nl_NL: %s &rarr; Nieuw toevoegen

en: %s - Recommended Value: %s.
nl_NL: %s - Aanbevolen Waarde: %s.

en: %s - We recommend setting max execution time to at least 180.
nl_NL: %s - Wij raden u aan max uitvoering van tijd tot ten minste 180.

en: %s - We recommend setting memory to at least
nl_NL: %s - Wij raden u aan geheugen om ten minste

en: %s - We recommend setting memory to at least
nl_NL: %s - Wij raden u aan geheugen om ten minste

en: %s Campaigns activated
nl_NL: %s Campagnes geactiveerd

en: %s Campaigns deactivated
nl_NL: %s Campagnes gedeactiveerd

en: %s is not installed on your server, but is recommended by %s.
nl_NL: %s is niet geïnstalleerd op uw server, maar wordt aanbevolen door %s.

en: %s is recommended by %s.
nl_NL: %s wordt aanbevolen door %s.

en: %s is required by %s.
nl_NL: %s is vereist voor %s.

en: %s posts added
nl_NL: %s posts toegevoegd

en: (Copy)
nl_NL: (Kopiëren)

en: (Enabling this feature don't deletes the previous saved data.)
nl_NL: (Deze functie wist de vorige opgeslagen gegevens niet.)

en: (Less feeds equal less used resources when fetching).
nl_NL: (Minder feeds gelijk aan minder gebruikte resources bij ophalen).

en: (Not writable)
nl_NL: (Niet schrijfbaar)

en: (SimplePie Settings)
nl_NL: (SimplePie-instellingen)

en: (example: div, p, span, etc.)
nl_NL: (voorbeeld: div, p, span, enz.)

en: (needs update - %s)
nl_NL: (update vereist-%s)

en: (open in popup)
nl_NL: (openen in voorgrondvenster)

en: - Create new forums -
nl_NL: - Het maken van nieuwe forum -

en: - Create new topics -
nl_NL: - Nieuwe onderwerpen maken -

en: - PHP 5.3.0 or higher needed!
nl_NL: -PHP 5.3.0 of hoger nodig!

en: - WP-Cron don't working please check it!
nl_NL: -WP-Cron werkt niet, controleer het alsjeblieft!

en: - WordPress 3.9 or higher needed!
nl_NL: -WordPress 3.9 of hoger nodig!

en: --Failed to extract all parts of multi-page article, so not going to include them
nl_NL: -- Mislukt om alle delen van meerdere pagina's te extraheren, dus niet gaan om ze op te nemen

en: --Failed to extract content
nl_NL: -- Fout bij extraheren van content

en: 5 Stars Ratings on Wordpress
nl_NL: 5 Sterren Ratings op Wordpress

en: A error has been ocurred.
nl_NL: Er is een fout opgetreden.

en: A more clear nag update was added for the addons in the WPeMatico Extensions and Addons menu items.
nl_NL: Er is een meer duidelijke nag-update toegevoegd voor de addons in de menuopties WPeMatico Extensions en Addons.

en: A new Campaign Fetch Preview.
nl_NL: Een nieuwe campagne Fetch Preview.

en: A new Campaign Type for XML feeds.
nl_NL: Een nieuw Campagnetype voor XML-feeds.

en: A new preview for the YouTube campaign.
nl_NL: Een nieuwe preview voor de YouTube-campagne.

en: A notice for each campaign will be displayed at top of the page. The Post column will be updated in red if at least one post was fetched.
nl_NL: Een bericht voor elke campagne wordt bovenaan de pagina weergegeven. De kolom Post wordt in het rood bijgewerkt als er ten minste één post is opgehaald.

en: A tag is a piece of text that gets replaced dynamically when the post is created. Currently, these tags are supported:
nl_NL: Een tag is een tekst die dynamisch wordt vervangen wanneer de post wordt gemaakt. Op dit moment worden deze tags ondersteund:

en: A version lower than 7.10 will work fine, but will generate a PHP Warning each time it is used.
nl_NL: Een versie lager dan 7.10 zal goed werken, maar zal een PHP-waarschuwing genereren elke keer dat het wordt gebruikt.

en: About
nl_NL: Info

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Actions to Uninstall saved.
nl_NL: Acties om opgeslagen te verwijderen.

en: Activate Automatic Mode.
nl_NL: Activeer de automatische modus.

en: Activate Debug Logs in Campaigns
nl_NL: Foutopsporingslogboeken activeren in campagnes

en: Activate Flip Paragraphs
nl_NL: Spiegelen activeren

en: Activate Flip Paragraphs.
nl_NL: Activeer De Flip-paragrafen.

en: Activate License
nl_NL: Licentie activeren

en: Activate Random Rewrites.
nl_NL: Random Reschrijft activeren.

en: Activate Random Rewrites. Will show the form to allow add all the lines with comma-separated words to be used.
nl_NL: Random Reschrijft activeren. Hiermee wordt het formulier afgebeeld zodat alle regels met door komma's gescheiden woorden kunnen worden gebruikt.

en: Activate Scheduling.
nl_NL: Planning activeren.

en: Activate a code to allow or avoid the use of the external cron file.  Deactivated by default to backward compatibility, but strongly recommended.
nl_NL: Activeer een code om het gebruik van het externe cron-bestand toe te staan of te voorkomen.  Gedeactiveerd als gevolg van compatibiliteit met eerdere versies, maar wordt sterk aanbevolen.

en: Activate scheduling
nl_NL: Planning activeren

en: Activate this setting if you can't see WPeMatico menu at left under Posts menu item.
nl_NL: Activeer deze instelling als je WPeMatico niet kunt zien in het menu links onder Posts.

en: Activate this setting if you don't see the WPeMatico Settings page complete or can't read externals URLs.
nl_NL: Activeer deze instelling als u de pagina WPeMatico-instellingen niet volledig ziet of externe URL's niet kunt lezen.

en: Activate this setting if you have problems with the addons page to see them in your plugin page like any other plugin.
nl_NL: Activeer deze instelling als je problemen hebt met de addons pagina om ze te zien in je plugin pagina zoals elke andere plugin.

en: Activate this will deactivate all following options for audios.
nl_NL: Activeer deze optie deactiveer alle volgende opties voor audios.

en: Activate this will deactivate all following options for images.
nl_NL: Activeer deze optie deactiveer alle volgende opties voor afbeeldingen.

en: Activate this will deactivate all following options for videos.
nl_NL: Activeer deze optie deactiveer alle volgende opties voor video's.

en: Activated for updates
nl_NL: Geactiveerd voor updates

en: Activations
nl_NL: Activeringen

en: Active Plugins
nl_NL: Actieve plugins

en: Active Theme:
nl_NL: Actief thema:

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Feed
nl_NL: Feed toevoegen

en: Add Image
nl_NL: Afbeelding toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuw toevoegen

en: Add New Campaign
nl_NL: Nieuwe campagne toevoegen

en: Add On
nl_NL: Toevoegen aan

en: Add a throttle/delay in seconds after every post.
nl_NL: Voeg een gasklep/vertraging in seconden na elke post.

en: Add an extra duplicate filter by source permalink in meta field value.
nl_NL: Voeg een extra duplicaat filter toe aan bron permalink in meta-veldwaarde.

en: Add an extra filter to check duplicates by Custom Post title
nl_NL: Een extra filter toevoegen om duplicaten te controleren op titel van aangepaste post

en: Add auto Categories
nl_NL: Auto-categorieën toevoegen

en: Add auto Categories.
nl_NL: Auto-categorieën toevoegen.

en: Add categories from the source post and/or assign already existing categories.
nl_NL: Voeg categorieën toe aan de bronpost en/of wijs al bestaande categorieën toe.

en: Add counter to Post title
nl_NL: Teller aan posttitel toevoegen

en: Add custom feed tags as template tags or custom field values on every post.
nl_NL: Voeg aangepaste feedtags toe als sjabloontags of aangepaste veldwaarden op elke posting.

en: Add custom feed tags to use on template or custom fields
nl_NL: Aangepaste feedtags toevoegen voor gebruik op sjabloon-of aangepaste velden

en: Add custom feed tags to use on template or custom fields.
nl_NL: Voeg aangepaste feedtags toe om te gebruiken op sjabloon of aangepaste velden.

en: Add custom fields with values as templates on every post.
nl_NL: Voeg aangepaste velden met waarden toe als sjablonen op elke post.

en: Add custom fields with values as templates.
nl_NL: Voeg aangepaste velden met waarden toe als sjablonen.

en: Add featured image at the beginning of the post content.
nl_NL: Voeg de afbeelding toe aan het begin van de inhoud.

en: Add filters by dimensions of images.
nl_NL: Filters toevoegen aan de hand van de afmetingen van afbeeldingen.

en: Add it above the content.
nl_NL: Voeg het boven de inhoud.

en: Add more
nl_NL: Meer toevoegen

en: Add more.
nl_NL: Voeg meer toe.

en: Add nofollow to links in: %s
nl_NL: Toevoegen nofollow links in: %s

en: Add rel="nofollow" to links.
nl_NL: Voeg rel="nofollow " toe aan links.

en: Add-on plugins are available that greatly extend the default functionality of WPeMatico. There are a Professional extension for extend the parsers of the feed contents, The Full Content add-on to scratch the source webpage looking to get the entire article, and many more.
nl_NL: Add-on plugins zijn beschikbaar die sterk de standaard functionaliteit van WPeMatico. Er is een Professional extensie voor uitbreiding van de parsers van de inhoud van de feed, De Volledige Content add-on om de bron webpagina te krabben op zoek naar het hele artikel te krijgen, en nog veel meer.

en: Add-ons
nl_NL: Invoegtoepassingen

en: Added terms of %s taxonomy:
nl_NL: Toegevoegde termen van %s taxonomie:

en: Adding Category:
nl_NL: Categorie toevoegen:

en: Adding custom tags to post.
nl_NL: Aangepaste tags toevoegen aan post.

en: Adding featured image post meta:
nl_NL: Toegevoegd afbeelding na meta toevoegen:

en: Adding tags automatically to post.
nl_NL: Tags automatisch toevoegen aan post.

en: Adding tags from feed to post.
nl_NL: Tags toevoegen van feed naar post.

en: Adding unfiltered content
nl_NL: Het toevoegen van niet-gefilterde inhoud

en: Addons store, FAQs and Support
nl_NL: Addons-store, Veelgestelde vragen en Ondersteuning

en: Advanced Actions
nl_NL: Geavanceerde acties

en: Advanced Features
nl_NL: Geavanceerde functies

en: Advanced Fetching
nl_NL: Geavanceerd ophalen

en: Affects all campaigns. To run campaigns you must do it manually or with external cron. (Recommended with External Cron).
nl_NL: Beïnvloedt alle campagnes. Om campagnes te kunnen uitvoeren, moet u dit handmatig of met externe cron doen. (Aanbevolen met External Cron).

en: After Wordpress inserted the post, this option will make an update query to database with the content of the post to avoid Wordpress filters.
nl_NL: Nadat Wordpress de post, deze optie zal een update query naar de database met de inhoud van de post om te voorkomen Wordpress filters.

en: All Campaigns
nl_NL: Alle campagnes

en: All audios found in %s tags in content will be uploaded to your current WP Upload Folder and replaced urls in content . Otherwise remains links to source hosting server.
nl_NL: Alle audio in %s-tags in de inhoud zal worden geüpload naar uw huidige WP Upload Map en vervangen door url ' s in de inhoud . Anders blijft links om de bron van de hosting server.

en: All audios will be attached to the owner post and added to Wordpress Media library, but if you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
nl_NL: Alle audios worden toegevoegd aan de eigenaar post en toegevoegd aan Wordpress Media bibliotheek, maar als je ziet dat het werk proces is te langzaam kunt u dit hier te deactiveren.

en: All available Addons
nl_NL: Alle beschikbare addons

en: All images found in %s tags in content will be uploaded to your current WP Upload Folder and replaced urls in content. Otherwise remains links to source hosting server.
nl_NL: Alle afbeeldingen gevonden in %s-tags in de inhoud zal worden geüpload naar uw huidige WP Upload Map en vervangen door url ' s in de inhoud. Anders blijft links om de bron van de hosting server.

en: All images will be attached to the owner post and added to Wordpress Media library; necessary for Featured image, but if you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
nl_NL: Alle afbeeldingen worden toegevoegd aan de eigenaar post en toegevoegd aan Wordpress Media bibliotheek; noodzakelijk voor Featured image, maar als je ziet dat het werk proces is te langzaam kunt u dit hier te deactiveren.

en: All links are no-follow and open in a new browser tab.
nl_NL: Alle links zijn niet-volgen en openen in een nieuw tabblad van de browser.

en: All new posts fetched by the campaign will flip the first and second paragraph of the content (%s tags), each one is replaced by the other. And if the third one with the fourth one is presented as well, and so on until the end of the content.
nl_NL: Alle nieuwe berichten opgehaald door de campagne flip het eerste en tweede lid, van de inhoud (%s-tags), die elk één is vervangen door de andere. En als de derde met de vierde gepresenteerd, en zo verder tot het einde van de inhoud.

en: All of these words
nl_NL: Al deze woorden

en: All videos found in %s tags in content will be uploaded to your current WP Upload Folder and replaced urls in content . Otherwise remains links to source hosting server.
nl_NL: Alle video 's in %s-tags in de inhoud zal worden geüpload naar uw huidige WP Upload Map en vervangen door url' s in de inhoud . Anders blijft links om de bron van de hosting server.

en: All videos will be attached to the owner post and added to Wordpress Media library; necessary for Featured video, but if you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
nl_NL: Alle video's worden toegevoegd aan de eigenaar post en toegevoegd aan Wordpress Media bibliotheek; noodzakelijk voor de aanbevolen video, maar als je ziet dat het werk proces is te langzaam kunt u dit hier te deactiveren.

en: Allow URL fopen:
nl_NL: URL-openen toestaan:

en: Allow duplicates hashes. (Not Recommended)
nl_NL: Toestaan duplicaten hashes. (Niet aanbevolen)

en: Allow duplicates titles.
nl_NL: Dubbele titels toestaan.

en: Allow flip all paragraphs of the content (%s tags), each one is replaced by the following and so on until the end of the content.
nl_NL: Laat flip alle leden van de content (%s-tags), die elk één wordt vervangen door de volgende en zo verder tot het einde van de inhoud.

en: Allow option on campaign to skip the content filters
nl_NL: Optie toestaan op de campagne en het overslaan van de content filters

en: Allow option on campaign to skip the content filters.
nl_NL: Optie voor campagne toestaan om de contentfilters over te slaan.

en: Allow pings?
nl_NL: Pings toestaan?

en: Allow to assign a singular category to the post if a word is found in the content.
nl_NL: Toestaan dat een afzonderlijke categorie aan de post wordt toegewezen als er een woord in de content wordt gevonden.

en: Allowed audio extensions to upload
nl_NL: Toegestane audio-extensies voor uploaden

en: Allowed image extensions to upload
nl_NL: Toegestane afbeeldingsextensies voor uploaden

en: Allowed tags
nl_NL: Toegestane tags

en: Allowed video extensions to upload
nl_NL: Toegestane video-uitbreidingen voor uploaden

en: Allowing duplicated posts
nl_NL: Gedupliceerde berichten toestaan

en: Allows pinbacks and trackbacks in the posts created by this campaign.
nl_NL: Hiermee kunt u pinbacks en trackbacks in de berichten die door deze campagne worden gemaakt.

en: Almost never be necessary.  Just if you have problems with version of Simplepie installed in Wordpress.
nl_NL: Dat is bijna nooit nodig.  Net als u problemen hebt met de versie van Simplepie geïnstalleerd in Wordpress.

en: Also can use this feature to make simple links from some words with origin and re-link fields.
nl_NL: Ook kunt u deze functie gebruiken om eenvoudige links te maken van enkele woorden met origin en re-link velden.

en: Also enclosure and media RSS tags.
nl_NL: Ook RSS-tags van behuizing en media.

en: Also uncheck this if you need all sizes of wordpress audios. The WP process can take too much resources if many audios are uploaded at a time.
nl_NL: Ook uncheck dit als u alle maten van wordpress audios nodig. Het WP-proces kan te veel middelen als veel audios worden geüpload op een moment.

en: Also uncheck this if you need all sizes of wordpress images. The WP process can take too much resources if many images are uploaded at a time.
nl_NL: Ook uncheck dit als u alle maten van wordpress beelden nodig. Het WP-proces kan te veel middelen nemen als veel beelden per keer worden geüpload.

en: Also uncheck this if you need all sizes of wordpress videos. The WP process can take too much resources if many videos are uploaded at a time.
nl_NL: Ook uncheck dit als u alle maten van wordpress video's nodig. Het WP-proces kan te veel middelen als veel video's worden geüpload op een moment.

en: Also you can add a gallery with three columns with all thumbnails images clickables at the bottom of every content, but before source link and author name, the post template would look like this:
nl_NL: Ook kunt u een galerij met drie kolommen toevoegen met alle miniaturen afbeeldingen clickables aan de onderkant van elke inhoud, maar voor de bron link en auteur naam, zou de post template er als volgt uitzien:

en: Also, using the addons as the Professional will allow overwriting the data of a campaign and add the author, categories and tags also from the XML tags.
nl_NL: Ook, met behulp van de addons als de Professional zal toestaan het overschrijven van de gegevens van een campagne en voeg de auteur, categorieën en tags ook van de XML-tags.

en: Alternate WP Cron:
nl_NL: Alternatief WP Cron:

en: Always Overwrite
nl_NL: Altijd overschrijven

en: Always keep the first. Recommended.
nl_NL: Hou altijd de eerste. Aanbevolen.

en: An email will be sent with the events of campaign fetched. You can also filter the emails only if an error occurred or left blank to not send emails of this campaign.
nl_NL: Er wordt een e-mail verzonden met de events van de campagne opgehaald. U kunt de e-mails ook alleen filteren als er een fout is opgetreden of leeg is gelaten om geen e-mails van deze campagne te verzenden.

en: An option in Settings enables the upload of XML files in the WordPress Media Library in order to use its URL in the campaigns.
nl_NL: Een optie in Instellingen maakt het uploaden van XML-bestanden in de WordPress Media Library om zijn URL te gebruiken in de campagnes.

en: Any
nl_NL: Elke

en: Any of these words
nl_NL: Een van deze woorden

en: Applying Image Filters.
nl_NL: Afbeeldingsfilters Worden Toegepast.

en: Are those small sentences and/or phrases that you see alongside, or underneath, a feature in WPeMatico that give a short but very helpful explanation of what the feature is and serve as guiding tips that correspond with each feature. These tips sometimes even provide basic, recommended settings.
nl_NL: Zijn die kleine zinnen en/of zinnen die je naast, of onder, een functie in WPeMatico die een korte, maar zeer nuttige uitleg van wat de functie is en dienen als leidende tips die overeenkomen met elke functie geven. Deze tips geven soms zelfs basis, aanbevolen instellingen.

en: Are you sure you want to delete hash code for duplicates of this campaign?
nl_NL: Weet u zeker dat u hashcode wilt wissen voor duplicaten van deze campagne?

en: Are you sure you want to reset this campaign?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze campagne wilt resetten?

en: As the hash is checked only by the last retrieved item, selecting this option may generate duplicate posts if duplicate checking by title does not work well for a campaign.
nl_NL: Omdat de hash alleen wordt gecontroleerd door het laatst opgehaalde item, kan het selecteren van deze optie dubbele berichten genereren als dubbele controle op titel niet goed werkt voor een campagne.

en: Ask for any problem you may have and you'll get support for free. If it is necessay we will see into your website to solve your issue.
nl_NL: Vraag om een probleem dat u kan hebben en je krijgt steun voor gratis. Als het necessay we zullen zien in uw website om uw probleem op te lossen.

en: Assign a selected category to the post if a word is found in the content.
nl_NL: Wijs een geselecteerde categorie toe aan de post als er een woord in de content wordt gevonden.

en: Assign the first category: %s
nl_NL: Het toewijzen van de eerste categorie: %s

en: Assigning Auto Categories.
nl_NL: Automatische categorieën toewijzen.

en: Assigning Taxonomies %s
nl_NL: Het toewijzen van Taxonomieën %s

en: Assigning author %s to %s
nl_NL: Het toewijzen van de auteur %s tot %s

en: Assigning categories based on content words.
nl_NL: Categorieën toewijzen op basis van contentwoorden.

en: Assigning date from feed item tag.
nl_NL: Datum toewijzen van feed-itemtag.

en: Assigning original date from full article to the post.
nl_NL: Het toewijzen van de oorspronkelijke datum van het volledige artikel aan de post.

en: Assigning original date to post.
nl_NL: Oorspronkelijke datum toewijzen aan post.

en: At least one feed URL must be filled.
nl_NL: Er moet ten minste één feed-URL worden ingevuld.

en: Attach Audios to post.
nl_NL: Audios toevoegen aan post.

en: Attach Audios to posts.
nl_NL: Audios toevoegen aan postings.

en: Attach Images to post.
nl_NL: Afbeeldingen toevoegen aan post.

en: Attach Images to posts.
nl_NL: Afbeeldingen toevoegen aan berichten.

en: Attach Videos to post.
nl_NL: Video's aan post koppelen.

en: Attach Videos to posts.
nl_NL: Video's koppelen aan berichten.

en: Attaching audios
nl_NL: Audios toevoegen

en: Attaching file:
nl_NL: Bijvoegen bestand:

en: Attaching images
nl_NL: Afbeeldingen toevoegen

en: Attaching videos
nl_NL: Video's koppelen

en: Audio Attaching
nl_NL: Audio-bijvoegen

en: August
nl_NL: Augustus

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Author Cannot Contain: Found regex %s, Skipping Post...
nl_NL: Auteur Niet kan Bevatten: Gevonden regex %s, het Overslaan van Post...

en: Author Cannot Contain: Found!: word %s, Skipping Post...
nl_NL: Auteur Niet Kan Bevatten: Gevonden!!!: word %s, het Overslaan van Post...

en: Author Cannot Contain: Not Found!: word %s Continuing...
nl_NL: Auteur Niet Kan Bevatten: Niet Gevonden!!!: word %s Voortdurende...

en: Author Must Contain: Found regex %s.
nl_NL: Auteur Moeten Bevatten: Gevonden regex %s.

en: Author Must Contain:Found!: word %s
nl_NL: Auteur Moeten Bevatten:Gevonden!!!: word - %s

en: Author Must Contain:Not Found Any Word, Skipping Post...
nl_NL: Auteur Moet Het Volgende Bevatten: Geen Woord Gevonden, Bericht Wordt Overgeslagen ...

en: Author Must Contain:Not Found!: word %s Continuing...
nl_NL: Auteur Moeten Bevatten:Niet Gevonden!!!: word %s Voortdurende...

en: Author.
nl_NL: Auteur.

en: Author:
nl_NL: Auteur:

en: Auto Added by WPeMatico
nl_NL: Auto toegevoegd door WPeMatico

en: Auto generate tags
nl_NL: Tags automatisch genereren

en: Autoblogging in the blink of an eye! On complete autopilot WpeMatico gets new content regularly for your site!  WPeMatico is a very easy to use autoblogging plugin. Organized into campaigns, it publishes your posts automatically from the RSS/Atom feeds of your choice.
nl_NL: Autobloggen in een oogwenk! Op volledige automatische piloot WpeMatico krijgt regelmatig nieuwe inhoud voor uw site!  WPeMatico is een zeer makkelijk te autoblogging plugin te gebruiken. Georganiseerd in campagnes, het publiceert uw berichten automatisch uit de RSS/Atom feeds van uw keuze.

en: Availables in addons at etruel.com.
nl_NL: Beschikbaar in addons op etruel.com.

en: Avoid Search redirection to source permalink.
nl_NL: Vermijd de omleiding van Zoeken naar permalink.

en: Avoid search redirection to source permalink.
nl_NL: Doorzoek de zoekrichting naar permalink.

en: Avoid storing images on your site, this new feature allows you to use the featured image from an external URL by activating the "Use Featured Image from URL" option from WPeMatico Settings or from each campaign.
nl_NL: Vermijd het opslaan van afbeeldingen op uw site, deze nieuwe functie kunt u de aanbevolen afbeelding van een externe URL te gebruiken door het activeren van de "Gebruik Featured Afbeelding van URL" optie van WPeMatico instellingen of van elke campagne.

en: Bad Tags that will be not used on all posts:
nl_NL: Ongeldige tags die niet worden gebruikt op alle posts:

en: Bad Tags.
nl_NL: Slechte Tags.

en: Bad Tags:
nl_NL: Ongeldige tags:

en: Basic rewriting:
nl_NL: Basis herschrijven:

en: Basics:
nl_NL: Basis:

en: Better Excerpt Options
nl_NL: Opties voor betere Excerpt

en: Better control on running campaigns manually.
nl_NL: Betere controle over het handmatig uitvoeren van campagnes.

en: Better speed on uploading files.
nl_NL: Betere snelheid bij het uploaden van bestanden.

en: Blogs contain in its main page a XML file. In the case of blogs on WordPress the feed is defined as follows:
nl_NL: Blogs bevatten in de hoofdpagina een XML-bestand. In het geval van blogs op WordPress wordt de feed als volgt gedefinieerd:

en: Break fetching and restore campaign
nl_NL: Campagne voor het ophalen en herstellen van een pauze

en: Bulk actions.
nl_NL: Bulkacties.

en: Button Bar to Run, Activate or Stop the campaign. Its states are given by the colors.
nl_NL: Knoppenbalk om de campagne te starten, te activeren of te stoppen. De staten worden gegeven door de kleuren.

en: Buy PRO version online
nl_NL: Koop PRO versie online

en: By Default Simplepie strip these html tags from feed content.  You can change or allow some tags, for example if you want to allow iframes or embed code like videos.
nl_NL: Standaard worden deze html-tags door Simplepie-tags uit de feedcontent verwijderd.  U kunt bepaalde tags wijzigen of toestaan, bijvoorbeeld als u iframes wilt toestaan of code wilt insluiten zoals video's.

en: By default WordPress creates the excerpts "on the fly" from the post content, WPeMatico allows to create them using the description tag of the items in the feed.
nl_NL: Standaard WordPress maakt de uittreksels "op de vlieg" uit de post-inhoud, WPeMatico maakt het mogelijk om ze te maken met behulp van de beschrijving van de items in de feed.

en: By default the plugin saves three custom fields on every post with campaign and source item data.
nl_NL: Standaard slaat de plugin drie aangepaste velden op elke post met campagne-en bron-item gegevens.

en: CAMPAIGN WIZARD
nl_NL: CAMPAGNEWIZARD

en: CC: Not Found!: word: "%s"
nl_NL: CC: Niet Gevonden!!!: woord: "%s"

en: CC: Skiping: Found word: "%s" in content or title "%s".
nl_NL: CC: Skiping: Gevonden word: "%s" in de inhoud of de titel: "%s".

en: CHECK this option to improve fetching speed and performance.
nl_NL: Selecteer deze optie om het ophalen van snelheid en prestaties te verbeteren.

en: Cache audios.
nl_NL: Audios opslaan in cache.

en: Cache images.
nl_NL: Afbeeldingen in cache opslaan.

en: Cache videos.
nl_NL: Video's in cache opslaan

en: Caching all audios
nl_NL: Alle audios in cache opslaan

en: Caching all images
nl_NL: Alle afbeeldingen in cache opslaan

en: Caching all videos
nl_NL: Alle video's opslaan

en: Campaign
nl_NL: Campagne

en: Campaign Categories
nl_NL: Campagnecategorieën

en: Campaign Categories.
nl_NL: Campagnecategorieën.

en: Campaign Deactivated
nl_NL: Campagne gedeactiveerd

en: Campaign Description
nl_NL: Campagnebeschrijving

en: Campaign Name
nl_NL: Naam campagne

en: Campaign Name:
nl_NL: Naam campagne:

en: Campaign Options
nl_NL: Campagneopties

en: Campaign Options For Audios.
nl_NL: Campagneopties Voor Audios.

en: Campaign Options For Duplicates.
nl_NL: Campagneopties Voor Duplicaten.

en: Campaign Options For Images.
nl_NL: Campagneopties Voor Afbeeldingen.

en: Campaign Options For Videos.
nl_NL: Campagneopties Voor Video's.

en: Campaign Post Format.
nl_NL: Indeling campagnepost.

en: Campaign Posts Format
nl_NL: Indeling campagneberichten

en: Campaign Type
nl_NL: Type campagne

en: Campaign activated
nl_NL: Campagne geactiveerd

en: Campaign cleared
nl_NL: Campagne gewist

en: Campaign draft updated.
nl_NL: Campagne ontwerp bijgewerkt.

en: Campaign fetch limit reached at %s.
nl_NL: Campagne halen limiet bereikt op %s bekijken.

en: Campaign fetched in %s sec.
nl_NL: De campagne haalde %s sec.

en: Campaign post template allow to modify the content fetched by adding extra information, such as text, images, campaign data, etc. before save it as post content.
nl_NL: Met campagne-postsjabloon kunt u de content die wordt opgehaald, wijzigen door extra informatie toe te voegen, zoals tekst, afbeeldingen, campagnegegevens, etc. voordat u deze opslaat als post-content.

en: Campaign published.
nl_NL: Campagne gepubliceerd.

en: Campaign restored to revision from %s
nl_NL: Campagne teruggezet naar revisie van %s

en: Campaign saved.
nl_NL: Campagne is opgeslagen.

en: Campaign scheduled for: %s.
nl_NL: Campagne gepland voor: %s.

en: Campaign submitted.
nl_NL: Campagne ingediend.

en: Campaign updated.
nl_NL: Campagne is bijgewerkt.

en: Campaigns
nl_NL: Campagnes

en: Campaigns Imported.
nl_NL: Campagnes Geïmporteerd.

en: Can you imagine using the featured images without storing them on your own website? With this new version it's now possible! What are you waiting for to test it?
nl_NL: Kunt u zich voorstellen dat het gebruik van de getoonde afbeeldingen zonder ze op te slaan op uw eigen website? Met deze nieuwe versie is het nu mogelijk! Wat u wachten om het te testen?

en: Can't copy files!
nl_NL: Kan geen bestanden kopiëren!

en: Can't find the featured image to add to the content.
nl_NL: Kan de aanbevolen afbeelding niet vinden om aan de content toe te voegen.

en: Can't save file!
nl_NL: Kan bestand niet opslaan!

en: Can't upload! Just .txt files allowed!
nl_NL: Kan niet uploaden! Gewoon .txt-bestanden toegestaan!

en: Can\t connect to Wordpress Site
nl_NL: Kan \t verbinding maken met Wordpress Site

en: Cancel Import
nl_NL: Import annuleren

en: Cannot contain:
nl_NL: Kan niet bevatten:

en: Cannot contain: Do not found all keywords. Continuing...
nl_NL: Kan niet bevatten: Do not found all keywords. Wordt voortgezet ...

en: Cannot contain: Not Found regex %s. Continuing...
nl_NL: Kan bevatten: Niet Gevonden regex %s. Voortzetting van...

en: Case sensitive
nl_NL: Hoofdlettergevoelig

en: Categories added:
nl_NL: Toegevoegde categorieën:

en: Category Added in a WPeMatico Campaign
nl_NL: Categorie toegevoegd in een WPeMatico-campagne

en: Category exist:
nl_NL: Categorie bestaat:

en: Change Image
nl_NL: Afbeelding wijzigen

en: Change SimplePie HTML attributes to strip
nl_NL: Te wijzigen SimplePie HTML-kenmerken wijzigen

en: Change SimplePie HTML attributes to strip.
nl_NL: Gebruik de HTML-kenmerken van SimplePie om te strippen.

en: Change SimplePie HTML tags to strip
nl_NL: SimplePie HTML-tags wijzigen in strippen

en: Change SimplePie HTML tags to strip.
nl_NL: Wijzig SimplePie HTML-tags om te strippen.

en: Change the sizes of the video frames.
nl_NL: Wijzig de grootte van de video frames.

en: Changelog
nl_NL: Wijzigingslogboek

en: Changing title to %s
nl_NL: Het wijzigen van de titel tot %s

en: Channel Videos feed and User Videos feed.
nl_NL: Kanaalvideo's feed-en gebruikersvideo's feed.

en: Characters of end of sentence in the
nl_NL: Tekens van het einde van de zin in de

en: Characters of end of sentence:
nl_NL: Tekens van het einde van de zin:

en: Charset Enconding:
nl_NL: Tekenset:

en: Check
nl_NL: Controleren

en: Check License
nl_NL: Licentie controleren

en: Check all feeds
nl_NL: Alle feeds controleren

en: Check data
nl_NL: Gegevens controleren

en: Check if image has correct content.
nl_NL: Controleer of de afbeelding de juiste inhoud heeft.

en: Check if this feed works
nl_NL: Controleren of deze feed werkt

en: Check the source image to determine the extension
nl_NL: Controleer de bronafbeelding om de extensie te bepalen

en: Check the source image to determine the extension.
nl_NL: Controleer het bronimage om de extensie te bepalen.

en: Check this if you don't want automatic check feed URLs before save every campaign.
nl_NL: Selecteer dit als u geen automatische check-feed-URL's wilt voordat u elke campagne opslaat.

en: Check this if you don't want to display the widget dashboard.  Anyway, only admins will see it.
nl_NL: Selecteer dit als u niet wilt dat het widget-dashboard wordt weergegeven.  Hoe dan ook, alleen admins zullen het zien.

en: Check this if you want to ignore Wordpress Simplepie library.
nl_NL: Selecteer dit als u Wordpress Simplepie-bibliotheek wilt negeren.

en: Check this to avoid the fetch of WPeMatico Addons from our downloads feed page.
nl_NL: Controleer dit om te voorkomen dat de fetch van WPeMatico Addons van onze downloads feed pagina.

en: Check this to avoid the future descriptions "Created by WPeMatico" of the created (auto)categories.  You could edit the past categories if you need to delete their descriptions.
nl_NL: Selecteer dit om te voorkomen dat de toekomstige beschrijvingen "Gemaakt door WPeMatico" van de gemaakte (auto) categorieën.  U kunt de vorige categorieën bewerken als u hun beschrijvingen wilt wissen.

en: Check this to deactivate all Wordpress cron schedules. Affects to Wordpress itself and all other plugins.  Not recommended unless you want to use an external Cron for your wordpress.
nl_NL: Selecteer deze optie om alle cron-planningen van Wordpress te deactiveren. Beïnvloedt Wordpress zelf en alle andere plugins.  Niet aanbevolen tenzij u wilt een externe Cron te gebruiken voor uw wordpress.

en: Check this to select a featured image, it doesn't matter what order it have in the content. You can choice the first, second or third image.
nl_NL: Selecteer dit om een afbeelding te selecteren, het maakt niet uit welke volgorde het heeft in de inhoud. U kunt kiezen voor de eerste, tweede of derde afbeelding.

en: Check this to set first image found on every content to be uploaded, attached and made Featured.
nl_NL: Selecteer dit om de eerste afbeelding in te stellen op elke inhoud die moet worden geüpload, gekoppeld en gemaakt Featured.

en: Check this to strip the Featured Image from the post content.
nl_NL: Selecteer deze optie om de afbeelding uit de post-inhoud te strippen.

en: Check this to use Featured Image from URL plugin. Be sure it is installed and activated.
nl_NL: Selecteer deze optie om te werken met Featured Image van URL-plugin. Zorg ervoor dat het is geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Check to force feed.
nl_NL: Controleer om de feed te forceren.

en: Check to use HTTP Cookies.
nl_NL: Controleer of u HTTP-cookies wilt gebruiken.

en: Check to use as a multipage feed.
nl_NL: Selecteer dit om te gebruiken als een multipagina-feed.

en: Checking KeyWords in Categories.
nl_NL: Controleren van trefwoorden in categorieën.

en: Checking duplicated title '%s'
nl_NL: Het controleren van dubbele titel '%s'

en: Choose Media Mime Types.
nl_NL: Kies Mime-typen Voor Media.

en: Choose which media files will be uploaded to your website by allowing or not their extension!
nl_NL: Kies welke media bestanden worden geüpload naar uw website door toe te staan of niet hun extensie!

en: Class Items
nl_NL: Klasse-items

en: Cleaning Links from content.
nl_NL: Links reinigen van content.

en: Cleans and puts the correct extensions to the images that are delivered through a script, avoiding the WordPress upload error: Extension not allowed. Not Recommended.
nl_NL: Reinigt en zet de juiste extensies voor de beelden die worden geleverd door middel van een script, het vermijden van de WordPress upload fout: Uitbreiding niet toegestaan. Niet aanbevolen.

en: Cleans the queries variables in the same url of the audio before download it. Not recommended unless you have problems to get the files.
nl_NL: Reinigt de query's variabelen in dezelfde url van de audio voordat u het downloaden. Niet aanbevolen tenzij u problemen hebt met het ophalen van de bestanden.

en: Cleans the queries variables in the same url of the image before download it. Not recommended unless you have problems to get the files.
nl_NL: Hiermee wordt de query-variabelen in dezelfde URL van de afbeelding gesplitst voordat deze worden gedownload. Niet aanbevolen tenzij u problemen hebt met het ophalen van de bestanden.

en: Cleans the queries variables in the same url of the video before download it. Not recommended unless you have problems to get the files.
nl_NL: Reinigt de query's variabelen in dezelfde url van de video voordat het downloaden. Niet aanbevolen tenzij u problemen hebt met het ophalen van de bestanden.

en: Clear campaign
nl_NL: Campagne wissen

en: Clear fetching and restore campaign
nl_NL: Campagne voor ophalen en herstellen wissen

en: Click here
nl_NL: Klik hier

en: Click here to fix it automatically.
nl_NL: Klik hier om het automatisch te repareren.

en: Click here to restore WP defaults.
nl_NL: Klik hier om de WP-standaardwaarden te herstellen.

en: Click here to see more info of the template feature.
nl_NL: Klik hier voor meer informatie over de sjabloonfunctie.

en: Click here to set recommended values.
nl_NL: Klik hier om de aanbevolen waarden in te stellen.

en: Click the button to see and download the system report.
nl_NL: Klik op de knop om het systeemrapport te bekijken en te downloaden.

en: Click the checkbox "Hide Reviews on Settings" to avoid this and show just a link to Wordpress reviews page.
nl_NL: Klik op het selectievakje "Verberg Reviews op instellingen" om dit te voorkomen en toon gewoon een link naar Wordpress beoordelingen pagina.

en: Click the checkbox "Reset Menu Position" to show the menu on last position in your Wordpress menu.
nl_NL: Klik op het vakje "Reset Menu Position" om het menu op de laatste positie in het Wordpress menu weer te geven.

en: Click to Show/Hide the examples
nl_NL: Klik om de voorbeelden te tonen/verbergen

en: Click to edit
nl_NL: Klik om te bewerken

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te wisselen

en: Clone this item
nl_NL: Dit item klonen

en: Close popup and save campaign to save the changes.
nl_NL: Sluit de popup-en opslagcampagne om de wijzigingen op te slaan.

en: Closed
nl_NL: Gesloten

en: Column position in Posts(-types) lists.
nl_NL: Kolompositie in Posts (-types) lijsten.

en: Columns.
nl_NL: Kolommen.

en: Command reference
nl_NL: Opdrachtverwijzing

en: Comments and Tutorials
nl_NL: Opmerkingen en Tutorials

en: Comments options to these posts.
nl_NL: Commentaar opties voor deze berichten.

en: Comments options:
nl_NL: Opties voor commentaar:

en: Complete it in the
nl_NL: Compleet in de

en: Complete the Random Rewrites form by adding all comma-separated words, line by line.
nl_NL: Vul het formulier Random Reschrijft door alle door komma's gescheiden woorden toe te voegen, regel per regel.

en: Config File
nl_NL: Configuratiebestand

en: Config Files on Folder
nl_NL: Configuratiebestanden op map

en: Content Rewrites.
nl_NL: Opnieuw schrijven van content.

en: Continue Fetching if found duplicated items.
nl_NL: Ga verder met ophalen als gevonden gedupliceerde items zijn gevonden.

en: Convert character encoding to UTF-8.
nl_NL: Tekencodering converteren naar UTF-8.

en: Cookie Path:
nl_NL: Cookiepad:

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy campaign failed, could not find original:
nl_NL: Kopiëren van campagne is mislukt, kon het origineel niet vinden:

en: Copy the permalink from the source.
nl_NL: Kopieer de permalink van de bron.

en: Counting Words on %s
nl_NL: Het tellen van Woorden op %s

en: Create Post Excerpt Automatically.
nl_NL: Maak Post Excerpt Automatisch.

en: Create the Author if not exist.
nl_NL: Maak de auteur als deze niet bestaat.

en: Creates a new campaign by copying all the fields of this.  The word "(copy)" is added to its title.
nl_NL: Hiermee maakt u een nieuwe campagne door alle velden hiervan te kopiëren.  Het woord "(copy)" wordt toegevoegd aan de titel.

en: Creating Your First Campaign
nl_NL: Uw Eerste Campagne Maken

en: Cron Schedules
nl_NL: Cron-planningen

en: Cron and Scheduler Settings
nl_NL: Instellingen voor cron en planner

en: Current Categories
nl_NL: Huidige categorieën

en: Current State
nl_NL: Huidige status

en: Current time limit is sufficient, but if you want to give 5 minutes to run without timeouts to each campaign, the required time is 300.
nl_NL: De huidige termijn is het voldoende, maar als je wilt om 5 minuten te lopen zonder time-outs aan elke campagne, de tijd die ervoor nodig is 300.

en: Custom Content Parsers
nl_NL: Aangepaste contentparsers

en: Custom Feed Tags
nl_NL: Aangepaste feedtags

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Custom Posts Statuses.
nl_NL: Statuswaarden van aangepaste posts.

en: Custom Title Options
nl_NL: Opties voor aangepaste titel

en: Custom Title for every post:
nl_NL: Aangepaste titel voor elke post:

en: Custom Uploads for Audios.
nl_NL: Aangepaste uploads voor Audios.

en: Custom Uploads for Images.
nl_NL: Aangepaste uploads voor afbeeldingen.

en: Custom Uploads for Videos.
nl_NL: Aangepaste uploads voor video's.

en: Custom field deleted.
nl_NL: Aangepast veld gewist.

en: Custom field updated.
nl_NL: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Cut at:
nl_NL: Knippen op:

en: Cut at:
nl_NL: Knippen bij:

en: Cutting at %s
nl_NL: Snijden op %s

en: Cutting the title at %s
nl_NL: Het snijden van de titel op %s

en: Danger Zone
nl_NL: Gevarenzone

en: Date
nl_NL: Datum

en: Days:
nl_NL: Dagen:

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: Deactivate duplicate controls.
nl_NL: Schakel dubbele besturingselementen uit.

en: Debug File
nl_NL: Foutopsporingsbestand

en: Debug Mode
nl_NL: Werkstand Fouten opsporen

en: Decode html entities in URLs.
nl_NL: HTML-entiteiten decoderen in URL's.

en: Decoding HTML entities of %s
nl_NL: Het decoderen van HTML entiteiten van %s

en: Default Featured image if not found image on content.
nl_NL: Standaard aanbevolen afbeelding als er geen afbeelding wordt gevonden op content.

en: Delete Permanently
nl_NL: Permanent verwijderen

en: Delete all Campaigns.
nl_NL: Alle campagnes wissen.

en: Delete all Options.
nl_NL: Alle opties wissen.

en: Delete all in the content AFTER a word or phrase till the end.
nl_NL: Verwijder alles in de inhoud NA een woord of zin tot het einde.

en: Delete hash code for duplicates
nl_NL: Hashcode wissen voor duplicaten

en: Delete the phrase till the end of the line instead the end of the content.
nl_NL: Wis de woordcombinatie tot aan het einde van de regel in plaats van het einde van de content.

en: Delete this item
nl_NL: Dit item wissen

en: Delete this item permanently
nl_NL: Dit item permanent wissen

en: Deletes the Log, Last Run data and the Posts fetched by the campaign.
nl_NL: Hiermee wist u de gegevens van het logboek, de laatste uitvoeringsgegevens en de items die door de campagne zijn opgehaald.

en: Deleting html tags: %s
nl_NL: Het verwijderen van html-tags: %s

en: Deleting image with incorrect content:
nl_NL: Afbeelding met onjuiste inhoud wissen:

en: Deleting since phrase: %s
nl_NL: Verwijderen omdat zinsnede: %s

en: Deleting since phrase: %s till end of the line.
nl_NL: Verwijderen omdat zinsnede: %s tot het einde van de lijn.

en: Deleting since word: %s.
nl_NL: Wissen sinds woord: %s.

en: Denied.
nl_NL: Geweigerd.

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Description:
nl_NL: Beschrijving:

en: Details
nl_NL: Gegevens

en: Determine what happens with duplicated audio names
nl_NL: Bepaal wat er gebeurt met gedupliceerde audionamen

en: Determine what happens with duplicated image names
nl_NL: Bepaal wat er gebeurt met gedupliceerde beeldnamen

en: Determine what happens with duplicated video names
nl_NL: Bepaal wat er gebeurt met gedupliceerde videonamen

en: Disable "Auto-Category description"
nl_NL: Uitschakelen "Auto-Categorie omschrijving"

en: Disable "Check Feeds before Save"
nl_NL: Uitschakelen "Check-Feeds vóór Opslaan"

en: Disable "WP Dashboard Widget"
nl_NL: Uitschakelen "WP Dashboard Widget"

en: Disable "WPeMatico Credits"
nl_NL: Uitschakelen "WPeMatico Credits"

en: Disable Auto-Category Descriptions.
nl_NL: Schakel Auto-Category-beschrijvingen Uit.

en: Disable Check Feeds before Save.
nl_NL: Schakel de controle-feeds uit voordat u opslaat.

en: Disable Extensions feed Page
nl_NL: Feedpagina van extensies uitschakelen

en: Disable Extensions feed page requests.
nl_NL: De opdrachten voor de feedpagina van extensies uitschakelen.

en: Disable WP Dashboard Widget
nl_NL: Widget WP-dashboard uitschakelen

en: Disable WPeMatico Credits.
nl_NL: Schakel WPeMatico-kredieten uit.

en: Disable WPeMatico schedulings
nl_NL: WPeMatico planners uitschakelen

en: Disable WPeMatico schedulings.
nl_NL: Schakel WPeMatico planners uit.

en: Disable all WP_Cron
nl_NL: Alle WP_Cron uitschakelen

en: Disable all WP_Cron.
nl_NL: Alle WP_Cron uitschakelen.

en: Disable metabox Wpematico Campaign Info in post editing
nl_NL: Metabox Wpematico Campaign Info uitschakelen bij het posten bewerken

en: Disable metabox Wpematico Campaign Info in post editing.
nl_NL: Schakel Metabox Wpematico Campaign Info uit in post bewerken.

en: Disable plugin custom fields.
nl_NL: Aangepaste velden plugin uitschakelen.

en: Discard post is less than:
nl_NL: Teruggooifunctie is kleiner dan:

en: Discard the Post if NO Images in Content.
nl_NL: Verwijder de Post als er geen afbeeldingen in de content zijn.

en: Discussion options.
nl_NL: Discussie opties.

en: Discussion options:
nl_NL: Discustieopties:

en: Disk Free Space:
nl_NL: Vrije ruimte schijf:

en: Disk Total Space:
nl_NL: Totale schijfruimte:

en: Dismiss this notice.
nl_NL: Dit bericht afwijzen.

en: Display all feeds
nl_NL: Alle feeds afbeelden

en: Displaying
nl_NL: Afbeelden

en: Domain does not exist. Please type a correct domain name without schema, ie: "etruel.com"
nl_NL: Domein bestaat niet. Typ een correcte domeinnaam zonder schema, dwz: "etruel.com "

en: Don't complete the extension of the file. This field is used to change the name and remains the same extension.
nl_NL: De extensie van het bestand niet voltooien. Dit veld wordt gebruikt om de naam te wijzigen en blijft dezelfde extensie.

en: Don't link external audios.
nl_NL: Externe audios niet koppelen.

en: Don't link external images.
nl_NL: Externe afbeeldingen niet koppelen.

en: Don't link external videos.
nl_NL: Externe video's niet koppelen.

en: Don't strip anything from the content.  All html, style and scripts codes are included in content.
nl_NL: Niets uit de inhoud halen.  Alle html-, stijl-en scriptcodes zijn in de content opgenomen.

en: Don't use general Settings
nl_NL: Geen gebruik maken van algemene Instellingen

en: Don't works filters with:
nl_NL: Werkt niet met filters met:

en: Download error: %s Using an alternate download method...
nl_NL: Downloadfout: %s Gebruik een alternatieve downloadmethode ...

en: Duplicate controls
nl_NL: Dubbele besturingselementen

en: Duplicates checking by hash is a boost to checking for duplicates by title, which may fail many times.
nl_NL: Duplicaten controleren door hash is een boost om te controleren op duplicaten per titel, die vaak kan mislukken.

en: E-Mail-Adress:
nl_NL: E-post-adres:

en: ERROR Headers.
nl_NL: ERROR-headers.

en: ERROR. See below for details
nl_NL: FOUT. Zie hieronder voor meer informatie

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Campaign
nl_NL: Campagne bewerken

en: Edit campaign
nl_NL: Campagne bewerken

en: Edit some main fields, without enter in the campaign editor.
nl_NL: Bewerk een aantal hoofdvelden, zonder de campagneeditor in te voeren.

en: Edit the campaign.
nl_NL: De campagne bewerken.

en: Edit this item
nl_NL: Dit item bewerken

en: Edit this item inline
nl_NL: Dit item inline bewerken

en: Elements of XML
nl_NL: Elementen van XML

en: Elements of XML.
nl_NL: Elementen van XML.

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email address used as "FROM" field in all emails sent by this plugin.
nl_NL: E-mailadres gebruikt als "FROM"-veld in alle e-mails die door deze plugin worden verzonden.

en: Empty Trash
nl_NL: Prullenbak leegmaken

en: Enable "Author Filtering" feature
nl_NL: Enable "Auteur Filteren" - functie

en: Enable "Author per feed" feature
nl_NL: Enable "Auteur per feed" - functie

en: Enable "Auto Tags" feature.
nl_NL: Schakel "Auto Tags" - functie.

en: Enable "Custom Feed Tags" feature.
nl_NL: Enable "Aangepaste Feed Tags" - functie.

en: Enable "Custom Fields" feature.
nl_NL: Het inschakelen van "Custom Fields" - functie.

en: Enable "Custom Title" feature
nl_NL: Het inschakelen van "Custom Title" functie

en: Enable "Deletes till the end of the line" feature.
nl_NL: Enable "Verwijdert tot het einde van de regel" feature.

en: Enable "Export/Import" single Campaign
nl_NL: Enable "Importeren/Exporteren" Campagne

en: Enable "Image Filters" feature.
nl_NL: Het inschakelen van "Filters" - functie.

en: Enable "Import feed list" feature
nl_NL: Enable "Importeer feed-lijst" - functie

en: Enable "Keyword Filtering" feature
nl_NL: Enable "Filteren met trefwoorden" - functie

en: Enable "Multipaged" feeds feature
nl_NL: Enable "Multipaged" feeds functie

en: Enable "PRO Settings" menu item
nl_NL: Het inschakelen van "PRO-Instellingen" menu-item

en: Enable "Random Rewrites" feature
nl_NL: Enable "Random Herschrijft" - functie

en: Enable "Rewrite" feature
nl_NL: Enable "Herschrijven" - functie

en: Enable "See last log"
nl_NL: Enable "Zie laatste log"

en: Enable "Upload of XMLs"
nl_NL: Enable "Uploaden van XMLs"

en: Enable "Word 2 Taxonomy" feature
nl_NL: Enable "Woord 2 Taxonomie" - functie

en: Enable "Word count Filters" feature
nl_NL: Enable "Word count Filters" - functie

en: Enable "Words to Categories" feature
nl_NL: Enable "Woorden tot de Categorieën" functie

en: Enable Audio Renamer
nl_NL: Audio-rendering inschakelen

en: Enable Custom Post title
nl_NL: Titel van aangepaste post inschakelen

en: Enable Custom Post title.
nl_NL: Titel van aangepaste post inschakelen.

en: Enable Del Hash.
nl_NL: Del Hash Inschakelen.

en: Enable Features
nl_NL: Functies inschakelen

en: Enable Features.
nl_NL: Functies inschakelen.

en: Enable Image Renamer
nl_NL: Image-Renamer inschakelen

en: Enable Post Template.
nl_NL: Postsjabloon inschakelen.

en: Enable See last log.
nl_NL: Schakel het laatste logboek in.

en: Enable Upload of XMLs.
nl_NL: Upload van XMLs inschakelen.

en: Enable Video Renamer
nl_NL: Video Renamer inschakelen

en: Enable delete till the end starting from some characters
nl_NL: Wissen tot aan het einde van enkele tekens inschakelen

en: Enable featured image selector.
nl_NL: Aanbevolen afbeeldingsselector inschakelen.

en: Enable html entity decode on publish.
nl_NL: Enable html-entiteit decoderen bij publiceren.

en: Enable this feature if you need to decode HTML entities in feed content before publishing each post.
nl_NL: Schakel deze functie in als u HTML-entiteiten in de feedcontent moet decoderen voordat u elke posting publiceert.

en: Enables the campaign ID to be displayed in the posts (types) lists.
nl_NL: Hiermee wordt het campagne-ID afgebeeld in de lijsten van de posts (typen).

en: Enclosure type not accepted: %s
nl_NL: Behuizingstype niet geaccepteerd: %s

en: Enter a comma-separated list of words for rewrites use each line for different rewriting patterns.
nl_NL: Voer een door komma's gescheiden lijst met woorden in voor het opnieuw schrijven van elke regel voor verschillende herschrijfpatronen.

en: Enter comma separated list of Tags.
nl_NL: Geef een door komma's gescheiden lijst van tags op.

en: Enter comma separated list of excluded Tags in all campaigns.
nl_NL: Geef een door komma's gescheiden lijst van uitgesloten tags op in alle campagnes.

en: Enter comma separated list of excluded Tags.
nl_NL: Geef een door komma's gescheiden lijst van uitgesloten tags op.

en: Enter space separated list of characters of end of the line.
nl_NL: Geef een door spaties gescheiden lijst van tekens van het einde van de regel op.

en: Enter your license key
nl_NL: Geef uw licentiesleutel op

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error with wp_remote_get:
nl_NL: Fout met wp_remote_get:

en: Error with wp_remote_request:
nl_NL: Fout met wp_remote_request:

en: Error: Empty feed URL.
nl_NL: Fout: Lege feed-URL.

en: Errors:
nl_NL: Fouten:

en: Even More Developer Happiness
nl_NL: Nog Meer Ontwikkelaar Geluk

en: Every 12 hours
nl_NL: Elke 12 uur

en: Every 15 minutes
nl_NL: Elke 15 minuten

en: Every 3 hours
nl_NL: Elke 3 uur

en: Every 5 minutes
nl_NL: Elke 5 minuten

en: Every 6 hours
nl_NL: Elke 6 uur

en: Every campaign save the hash of the last feed item fetched to avoid duplicates. This action deletes it.  Useful to make tests to allow fetch an item again.
nl_NL: Elke campagne slaat de hash van de laatste feed op om duplicaten te voorkomen. Met deze actie wordt deze verwijderd.  Handig om testen te maken om een item opnieuw op te halen.

en: Every day at 3 o'clock
nl_NL: Elke dag om 3 uur

en: Example:
nl_NL: Voorbeeld:

en: Example:
nl_NL: Voorbeeld:

en: Examples:
nl_NL: Voorbeelden:

en: Executing featured image selector...
nl_NL: Grafische selector wordt uitgevoerd ...

en: Expired
nl_NL: Vervallen

en: Expires on
nl_NL: Vervalt op

en: Export
nl_NL: Uitvoer

en: Export and download Campaign
nl_NL: Exporteren en downloaden Campagne

en: Export campaigns
nl_NL: Campagnes exporteren

en: Export location or file not readable
nl_NL: Exportlocatie of bestand niet leesbaar

en: Exporting failed, could not find the campaign:
nl_NL: Exporteren is mislukt, kon de campagne niet vinden:

en: Extend the plugin features
nl_NL: De pluginfuncties uitbreiden

en: Extended functionalities
nl_NL: Uitgebreide functionaliteiten

en: Extension not allowed:
nl_NL: Extensie niet toegestaan:

en: Extensions
nl_NL: Extensies

en: FULLJS-ERROR: wp_remote_post error:
nl_NL: FULLJS-FOUT: wp_remote_post fout:

en: FULLJS-ERROR: your lisence is have a invalid status:
nl_NL: FULLJS-ERROR: uw lisence heeft een ongeldige status:

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Feature deactivated on Settings. Needs Metadata.
nl_NL: Functie gedeactiveerd op instellingen. Heeft metagegevens nodig.

en: Featured Image from URL
nl_NL: Aanbevolen afbeelding van URL

en: Featured image "%s": %s
nl_NL: Aanbevolen afbeelding "%s": %s

en: Featured image from enclosure: %s
nl_NL: Aanbevolen afbeelding van behuizing: %s

en: Features only available when you buy the Professional Addon.
nl_NL: Functies alleen beschikbaar wanneer u de Professional Addon koopt.

en: Featuring Image Into Post.
nl_NL: Met Afbeelding In Post.

en: February
nl_NL: Februari

en: Feed %s could not be parsed because has an space in url.
nl_NL: Feed %s kon niet worden ontleed omdat er een ruimte in de url aanwezig is.

en: Feed %s could not be parsed. (SimplePie said: %s)
nl_NL: Feed %s kon niet worden ontleed. (SimplePie zei: %s)

en: Feed Advanced Options
nl_NL: Geavanceerde opties voor feed

en: Feed Chrset.
nl_NL: Feed-chrset.

en: Feed Fetcher (Default)
nl_NL: Feed ophalen (standaard)

en: Feed Name:
nl_NL: Feednaam:

en: Feed Tag:
nl_NL: Feedtag:

en: Feed Title:
nl_NL: Feedtitel:

en: Feed URL
nl_NL: URL van feed

en: Feed URL.
nl_NL: URL van feed.

en: Feed Viewer
nl_NL: Feedviewer

en: Feeds URLs.
nl_NL: Feeds URL's.

en: Feeds for this Campaign
nl_NL: Feeds voor deze campagne

en: Fetch done in %s sec.
nl_NL: Ophalen gedaan in %s sec.

en: Fetched Totals:
nl_NL: Opgehaalde totalen:

en: Field url does not match publisher
nl_NL: Veld-URL komt niet overeen met publisher

en: Fifu save set attachment from URL.
nl_NL: Fifu opslagset van bijlage opslaan vanuit URL.

en: File does not exist. Please type a correct domain name without schema, ie: "etruel.com".
nl_NL: Bestand bestaat niet. Typ een correcte domeinnaam zonder schema, dwz: "etruel.com ".

en: File loaded!
nl_NL: Bestand geladen!

en: File not found.
nl_NL: Bestand is niet gevonden.

en: File saved!
nl_NL: Bestand is opgeslagen!

en: FileSystem Method:
nl_NL: Bestandsysteemmethode:

en: Files Moved!
nl_NL: Bestanden zijn verplaatst!

en: Fill Excerpt with item description field.
nl_NL: Vul Excerpt met itembeschrijving veld.

en: Fill in the Settings
nl_NL: Instellingen invullen

en: Fill in the feed URL field in the standard way.
nl_NL: Vul het veld voor de feed-URL in op de standaardmanier.

en: Filter Per Author
nl_NL: Filter per auteur

en: Filtering Featured Image.
nl_NL: Afbeelding Van De Afbeelding Wordt Gefilterd.

en: Filtering duplicated posts.
nl_NL: Gedupliceerde berichten worden gefilterd.

en: Find tips by clicking in the "Help" tab in the top-right corner inside Wordpress admin screens.
nl_NL: Tips vinden door te klikken op de "Help" - tab in de rechter bovenhoek binnen Wordpress admin-schermen.

en: Finds the tag from right to end of the content and strip it.  Works after Phrase feature above. Keep empty to ignore.
nl_NL: Zoekt de tag van rechts naar einde van de content en strip deze.  Werkt na de functie Phrase hierboven. Blijf leeg om te negeren.

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First featured image meets filters:
nl_NL: Eerste featured image meets filters:

en: Flip Paragraphs
nl_NL: Alinea's omdraaien

en: Flip Paragraphs.
nl_NL: Alinea's omdraaien.

en: Flipping content paragraphs
nl_NL: Flipping inhoud alinea ' s

en: Follow redirections to find the audio file.
nl_NL: Volg de omleidingen om het audiobestand te vinden.

en: Follow redirections to find the video file.
nl_NL: Volg de aanwijzingen om het videobestand te vinden.

en: For Youtube Channel as:
nl_NL: Voor Youtube Kanaal:

en: For Youtube Playlist as:
nl_NL: Voor Youtube-Afspeellijst als:

en: For Youtube User as:
nl_NL: Voor Youtube-Gebruiker:

en: For example, if you’re viewing the WPeMatico Settings page, the Help tab drops down documentation relevant to the WPeMatico Settings page. Likewise, if you’re viewing the Add New Campaign page, clicking the Help tab drops down documentation with topics relevant to the settings and features you find on the Add New Campaign page within your Dashboard.
nl_NL: Als u bijvoorbeeld de pagina WPeMatico Settings bekijkt, laat het tabblad Help de documentatie omlaag die relevant is voor de pagina WPeMatico Settings. Als u de pagina Nieuwe campagne toevoegen bekijkt, kunt u op het tabblad Help klikken om de documentatie af te drukken met onderwerpen die relevant zijn voor de instellingen en functies die u vindt op de pagina Nieuwe campagne toevoegen binnen uw dashboard.

en: For examples click on [?] below.
nl_NL: Voor voorbeelden klikt u op [?] hieronder.

en: Force "Custom Simplepie Library"
nl_NL: Kracht "Aangepaste Simplepie Bibliotheek"

en: Force Custom Simplepie Library.
nl_NL: Aangepaste bibliotheek van Simplepie forceren.

en: Force Item Date.
nl_NL: Datum van forceren.

en: Force item date.
nl_NL: Datum van kracht van kracht.

en: Forced original date to post.
nl_NL: Gedwongen oorspronkelijke datum om te posten.

en: Forces to use standard PHP cURL to scratches the source webpage, before trying with file_get_contents and Wordpress functions. RECOMMENDED.
nl_NL: Krachten om standaard PHP cURL te gebruiken om krassen op de bron webpagina, voordat u probeert met file_get_contents en Wordpress functies. AANBEVOLEN.

en: Forces to use the author obtained from the full content. Will checks if the username exist. This will overwrite the author fields in campaign.
nl_NL: Krachten om de auteur te gebruiken die wordt verkregen uit de volledige inhoud. Controleert of de gebruikersnaam bestaat. Hierdoor worden de velden van de auteur in de campagne overschreven.

en: Forces to use the date obtained from the full content if not blank, instead of the current date. This will overwrite the feed item date feature.
nl_NL: Krachten om de datum te gebruiken die wordt verkregen uit de volledige inhoud als dit niet leeg is, in plaats van de huidige datum. Hiermee wordt de datumfunctie van de feeditem overschreven.

en: Forces to use the title obtained from the full content if not blank, instead of the feed item title. This will overwrite the custom title Professional feature.
nl_NL: Hiermee wordt de titel gebruikt die wordt verkregen uit de volledige content, als dit niet leeg is, in plaats van de titel van het feeditem. Dit zal de aangepaste titel Professional functie overschrijven.

en: Forgoes a substantial amount of data sanitization in favor of speed. This turns SimplePie into a dumb parser of feeds.  This means all feed content is gotten without parsers or filters.
nl_NL: Forgoes een aanzienlijke hoeveelheid van data sanitisatie in het voordeel van de snelheid. Dit verandert SimplePie in een domme parser van feeds.  Dit betekent dat alle feedcontent zonder parsers of filters wordt verkregen.

en: Found %s words with %s letters in content.
nl_NL: Gevonden %s woorden met %s brieven in de inhoud.

en: Found duplicated hash '%s'
nl_NL: Gevonden dubbele hash '%s'

en: Found duplicated hash of item '%s'
nl_NL: Gevonden dubbele hash van het item '%s'

en: Found duplicated title '%s'
nl_NL: Gevonden gedupliceerd titel '%s'

en: Found!: word %s to Cat_id %s
nl_NL: Gevonden!!!: word %s te Cat_id %s

en: Found!: word %s to Term_id %s
nl_NL: Gevonden!!!: word %s te Term_id %s

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From Content
nl_NL: Van content

en: From feed
nl_NL: Van feed

en: From feed items
nl_NL: Van feed-items

en: Full Changelog
nl_NL: Volledige Changelog

en: Full Content
nl_NL: Volledige inhoud

en: Full Content Options
nl_NL: Volledige contentopties

en: Full Content is the correct addon if you want to attempt to obtain full items content from source site instead of the campaign feed.
nl_NL: Volledige Content is de juiste addon als u wilt proberen volledige items content te verkrijgen van de bronsite in plaats van de campagne feed.

en: Full article date out of range.  Assigning current date to the post.
nl_NL: Volledige artikeldatum buiten bereik.  Huidige datum toewijzen aan de post.

en: GD Library:
nl_NL: GD-bibliotheek:

en: Get Alerted About New Tutorials
nl_NL: Waarschuwing Over Nieuwe Zelfstudieprogramma's

en: Get Date from xml tag.
nl_NL: Get Date van xml-tag.

en: Get Feed
nl_NL: Feed ophalen

en: Get Feed and see here its contents.
nl_NL: Get Feed en zie hier de inhoud.

en: Get Notified of Extension Releases
nl_NL: Bericht ontvangen van toestelafroeporders

en: Get System Report
nl_NL: Systeemrapport ophalen

en: Get access to in-depth setup assistance. We'll dig in and do our absolute best to resolve issues for you. Any support that requires code or setup your site will need this service.
nl_NL: Toegang krijgen tot de ondersteuning voor de instellingsdiepte. We graven in en doen ons uiterste best om problemen voor u op te lossen. Elke ondersteuning die code of setup vereist, zal deze service nodig hebben.

en: Get also Audios from RSS
nl_NL: Krijg ook Audios van RSS

en: Get also Images from RSS
nl_NL: Krijg ook afbeeldingen van RSS

en: Get also Videos from RSS
nl_NL: Krijg ook Video's van RSS

en: Get complete item content from the original item link
nl_NL: Volledige itemcontent ophalen van de oorspronkelijke itemlink

en: Get the Author from the source webpage
nl_NL: De auteur ophalen van de bronwebpagina

en: Get the Date for the post from the source webpage
nl_NL: De datum ophalen voor de post van de bronwebpagina

en: Get the Title from the source webpage
nl_NL: Titel ophalen van de bronwebpagina

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Getting enclosure link: %s
nl_NL: Koppeling van behuizing wordt opgehaald: %s

en: Getting image tag: %s
nl_NL: Afbeeldingstag wordt opgehaald: %s

en: Getting srcset attribute...
nl_NL: Kenmerk srcset wordt opgehaald ...

en: Getting started with WPeMatico
nl_NL: Aan de slag met WPeMatico

en: Global Settings For Images.
nl_NL: Algemene Instellingen Voor Afbeeldingen.

en: Global Settings for Audios
nl_NL: Algemene instellingen voor Audios

en: Global Settings for Images
nl_NL: Algemene instellingen voor afbeeldingen

en: Global Settings for Videos
nl_NL: Algemene instellingen voor video's

en: Go Perfect
nl_NL: Ga perfect

en: Go to %s WebPage
nl_NL: Ga naar %s WebPage

en: Go to Activate Now
nl_NL: Ga naar activeren nu

en: Go to Campaigns List
nl_NL: Naar lijst met campagnes gaan

en: Go to Full Content Settings Page
nl_NL: Ga naar pagina met volledige contentinstellingen

en: Go to Source
nl_NL: Naar bron gaan

en: Go to WPeMatico Pro Settings Page
nl_NL: Ga naar de WPeMatico Pro Instellingen Pagina

en: Go to WPeMatico Settings
nl_NL: Ga naar WPeMatico Settings

en: Go to plugin URI
nl_NL: Ga naar plugin-URI

en: Go to purchase on the etruel's store
nl_NL: Ga kopen op de winkel van de etruel

en: Go to the new WPeMatico WebSite
nl_NL: Ga naar de nieuwe WPeMatico WebSite

en: Go to the source website to see the original content.
nl_NL: Ga naar de bronwebsite om de oorspronkelijke inhoud te bekijken.

en: Go to upgrade Now
nl_NL: Ga naar upgrade nu

en: Greater than %s To Cat_id %s
nl_NL: Meer dan '%s ' Te Cat_id %s

en: Greater than:
nl_NL: Groter dan:

en: Greater than:
nl_NL: Meer dan:

en: HTML entity decode on publish.
nl_NL: HTML-entiteit decoderen bij publiceren.

en: HTML tag:
nl_NL: HTML-tag:

en: Hash deleted on campaign
nl_NL: Hash gewist op campagne

en: Have some questions?
nl_NL: Heb je wat vragen?

en: Headers.
nl_NL: Kopteksten.

en: Height:
nl_NL: Hoogte:

en: Help Tab
nl_NL: Help-tab

en: Help and Tips
nl_NL: Help en Tips

en: Here you can write some observations.
nl_NL: Hier kunt u enkele observaties schrijven.

en: Hide Reviews on Settings
nl_NL: Beoordelingen verbergen voor instellingen

en: Hide description
nl_NL: Beschrijving verbergen

en: Home URL:
nl_NL: Home-URL:

en: Hook
nl_NL: Haak

en: Hosting Provider:
nl_NL: Hostingprovider:

en: Hours:
nl_NL: Uren:

en: How it works:
nl_NL: Hoe het werkt:

en: How to use the CRON scheduling ?
nl_NL: Hoe de CRON-planning te gebruiken?

en: How to's Full content Addon.
nl_NL: Hoe volledige inhoud Addon.

en: How works the bbPress Campaign Type
nl_NL: Hoe werkt het Campagnetype van de bbPress

en: I really appreciate if you can left this option blank to show the plugin's credits.
nl_NL: Ik waardeer echt als u kunt deze optie leeg laten om te laten zien van de plugin's credits.

en: Icon
nl_NL: Pictogram

en: If categories are found on source item, these categories will be added to the post; If category does not exist, then will be created.
nl_NL: Als categorieën worden gevonden op bron-item, worden deze categorieën toegevoegd aan de post; Als de categorie niet bestaat, dan zal worden gemaakt.

en: If enable this feature all the audios will be attached to its owner post in WP media library.
nl_NL: Als u deze functie alle audios zal worden gekoppeld aan de eigenaar post in WP mediabibliotheek.

en: If enable this feature all the images will be attached to its owner post in WP media library.
nl_NL: Als deze functie alle afbeeldingen worden toegevoegd aan de eigenaar post in WP mediabibliotheek.

en: If enable this feature all the videos will be attached to its owner post in WP media library.
nl_NL: Als het inschakelen van deze functie alle video's zullen worden toegevoegd aan de eigenaar post in WP media bibliotheek.

en: If exist a tag %s you should put "yourtag"
nl_NL: Als het bestaan van een tag %s moet je "yourtag"

en: If is selected and the audio upload give error, then will delete the %s HTML tag from the content. Check this to don't link audio from external sites.
nl_NL: Als is geselecteerd en het audiosignaal uploaden geven fout, dan zal verwijderen van de %s HTML-code van de inhoud. Vink dit aan om geen link audio vanuit externe sites.

en: If is selected and the image upload give error, then will delete the %s HTML tag from the content. Check this to don't link images from external sites.
nl_NL: Als is geselecteerd en het uploaden van afbeeldingen geven een fout, dan zal verwijderen van de %s HTML-code van de inhoud. Vink dit aan om niet de link van afbeeldingen van externe sites.

en: If is selected and the video upload give error, then will delete the %s HTML tag from the content. Check this to don't link videos from external sites.
nl_NL: Als is geselecteerd en het uploaden van een video geven fout, dan zal verwijderen van de %s HTML-code van de inhoud. Vink dit aan om geen link video ' s van externe websites.

en: If no exist index
nl_NL: Als er geen bestaande index is

en: If not enabled all audios will be linked to the audio owner's server, but also make your website faster for your visitors.
nl_NL: Indien niet ingeschakeld zullen alle audios gekoppeld worden aan de server van de audio-eigenaar, maar ook uw website sneller maken voor uw bezoekers.

en: If not enabled all images will be linked to the image owner's server, but also make your website faster for your visitors.
nl_NL: Indien niet ingeschakeld zullen alle afbeeldingen worden gekoppeld aan de server van de eigenaar van de afbeelding, maar ook uw website sneller maken voor uw bezoekers.

en: If not enabled all videos will be linked to the video owner's server, but also make your website faster for your visitors.
nl_NL: Indien niet ingeschakeld zullen alle video's gekoppeld worden aan de server van de video-eigenaar, maar ook uw website sneller maken voor uw bezoekers.

en: If selected and video upload get error, then delete the 'src' attribute of the %s. Check this for don't link videos from external sites.
nl_NL: Als je wordt geselecteerd en het uploaden van je video ontvang fout, verwijder dan de 'src' kenmerk van de %s. Controleer dit voor geen link video ' s van externe websites.

en: If the audio are inside %s tags, then the link is also removed from content.
nl_NL: Als het geluid binnen %s-tags, dan is de link is ook verwijderd van de inhoud.

en: If the content is bigger than X Words, then the post is converted to text (strip all HTML tags) and cutted at X Words.	If letters are selected just cut the content at X letters without strip HTML, if is in a middle of html tag, will run a function to close the tags. First image on content will remain as featured image.
nl_NL: Als de inhoud groter is dan X Woorden, dan de post wordt geconverteerd naar tekst (strip alle HTML-tags) en geknipte op X Woorden. Als de letters zijn geselecteerd gewoon knippen van de inhoud op X letters zonder strip HTML, als in het midden van een html-tag, zal het uitvoeren van een functie voor het sluiten van de tags. De eerste afbeelding op de inhoud zal blijven als featured image.

en: If the content is less than X then the post is skipped.
nl_NL: Als de inhoud is minder dan X dan wordt de post overgeslagen.

en: If the image are inside %s tags, then the link is also removed from content.
nl_NL: Als de afbeelding in %s-tags, dan is de link is ook verwijderd van de inhoud.

en: If the post content contain the word "motor" and then you want assign the post to category "Engines", simply type "motor" in the "Word" field, and select "Engine" in Categories combo.
nl_NL: Als de post-inhoud het woord "motor" en vervolgens u wilt toewijzen van de post aan categorie "Engines", gewoon type "motor" in het "Woord" veld, en selecteer "Motor" in categorieën combo.

en: If the srcset attribute does not exist the image processing will work normally.
nl_NL: Als het kenmerk srcset niet bestaat, werkt de beeldverwerking normaal.

en: If the text contains the word "woman" will be replaced by "lady", "female" or "girl" randomly.
nl_NL: Als de tekst met het woord "vrouw" worden vervangen door "lady", "vrouw" of "meisje" randomly.

en: If the video are inside %s tags, then the link is also removed from content.
nl_NL: Als de video zijn binnen %s-tags, dan is de link is ook verwijderd van de inhoud.

en: If this field is not checked the password will be ignored.
nl_NL: Als dit veld niet is geselecteerd, wordt het wachtwoord genegeerd.

en: If you can't see well the WPeMatico Settings page is probable that you are having problems to read external wordpress web pages from your server.
nl_NL: Als u niet goed kunt zien de WPeMatico Instellingen pagina is waarschijnlijk dat u problemen hebt om externe wordpress webpagina's te lezen van uw server.

en: If you can't show the WPeMatico credits in your posts, I really appreciate if you can take a minute to %s write a 5 star review on Wordpress %s.  :-) thanks.
nl_NL: Als u de WPeMatico-credits niet in uw post kunt laten zien, dan waardeer ik het echt als u een minuut kunt nemen naar %s om een 5-sterren review op Wordpress %s te schrijven.  :-) bedankt.

en: If you can't show the WPeMatico credits in your posts, I really appreciate if you can take a minute to %s write a 5 star review on Wordpress %s. :) thanks.
nl_NL: Als u de WPeMatico-credits niet in uw post kunt laten zien, dan waardeer ik het echt als u een minuut kunt nemen naar %s om een 5-sterren review op Wordpress %s te schrijven. :) Bedankt.

en: If you check "Title" checkbox only replace on title. If you un-check "Title" only replace on content. you must insert twice if you want to replace on both fields.
nl_NL: Als u het selectievakje "Titel" selecteert, wordt alleen de titel vervangen. Als u de optie "Titel" niet selecteert, wordt alleen de inhoud vervangen. U moet twee keer invoegen als u op beide velden wilt vervangen.

en: If you do not select a forum, this will create new forums. Otherwise, this will create new topics in the selected forum.
nl_NL: Als u geen forum selecteert, worden er nieuwe forums gemaakt. Als dit niet het geval is, worden er nieuwe onderwerpen in het geselecteerde forum gemaakt.

en: If you do not select an option, it will be assumed that all of them are selected..
nl_NL: Als u geen optie selecteert, zal het doen alsof u alles hebt geselecteerd.

en: If you don't see the WPeMatico Menu may be another plugin or a custom menu added by your theme are "overwritten" the WPeMatico menu position.
nl_NL: Als u niet ziet het WPeMatico Menu kan een andere plugin of een aangepast menu toegevoegd door uw thema zijn "overschreven" de WPeMatico menu positie.

en: If you don't use
nl_NL: Als u het niet gebruikt

en: If you have any problem with WPeMatico item menu, Settings page or lost some plugin, we've put there a WPeMatico Section, to try to avoid weird behaviors made by some thirds plugins.
nl_NL: Als u een probleem met WPeMatico item menu, Instellingen pagina of verloren sommige plugin, hebben we er een WPeMatico Sectie, om te proberen om vreemd gedrag te voorkomen dat door een aantal derde plugins.

en: If you like it and want to thank, you can write a 5 star review on Wordpress.
nl_NL: Als je het leuk vindt en je wilt bedanken, kun je een 5-sterren recensie schrijven over Wordpress.

en: If you like this plugin, you can write a 5 star review on Wordpress.
nl_NL: Als je van deze plugin, kunt u een 5-sterren review schrijven op Wordpress.

en: If you need these features in each campaign, you can activate them here. This is not recommended if you will not use the feature.
nl_NL: Als u deze functies in elke campagne nodig hebt, kunt u deze hier activeren. Dit wordt afgeraden als u de functie niet wilt gebruiken.

en: If you need this feature in every campaign, you can activate here.  Not recommended if you will not use this.
nl_NL: Als u deze functie in elke campagne, kunt u hier activeren.  Niet aanbevolen als u dit niet gebruikt.

en: If you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
nl_NL: Als u ziet dat het werkproces te traag is, kunt u dit hier deactiveren.

en: If you select a category in this option, all automatically added categories will be children of the selected category.
nl_NL: Als u een categorie selecteert in deze optie, worden alle automatisch toegevoegde categorieën onderliggende items van de geselecteerde categorie.

en: If you want a custom title for posts of a campaign, you can activate here.
nl_NL: Als u een aangepaste titel wilt voor berichten van een campagne, kunt u hier activeren.

en: If you want a custom title for posts of a campaign, you can activate here.  Not recommended if you will not use this.
nl_NL: Als u een aangepaste titel wilt voor berichten van een campagne, kunt u hier activeren.  Niet aanbevolen als u dit niet gebruikt.

en: If you want to add a link to the source at the bottom of every post and the author, the post template would look like this:
nl_NL: Als u een link wilt toevoegen aan de bron onderaan elke post en de auteur, ziet de postsjabloon er als volgt uit:

en: If you want to find all occurrences of google and make them link to Google, just type google in the 'origin field' and
nl_NL: Als u wilt zoeken naar alle exemplaren van google en maken ze de link naar Google, typ in google in de 'oorsprong veld' en

en: If you want to install the forums plugins in your site go to your "Plugins" page, "Add New", then install and activate the bbPress Plugin from Automattic.
nl_NL: Als u wilt installeren van de forums plugins in uw site gaan naar uw "Plugins" pagina, "Add New", dan installeren en activeren van de bbPress Plugin van Automattic.

en: If you want upload XML files to use them in the XML Campaign Type. Enable this feature allow the upload XMLs from media.
nl_NL: Als u wilt dat XML-bestanden worden geüpload, gebruikt u deze in het XML-campagingtype. Met deze functie kunt u de uploadgegevens van de media uploaden.

en: If your theme supports post formats you can select one for the posts of this campaign, otherwise left on Standard.
nl_NL: Als uw thema ondersteunt post formaten kunt u een selecteren voor de berichten van deze campagne, anders links op Standaard.

en: Ignore:
nl_NL: Negeren:

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image Attaching
nl_NL: Afbeelding bijvoegen

en: Image URI not found in src.
nl_NL: Afbeelding-URI is niet gevonden in src.

en: Image URL:
nl_NL: Afbeeldings-URL:

en: Import campaign
nl_NL: Campagne importeren

en: Import feed list
nl_NL: Feedlijst importeren

en: Import feed list.
nl_NL: Feedlijst importeren.

en: In addition to the inline documentation that you see scattered throughout the Dashboard, you’ll find a helpful tab in the upper-right corner of your Dashboard labeled Help. Click this tab and a panel drops down that contains a lot of text providing documentation relevant to the page you are currently viewing on your Dashboard.
nl_NL: Naast de inline documentatie die u ziet verspreid over het dashboard, vindt u een nuttig tabblad in de rechterbovenhoek van uw dashboard met het label Help. Als u op dit tabblad klikt, wordt er een venster met veel tekst afgebeeld dat documentatie bevat die relevant is voor de pagina die u op dit moment op uw dashboard bekijkt.

en: In addition to this, in this new version you can also create excerpts using the description tag of the items in the feed and you can even force the use of the original date of each post!
nl_NL: In aanvulling op deze, in deze nieuwe versie kunt u ook fragmenten met behulp van de beschrijving tag van de items in de feed en u kunt zelfs dwingen het gebruik van de oorspronkelijke datum van elke post!

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Include also Last Campaigns Log.
nl_NL: Voeg ook Last Campaigns Log toe.

en: Include also PHPInfo() if available.
nl_NL: Vermeld ook PHPInfo () indien beschikbaar.

en: Increasing max execution to PHP
nl_NL: Het verhogen van max de uitvoering van het PHP

en: Increasing max input vars limit.
nl_NL: Het verhogen van max input vars beperken.

en: Increasing memory allocated to PHP.
nl_NL: Steeds meer geheugen toegewezen aan PHP.

en: Index to featured
nl_NL: Te gebruiken index

en: Initiating Random Rewrites Process.
nl_NL: Het initiëren Van Random Reschrijft Proces.

en: Inline Documentation
nl_NL: Inline documentatie

en: Insert in the form a comma-separated list of words to be used to replace.
nl_NL: Plaats in de vorm van een komma-gescheiden lijst van woorden te worden gebruikt, te vervangen.

en: Inserting default Image Into Post.
nl_NL: Invoegen van standaardafbeelding in post.

en: Inspect the test_url to get the right body content.
nl_NL: Controleer de test_url om de juiste inhoud van het lichaam te verkrijgen.

en: Inspector
nl_NL: Inspecteur

en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: Installed Extensions:
nl_NL: Geïnstalleerde extensies:

en: Introducing the Campaign Preview Feature
nl_NL: Introductie van de functie Campaign Preview

en: Invalid
nl_NL: Ongeldig

en: Invalid Date format in feed item tag:
nl_NL: Ongeldige datumnotatie in feed-itemtag:

en: Invalid email.
nl_NL: Ongeldige e-mail.

en: Is Multipage
nl_NL: Is meerdere pagina's

en: It only takes a minute, "click the button below" to go to the form.
nl_NL: Het duurt slechts een minuut, "klik op de onderstaande knop" om verder te gaan naar het formulier.

en: It runs after the above strips, so first deletes what doesn't suit and then inverts the paragraphs.
nl_NL: Het draait na de bovenstaande strips, dus eerst verwijdert wat niet past en dan inverts de alinea's.

en: It seems that another plugin are opening Wordpress SimplePie before that WPeMatico can open its own library. This gives a PHP error on duplicated classes.
nl_NL: Het lijkt erop dat een andere plugin zijn het openen van Wordpress SimplePie voordat dat WPeMatico haar eigen bibliotheek kan openen. Dit geeft een PHP-fout op gedupliceerde klassen.

en: It's strongly recommended that you move your files to Wordpress uploads directory to don't loose your files later.
nl_NL: Het is sterk aanbevolen dat u uw bestanden te verplaatsen naar Wordpress uploads directory om niet te verliezen van uw bestanden later.

en: Items to fetch PER every feed above.
nl_NL: Items die per feed per feed moeten worden opgehaald.

en: January
nl_NL: Januari

en: JavaScript hooks
nl_NL: JavaScript-haken

en: July
nl_NL: Juli

en: Jumping duplicated post. Continuing.
nl_NL: Gedupliceerde post springen. Doorgaan.

en: June
nl_NL: Juni

en: Just an extra tool to display a button for empty trash folder on every custom post main screen. May be posts, pages or selects what you want.
nl_NL: Gewoon een extra hulpmiddel om een knop voor lege prullenbak map op elke aangepaste post hoofdscherm weer te geven. Kan berichten, pagina's of selecteert wat u wilt.

en: Just click the Help tab again to close the Help panel.
nl_NL: Klik nogmaals op het Help-tabblad om het Help-scherm te sluiten.

en: Just select an option and the values will be shown in the fields at right.
nl_NL: Selecteer een optie en de waarden worden weergegeven in de velden rechts.

en: Keep characters (Do not delete their)
nl_NL: Tekens bewaren (niet wissen)

en: Keep phrase
nl_NL: Woordcombinatie bewaren

en: Keywords Filters
nl_NL: Trefwoorden filters

en: Language Setting:
nl_NL: Taalinstelling:

en: Language WPLANG:
nl_NL: Taal WPLANG:

en: Last Fetched:
nl_NL: Laatst opgehaald:

en: Last HTML tag to remove
nl_NL: Laatste HTML-tag die moet worden verwijderd

en: Last Item Title:
nl_NL: Titel laatste item:

en: Last Log of Campaign %s: %s
nl_NL: Laatste logboek van campagne %s: %s

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last News in This Version!
nl_NL: Laatste Nieuws in deze versie!

en: Last Run
nl_NL: Laatste uitvoering

en: Last Runtime:
nl_NL: Laatste runtime:

en: Last date that the campaign was executed and the seconds it took to complete. If the campaign is Activated also shows the Datetime for the Next Run.
nl_NL: Laatste datum waarop de campagne is uitgevoerd en de seconden die het duurde om te voltooien. Als de campagne geactiveerd is, wordt ook de Datetime voor de volgende uitvoering afgebeeld.

en: Last five Processed Campaigns:
nl_NL: Laatste vijf verwerkte campagnes:

en: Leave empty or 0 to ignore.
nl_NL: Laat leeg of 0 om te negeren.

en: Less than:
nl_NL: Minder dan:

en: Letter. If greater
nl_NL: Brief. Indien groter

en: License Key
nl_NL: Licentiesleutel

en: Licenses
nl_NL: Licenties

en: Lifetime
nl_NL: Levensduur

en: Like clicking in the name, open the campaign to edit its details.
nl_NL: Als u in de naam klikt, opent u de campagne om de details ervan te bewerken.

en: Limit tags quantity to:
nl_NL: Aantal tags beperken tot:

en: Limit tags quantity.
nl_NL: Aantal tags beperken.

en: Link with image URI not found in src.
nl_NL: Koppeling met afbeelding-URI niet gevonden in src.

en: Load WPeMatico Settings Page
nl_NL: WPeMatico Instellingen Pagina laden

en: Loading post content...
nl_NL: Inhoud van post wordt geladen ...

en: Loading post title...
nl_NL: Posttitel wordt geladen ...

en: Loading...
nl_NL: Laden ...

en: Locally
nl_NL: Lokaal

en: Log file for external Cron
nl_NL: Logbestand voor externe Cron

en: Log file for external Cron.
nl_NL: Logbestand voor externe Cron.

en: Looking for audios in content.
nl_NL: Op zoek naar audios in de inhoud.

en: Looking for images in content.
nl_NL: Op zoek naar afbeeldingen in de inhoud.

en: Looking for videos in content.
nl_NL: Op zoek naar video's in de inhoud.

en: Lot of new features with contents, images, tags, filters, custom fields, custom feed tags and much more extends in the WPeMatico free plugin, going further than RSS feed limits and takes you to a new experience.
nl_NL: Veel nieuwe functies met inhoud, afbeeldingen, tags, filters, aangepaste velden, aangepaste feed tags en nog veel meer strekt zich uit in de WPeMatico gratis plugin, gaan verder dan RSS-feed limieten en neemt u mee naar een nieuwe ervaring.

en: MBs per ranges
nl_NL: MBs per bereik

en: MC: Found!: words: "%s"
nl_NL: MC: Gevonden!!!: woorden: "%s"

en: MC: Skiping: Not found words "%s" in content or title "%s".
nl_NL: MC: Skiping: Niet gevonden woorden "%s" in de inhoud of de titel: "%s".

en: Make featured RSS image.
nl_NL: Maak aanbevolen RSS-afbeelding.

en: Malformed UTF-8 characters, possibly incorrectly encoded
nl_NL: Ongeldige UTF-8-tekens, mogelijk onjuist gecodeerd

en: Manage XMLs
nl_NL: XMLs beheren

en: Many AddOns make up the %s with the most wanted features.
nl_NL: Veel AddOns vormen de %s met de meest gewenste functies.

en: Many AddOns makes the %s with the most wanted functionalities.
nl_NL: Veel AddOns maakt de %s met de meest gewilde functionaliteiten.

en: March
nl_NL: Maart

en: Max input vars limitation will truncate POST data such as menus. See:
nl_NL: Max input vars beperking zullen afkappen POST-gegevens, zoals menu ' s. Zie:

en: Max items to create on each fetch.
nl_NL: Te maken maximumaantal items voor elke fetch.

en: Max items to create on each fetch:
nl_NL: Te maken max-items voor elke fetch:

en: Max pages to fetch.
nl_NL: Max. pagina's voor ophalen.

en: Maximum number of words to be replaced in the content of each post.
nl_NL: Maximum aantal te vervangen woorden in de inhoud van elke post.

en: Maximum stack depth exceeded
nl_NL: Maximum aantal stackdiepte overschreden

en: May
nl_NL: Mei

en: Meta data
nl_NL: Metagegevens

en: Meta tag og:image not found.
nl_NL: Meta-tag og: afbeelding niet gevonden.

en: Meta tag twitter:image not found.
nl_NL: Meta tag twitter: afbeelding niet gevonden.

en: Meta tag twitter:image:src not found.
nl_NL: Meta tag twitter:image:src niet gevonden.

en: Min. Counter Digits:
nl_NL: Min. Teller cijfers:

en: Minutes:
nl_NL: Minuten:

en: Mod Rewrite:
nl_NL: Rewrite mod:

en: Modify, manage or add extra content to every post fetched.
nl_NL: Wijzigen, beheren of toevoegen van extra content aan elke post opgehaald.

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Months:
nl_NL: Maanden:

en: More Tweaks and Improvements.
nl_NL: Meer Tweaks en verbeteringen.

en: More icons and cosmetics things.
nl_NL: Meer iconen en cosmetica dingen.

en: Move this item to the Trash
nl_NL: Dit item naar de prullenbak verplaatsen

en: Move to Uploads
nl_NL: Verplaatsen naar uploads

en: Must Contain (All Words): The three fields are checked at once and all the words must be in them.
nl_NL: Moeten Bevatten (Alle Woorden): De drie velden worden gecontroleerd op keer en al de woorden moeten worden in hen.

en: Must Contain (Any Word): The three fields are checked and a word must be, at least, in one of them.
nl_NL: Moeten Bevatten (Een Woord): De drie velden worden gecontroleerd en een woord moet worden, ten minste in een van hen.

en: Must Contain: The author's name must have at least one of these words
nl_NL: Moet Bevatten: de naam van De auteur moet hebben ten minste een van deze woorden

en: Must contain
nl_NL: Moet bevatten

en: Must contain: Found a keyword. Continuing...
nl_NL: Moet bevatten: een trefwoord gevonden. Wordt voortgezet ...

en: Must contain: Found regex %s. Continuing...
nl_NL: Moet bevatten: Gevonden regex %s. Voortzetting van...

en: Must install at least "WPeMatico Professional"
nl_NL: Installeren moet op zijn minst "WPeMatico Professional"

en: Must-Use Plugins
nl_NL: Moet-Plugins gebruiken

en: MySQL Version:
nl_NL: MySQL-versie:

en: NOTE that also strip images %s and links %s
nl_NL: LET op dat de strip ook %s afbeeldingen en links %s

en: NOTE: Featured Image From URL plugin is required for this functionality.
nl_NL: OPMERKING: Aanbevolen afbeelding van URL-plugin is vereist voor deze functionaliteit.

en: NOTE: If disable both controls, all items will be fetched again and again... and again, ad infinitum.  If you want allow duplicated titles, just activate "Allow duplicated titles".
nl_NL: Opmerking: Als u beide besturingselementen uitschakelt, worden alle items opnieuw en opnieuw ... en opnieuw, ad infinitum, opgehaald.  Als u gedupliceerde titels wilt toestaan, activeer dan "Laat gedupliceerde titels toestaan".

en: NOTE: It is extremely dangerous to allow unfiltered content because there may be some vulnerability in the source code.
nl_NL: OPMERKING: Het is uiterst gevaarlijk om ongefilterde inhoud toe te staan, want er kan enige kwetsbaarheid in de broncode.

en: NOTE: It is extremely dangerous to allow unfiltered content.
nl_NL: OPMERKING: Het is uiterst gevaarlijk om ongefilterde inhoud toe te staan.

en: Nags updates individually for extensions
nl_NL: Nags updates individueel voor extensies

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: Necessary for use permalink to source feature, identify which campaign fetch the post or to make any bulk action on post types related with original campaign.
nl_NL: Noodzakelijk voor het gebruik van permalink naar de bron functie, identificeren welke campagne de post ophalen of om een bulk actie te maken op posttypen in verband met de oorspronkelijke campagne.

en: Need Even Better Support?
nl_NL: Heb Je Nog Betere Ondersteuning Nodig?

en: Need Help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: Need more Help?
nl_NL: Meer hulp nodig?

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Campaign
nl_NL: Nieuwe campagne

en: New SRC URL: %s
nl_NL: Nieuwe SRC URL: %s

en: New extensions that make WPeMatico even more powerful are released nearly every single week. Subscribe to the newsletter to stay up to date with our latest releases.
nl_NL: Nieuwe extensies die WPeMatico nog krachtiger zijn uitgebracht vrijwel elke week. Abonneren op de nieuwsbrief en blijf up-to-date met de nieuwste releases.

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next Number:
nl_NL: Volgend nummer:

en: Next Posts(%s)
nl_NL: Volgende berichten (%s)

en: Next Run:
nl_NL: Volgende uitvoering:

en: Next Scheduled Campaigns:
nl_NL: Volgende geplande campagnes:

en: Next due
nl_NL: Volgende

en: Next fetch
nl_NL: Volgende ophalen

en: Next runtime:
nl_NL: Volgende runtime:

en: No
nl_NL: Nee

en: No Campaign found in Trash
nl_NL: Geen campagne gevonden in prullenbak

en: No activations left. Click here to manage the sites you've activated licenses on.
nl_NL: Geen activeringen meer. Klik hier voor het beheer van de sites waarvoor u licenties hebt geactiveerd.

en: No campaign ID has been supplied!
nl_NL: Er is geen campagne-ID opgegeven!

en: No campaign found
nl_NL: Geen campagne gevonden

en: No image in content - skipping
nl_NL: Geen afbeelding in de inhoud overslaan

en: No image was found according to the selected index.
nl_NL: Er is geen afbeelding gevonden op basis van de geselecteerde index.

en: No parent category
nl_NL: Geen bovenliggende categorie

en: No valid changelog was found.
nl_NL: Er is geen geldig wijzigingslogboek gevonden.

en: None
nl_NL: Geen

en: None.
nl_NL: Geen.

en: Not found word %s
nl_NL: Niet gevonden word - %s

en: Not recommended unless you want to loose this data and features in order to save DB space.
nl_NL: Niet aanbevolen tenzij u deze gegevens en functies wilt verliezen om DB-ruimte op te slaan.

en: Not recommended.
nl_NL: Niet aanbevolen.

en: Note
nl_NL: Opmerking

en: Note if that plugin is not activated, WPeMatico will still save the meta fields in each post but does't show any featured image.
nl_NL: Merk op dat als die plugin is niet geactiveerd, WPeMatico zal nog steeds de meta-velden opslaan in elke post, maar niet tonen een aanbevolen afbeelding.

en: Note if that plugin is not activated, WPeMatico will still save the meta fields in each post without any other consequences.
nl_NL: Merk op dat als die plugin is niet geactiveerd, WPeMatico zal nog steeds de meta-velden in elke post zonder enige andere gevolgen.

en: Now you can use
nl_NL: Nu kunt u gebruik maken van

en: Now you have the possibility to choose which elements of the YouTube feeds will be included in the post, the image, the featured image or the description, the preview section in the metabox will show you in real time.
nl_NL: Nu heb je de mogelijkheid om te kiezen welke elementen van de YouTube-feeds zal worden opgenomen in de post, de afbeelding, de featured afbeelding of de beschrijving, de preview sectie in de metabox zal u in real time.

en: Number of maximum words to replace.
nl_NL: Aantal te vervangen maximumwoorden.

en: Obtaining URL Contents with WP Remote Request.
nl_NL: URL-inhoud ophalen met WP Remote Request.

en: Obtaining the characters at the end of the sentence of Better Excerpt.
nl_NL: Het verkrijgen van de tekens aan het einde van de zin van Better Excerpt.

en: October
nl_NL: Oktober

en: On
nl_NL: Aan

en: On campaign edit you can import, copy and paste in a textarea field, a list of feed addresses with/out author names.
nl_NL: Op de campagne-bewerken u kunt importeren, kopiëren en plakken in een textarea veld, een lijst van diervoeders adressen met/out van de auteur.

en: On campaign edit you can set the fetching process to multipaged RSS feeds. Like
nl_NL: Op de campagne-bewerken u kunt het ophalen proces multipaged RSS-feeds. Als

en: Once per hour
nl_NL: Eenmaal per uur

en: Only allow first Featured image that meets the following filters.
nl_NL: Alleen toestaan eerste Featured afbeelding die voldoet aan de volgende filters.

en: Only assign one category to each post.
nl_NL: Alleen toewijzen aan een categorie aan elk bericht.

en: Only if no audios on content.
nl_NL: Alleen als geen audios op de inhoud.

en: Only if no image in content.
nl_NL: Alleen als er geen afbeelding in de content is.

en: Only if no images on content.
nl_NL: Alleen als er geen afbeeldingen op de inhoud zijn.

en: Only if no videos on content.
nl_NL: Alleen als er geen video's op de inhoud.

en: Open
nl_NL: Openen

en: Open %s WebPage in new window.
nl_NL: %s WebPage openen in nieuw venster.

en: Open Feed advanced Options
nl_NL: Geavanceerde opties voor feed openen

en: Open Image URL in a new browser tab
nl_NL: Afbeeldings-URL openen in een nieuw browsertabblad

en: Open URL in a new browser tab
nl_NL: URL openen in een nieuw browsertabblad

en: Open a popup window to show the Last Log of the campaign. No other logs are saved.
nl_NL: Open een voorgrondvenster om het laatste logboek van de campagne af te beelden. Er zijn geen andere logboeken opgeslagen.

en: Open the feed URL in the browser.
nl_NL: Open de URL van de feed in de browser.

en: Options for audios
nl_NL: Opties voor audios

en: Options for images
nl_NL: Opties voor afbeeldingen

en: Options for this campaign
nl_NL: Opties voor deze campagne

en: Options for videos
nl_NL: Opties voor video's

en: Order feed items by Date before process.
nl_NL: Feed-items bestellen op datum vóór proces.

en: Origin:
nl_NL: Oorsprong:

en: Original date out of range.  Assigning current date to post.
nl_NL: Oorspronkelijke datum buiten bereik.  Huidige datum toewijzen aan post.

en: Our
nl_NL: Onze

en: Overriding src attribute with value: %s from srcset.
nl_NL: Kenmerk src wordt vervangen door waarde: %s uit srcset.

en: PHP 5.3.0 or higher needed!
nl_NL: PHP 5.3.0 of hoger nodig!

en: PHP Current error_reporting levels:
nl_NL: PHP Current error_reporting niveaus:

en: PHP Disabled Functions:
nl_NL: PHP Uitgeschakelde Functies:

en: PHP Display Errors:
nl_NL: PHP-weergavefouten:

en: PHP Environment
nl_NL: PHP-omgeving

en: PHP Memory Limit:
nl_NL: Limiet voor PHP-geheugen:

en: PHP Post Max Size:
nl_NL: Maximumgrootte PHP-post:

en: PHP Safe Mode:
nl_NL: PHP veilige modus:

en: PHP Time Limit:
nl_NL: Limiet voor PHP-tijdslimiet:

en: PHP Version:
nl_NL: PHP-versie:

en: PHP: Allow URL fopen.
nl_NL: PHP: Toestaan URL fopen.

en: PHP: Safe Mode.
nl_NL: PHP: de Veilige Modus.

en: PRO Settings
nl_NL: PRO-instellingen

en: PRO options
nl_NL: PRO-opties

en: Parent Element
nl_NL: Bovenliggend element

en: Parent Element.
nl_NL: Bovenliggend element.

en: Parent Page
nl_NL: Bovenliggende pagina

en: Parent category to auto categories
nl_NL: Bovenliggende categorie in autocategorieën

en: Parent category to auto categories.
nl_NL: Bovenliggende categorie voor auto-categorieën.

en: Parsers for Featured image
nl_NL: Parsers voor Aanbevolen afbeelding

en: Parsing Custom fields values.
nl_NL: Waarden voor aangepaste velden worden ontleed.

en: Parsing Post template.
nl_NL: Post-sjabloon wordt ontleed.

en: Parsing Youtube video and feed item contents.
nl_NL: De inhoud van video-en feeditems van Youtube ontleden.

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Paste a feed link here and the content will be shown on the textarea.
nl_NL: Plak hier een feedlink en de inhoud wordt weergegeven in het tekstgebied.

en: Paste a generated a ramdon string.
nl_NL: Plak een gegenereerd een ramdon string.

en: Path
nl_NL: Pad

en: Permalink Structure:
nl_NL: Permalink-structuur:

en: Phenomenal Support
nl_NL: Fenomenale ondersteuning

en: Phrases or keywords (one per line, case-insensitive):
nl_NL: Zinnen of trefwoorden (één per regel, niet hoofdlettergevoelig):

en: Please change and use the URL below in all your cronjobs.
nl_NL: Wijzig en gebruik de URL hieronder in al uw cronjobs.

en: Please define memory limit in php.ini file.
nl_NL: Definieer geheugen limiet in php.ini-bestand.

en: Please define memory limit in wp-config.php file. To learn how, see:
nl_NL: Definieer geheugen limiet in wp-config.php -bestand. Voor meer informatie zie:

en: Please refresh your browser and try again.
nl_NL: Vernieuw de browser en probeer het opnieuw.

en: Please select campaign(s) to Run.
nl_NL: Selecteer campagne (en) om uit te voeren.

en: Please visit our website to learn about our free and premium services at
nl_NL: Bezoek onze website om te leren over onze gratis en premium diensten op

en: Plugin "WPeMatico FREE must be activated!
nl_NL: De plug-in "WPeMatico GRATIS moet zijn geactiveerd!

en: Post
nl_NL: Posten

en: Post Content Unfiltered.
nl_NL: Inhoud van post ongefilterd.

en: Post Format
nl_NL: Postformaat

en: Post Template
nl_NL: Postsjabloon

en: Post Thumbnails
nl_NL: Miniaturen plaatsen

en: Post author
nl_NL: Post-auteur

en: Post categories
nl_NL: Postcategorieën

en: Post content
nl_NL: Inhoud posten

en: Post date
nl_NL: Postdatum

en: Post format
nl_NL: Postformaat

en: Post format added:
nl_NL: Postformaat toegevoegd:

en: Post image
nl_NL: Post-image

en: Post permalink
nl_NL: Postpermalink

en: Post status allows you to organize your Posts.
nl_NL: Met de status Post kunt u uw Posts ordenen.

en: Post status is an very useful editorial tool that allows you to organize your Posts based on their respective stages during the editorial workflow.
nl_NL: Post status is een zeer nuttige redactionele tool die u toelaat om uw Posts te organiseren op basis van hun respectievelijke stadia tijdens de redactionele workflow.

en: Post tags
nl_NL: Tags plaatsen

en: Post title
nl_NL: Titel posten

en: Post title links to source.
nl_NL: Posttitellinks naar bron.

en: Post title links to source?
nl_NL: Links naar bron posten?

en: Post type
nl_NL: Posttype

en: Post type and Post Status that will be used for the new entries.
nl_NL: Post-en poststatus die voor de nieuwe items wordt gebruikt.

en: Posts
nl_NL: Posten

en: Premium Support
nl_NL: Premium-ondersteuning

en: Preselected schedules.
nl_NL: Vooraf geselecteerde planningen.

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Preview Campaign
nl_NL: Preview van campagne

en: Preview campaign
nl_NL: Voorbeeld campagne

en: Privacy terms
nl_NL: Privacyvoorwaarden

en: Processed Posts: %s
nl_NL: Verwerkte Berichten: %s

en: Processing Author Filtering: %s
nl_NL: Verwerking Auteur Filteren: %s

en: Processing Author Filtering: Cannot be executed because the author's name is empty.
nl_NL: Processing Author Filtering: Kan niet worden uitgevoerd omdat de naam van de auteur leeg is.

en: Processing Keyword filtering %s
nl_NL: Verwerking trefwoordfilter %s

en: Processing Words count Filters %s
nl_NL: De verwerking van Woorden tellen Filters %s

en: Processing Words to Category %s
nl_NL: De verwerking van Woorden naar Categorie %s

en: Processing Words to Taxonomies of %s
nl_NL: De verwerking van Woorden op Taxonomies van %s

en: Processing feed %s.
nl_NL: De verwerking van de feed %s.

en: Processing item %s
nl_NL: Processing item ' %s

en: Processing item pingbacks
nl_NL: Pingbacks van items verwerken

en: Processing multipage.
nl_NL: Multipagina wordt verwerkt.

en: Professional
nl_NL: Professioneel

en: Professional Addon Updated.
nl_NL: Professionele Addon Bijgewerkt.

en: Professional feature. Exports only this campaign data to a file that can be imported later by the plugin in other Wordpress website.
nl_NL: Professionele functie. Exporteert alleen deze campagne gegevens naar een bestand dat later kan worden geïmporteerd door de plugin in andere Wordpress website.

en: Properties
nl_NL: Eigenschappen

en: Public
nl_NL: Openbaar

en: Publish as
nl_NL: Publiceren als

en: Published by Campaign
nl_NL: Gepubliceerd door campagne

en: Purchase
nl_NL: Aankoop

en: Put the featured image on content.
nl_NL: Plaats de afbeelding op de inhoud.

en: Quick Actions in every Row.
nl_NL: Snelle acties in elke rij.

en: Quick Edit
nl_NL: Snel bewerken

en: Quick add
nl_NL: Snel toevoegen

en: RSS is a technology to facilitate the distribution of information in a centralized way. Usually daily visit several websites to see if there is anything new in our favorite places. The fundamental principle behind RSS is that "the receiver is no longer in search of information, is the information that goes in search of the receiver." If you use an RSS aggregators not have to visit each of these sites because they receive all the news in one place. The aggregator checks your favorite websites in search of new content and features directly without any effort on your part.
nl_NL: RSS is een technologie om de verspreiding van informatie op een gecentraliseerde manier te vergemakkelijken. Meestal dagelijks bezoek verschillende websites om te zien of er iets nieuws in onze favoriete plaatsen. Het fundamentele principe achter RSS is dat "de ontvanger niet meer op zoek is naar informatie, de informatie is die op zoek gaat naar de ontvanger." Als u gebruik maken van een RSS-aggregators niet hebben om elk van deze sites te bezoeken, omdat ze alle nieuws op een plaats ontvangen. De aggregator controleert uw favoriete websites op zoek naar nieuwe inhoud en functies direct zonder enige inspanning van uw kant.

en: Random Rewrites
nl_NL: Random Reschrijft

en: Random Rewrites Settings
nl_NL: Random herschrijft instellingen

en: Rate 5 stars on Wordpress
nl_NL: Tarief 5 sterren op Wordpress

en: Rate Plugin
nl_NL: Tariefplugin

en: ReLink to:
nl_NL: Opnieuw koppelen aan:

en: Read about
nl_NL: Lezen over

en: Recommended 300 Seconds.
nl_NL: Aanbevolen 300 Seconden.

en: Recommended Just if you really trust in your source feeds
nl_NL: Aanbevolen alleen als u echt vertrouwen in uw bronfeeds

en: Recommended left 0 (zero) for responsive.
nl_NL: Aanbevolen links 0 (nul) voor responsieve.

en: Recommended to use only if the feeds are not ordered by date. The campaign can lose some items if the feed are not ordered by date from newest to oldest.
nl_NL: Wordt aanbevolen om alleen te gebruiken als de feeds niet op datum zijn gesorteerd. De campagne kan sommige items verliezen als de feed niet op datum wordt besteld van de nieuwste naar de oudste.

en: Recommended values are between 3 and 5 fetching more times to not lose items.
nl_NL: De aanbevolen waarden liggen tussen 3 en 5 keer op keer worden opgehaald om items niet te verliezen.

en: Recommended.
nl_NL: Aanbevolen.

en: Registered Post Stati:
nl_NL: Geregistreerde Post Stati:

en: Registered only
nl_NL: Alleen geregistreerd

en: Registered to
nl_NL: Geregistreerd op

en: Regular Expressions
nl_NL: Expressies

en: Regular expressions
nl_NL: Expressies

en: Reload the page before continue.
nl_NL: Laad de pagina opnieuw voordat u verder gaat.

en: Remove Featured Image from content.
nl_NL: Aanbevolen afbeelding verwijderen uit content.

en: Remove all HTML from original content
nl_NL: Alle HTML uit de oorspronkelijke inhoud verwijderen

en: Remove all characters after some characters or words. Separate all words with space.
nl_NL: Verwijder alle tekens na enkele tekens of woorden. Scheid alle woorden met de ruimte.

en: Remove link to source audios
nl_NL: Link naar bronaudios verwijderen

en: Remove link to source images
nl_NL: Link naar bronafbeeldingen verwijderen

en: Remove link to source videos
nl_NL: Link naar bronvideo's verwijderen

en: Removing: %s from content.
nl_NL: Verwijderen: %s van inhoud.

en: Rename like Wordpress standards (name-1)
nl_NL: Naam wijzigen als Wordpress standards (name-1)

en: Rename the images to
nl_NL: Naam van de afbeeldingen wijzigen in

en: Renamed audio %s -> %s
nl_NL: Gewijzigd audio - %s -> %s

en: Renamed image %s -> %s
nl_NL: Gewijzigd afbeelding %s -> %s

en: Renamed video %s -> %s
nl_NL: Gewijzigd video - %s -> %s

en: Renew your license to continue receiving updates and support.
nl_NL: Vernieuw uw licentie om door te gaan met ontvangen van updates en ondersteuning.

en: Replaces words or phrases by other that you want or turns into link.
nl_NL: Vervangt woorden of zinsdelen door andere die u wilt of wordt gekoppeld.

en: Reset
nl_NL: Opnieuw instellen

en: Reset Campaign
nl_NL: Campagne resetten

en: Reset Menu Position
nl_NL: Positie van menu opnieuw instellen

en: Reset post count
nl_NL: Posttelling opnieuw instellen

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Restore this item from the Trash
nl_NL: Dit item herstellen vanuit de prullenbak

en: Rewrite a word or phrase for another in the content of every post.
nl_NL: Herschrijf een woord of zin voor een ander in de inhoud van elke post.

en: Rewrite options
nl_NL: Opties voor opnieuw schrijven

en: Rewrite to:
nl_NL: Herschrijven naar:

en: Run Multiple Campaigns at once.
nl_NL: Meerdere campagnes tegelijk uitvoeren.

en: Run Once
nl_NL: Eenmalig uitvoeren

en: Run Selected Campaigns
nl_NL: Geselecteerde campagnes uitvoeren

en: Running Campaign...
nl_NL: Campagne uitvoeren ...

en: Running since:
nl_NL: Actief sinds:

en: SELECT ALL
nl_NL: ALLES SELECTEREN

en: Sample html code obtained and parsed from test_url
nl_NL: Voorbeeld-html-code verkregen en ontleed uit test_url

en: Sanitize Googlo News permalink.
nl_NL: Sanitize Googlo Nieuws permalink.

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save Path:
nl_NL: Pad opslaan:

en: Save Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Save a new file with the current content.
nl_NL: Een nieuw bestand opslaan met de huidige content.

en: Save before Run Campaign
nl_NL: Opslaan vóór uitvoeren campagne

en: Save before to execute this action
nl_NL: Opslaan voordat deze actie wordt uitgevoerd

en: Save file
nl_NL: Bestand opslaan

en: Save settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Save the content in the opened file.
nl_NL: Sla de inhoud op in het geopende bestand.

en: Saves the content exactly as the plugin has it.
nl_NL: Slaat de inhoud precies zoals de plugin heeft.

en: Schedule
nl_NL: Planning

en: Schedule Cron
nl_NL: Cron-planning

en: Scroll feeds list.
nl_NL: Lijst met bladerfeeds.

en: Search Campaign
nl_NL: Zoekcampagne

en: Search for meta tag on source head, og:image (like facebook) to get the url of the featured image. If it is not found then search for twitter:image.
nl_NL: Zoeken naar meta tag op source head, og: image (zoals facebook) om de url van de afbeelding te krijgen. Als het niet gevonden wordt dan zoeken naar twitter:image.

en: Search in Categories
nl_NL: Zoeken in categorieën

en: Search in Content
nl_NL: Zoeken in content

en: Search in Title
nl_NL: Zoeken in titel

en: Searches and makes an unique content for articles divided into multiples pages. The xPath for the 'next' link must be set in config file.
nl_NL: Zoekt en maakt een unieke inhoud voor artikelen verdeeld in veelvouden pagina's. Het xPath voor de 'volgende' link moet worden ingesteld in het configuratiebestand.

en: Searches for multi-page articles
nl_NL: Zoeken naar artikelen met meerdere pagina's

en: Searching the category with more words.
nl_NL: Zoeken in de categorie met meer woorden.

en: Seconds.
nl_NL: Seconden.

en: Security check
nl_NL: Beveiligingscontrole

en: Security check.
nl_NL: Veiligheidscontrole.

en: See All
nl_NL: Alles bekijken

en: See How WordPress Processes Post Content:
nl_NL: Zie Hoe WordPress Processen Post Inhoud:

en: See Log
nl_NL: Zie Logboek

en: See details and prices on etruel's store
nl_NL: Zie details en prijzen op de winkel van etruel

en: See last log of campaign. (Open a PopUp window)
nl_NL: Zie laatste logboek van de campagne. (venster voorgrondvenster openen)

en: See last log. (Open a PopUp window)
nl_NL: Zie laatste logboek. (venster voorgrondvenster openen)

en: See local Addons in plugin list
nl_NL: Zie de lokale addons in de pluginlijst

en: See more info in Help tab above.
nl_NL: Zie meer informatie in het tabblad Help hierboven.

en: See some of the WPeMatico Add-ons in the
nl_NL: Zie enkele van de WPeMatico Add-ons in de

en: See text.
nl_NL: Zie tekst.

en: See tips in Help tab above right.
nl_NL: Zie tips in de Help-tab boven rechts.

en: See:
nl_NL: Zie:

en: Select (custom) post types you want.
nl_NL: Selecteer (aangepaste) posttypen die u wilt.

en: Select User Agent:
nl_NL: Gebruikersagent selecteren:

en: Select a XML node.
nl_NL: Selecteer een XML-knooppunt.

en: Select a page
nl_NL: Selecteer een pagina

en: Select a post type
nl_NL: Selecteer een type post

en: Select a predefined scheduler to get a value easily for the cron. This value is not saved.
nl_NL: Selecteer een vooraf gedefinieerde planner om een waarde gemakkelijk voor de cron te krijgen. Deze waarde wordt niet opgeslagen.

en: Select a taxonmy
nl_NL: Selecteer een taxonmy

en: Select a taxonomy
nl_NL: Selecteer een taxonomie

en: Select a term
nl_NL: Selecteer een term

en: Select actions to Uninstall
nl_NL: Selecteer acties om te verwijderen

en: Select an option to change the values.
nl_NL: Selecteer een optie om de waarden te wijzigen.

en: Select campaigns to include.
nl_NL: Selecteer campagnes die u wilt opnemen.

en: Select category
nl_NL: Categorie selecteren

en: Select file to edit on right column.
nl_NL: Selecteer het bestand dat u wilt bewerken in de rechterkolom.

en: Select the XML node corresponding to the properties of the feed items, such as title, content, image, date, etc. If the selected XML node is not unique you should use the Parent Elements in the right column to indicate which parent the selected node belongs to.
nl_NL: Selecteer het XML-knooppunt dat overeenkomt met de eigenschappen van de feeditems, zoals titel, inhoud, afbeelding, datum, etc. Als het geselecteerde XML-knooppunt niet uniek is, moet u de bovenliggende elementen in de rechterkolom gebruiken om aan te geven op welk bovenliggend knooppunt het geselecteerde knooppunt behoort.

en: Select the campaigns, then select the bulk action and click the "Apply" Button.
nl_NL: Selecteer de campagnes, selecteer vervolgens de bulkactie en klik op de knop "Toepassen".

en: Selecting this option searches the srcset attribute if it exists, it searches for the larger image to overwrite the src attribute of the %s tag.
nl_NL: Het selecteren van deze optie wordt gezocht in de srcset kenmerk als het bestaat, zoekt het naar de grotere afbeelding overschrijven van het src attribuut van de %s tag.

en: Send log
nl_NL: Logboek verzenden

en: Send only E-Mail on errors.
nl_NL: Stuur alleen E-Mail op fouten.

en: Send the campaign to the trash.
nl_NL: Stuur de campagne naar de prullenbak.

en: Sender Email.
nl_NL: E-mailadres afzender.

en: Sender Email:
nl_NL: E-mailadres afzender:

en: Sender Name.
nl_NL: Naam afzender.

en: Sender Name:
nl_NL: Naam afzender:

en: Sending Log.
nl_NL: Logboek wordt verzonden.

en: Sending e-Mails
nl_NL: Verzending van e-Mails

en: Sendmail Path:
nl_NL: Sendmail-pad:

en: Separate with commas the allowed mime types for WPeMatico Uploads.
nl_NL: Scheid met komma's de toegestane mime-types voor WPeMatico Uploads.

en: Separated by commas
nl_NL: Gescheiden door komma's

en: Server Environment
nl_NL: Serveromgeving

en: Server Info:
nl_NL: Servergegevens:

en: Session Name:
nl_NL: Sessienaam:

en: Set Body
nl_NL: Corpus instellen

en: Set Simplepie "stupidly fast"
nl_NL: Stel Simplepie "dom snel"

en: Set Simplepie stupidly fast.
nl_NL: Stel Simplepie vast snel op.

en: Set Strip
nl_NL: Strook instellen

en: Set a password to access the external CRON
nl_NL: Stel een wachtwoord in voor toegang tot het externe CRON

en: Set a password to access the external CRON.
nl_NL: Stel een wachtwoord in voor toegang tot de externe CRON.

en: Set a password to use the external CRON
nl_NL: Stel een wachtwoord in om de externe CRON te gebruiken

en: Set a password to use the external CRON.
nl_NL: Stel een wachtwoord in om de externe CRON te gebruiken.

en: Set first image in content as Featured Image.
nl_NL: Stel de eerste afbeelding in in de inhoud als Featured Image.

en: Set first image on content as Featured Image.
nl_NL: Stel de eerste afbeelding in op de inhoud als Featured Image.

en: Set it to 0 for unlimited.
nl_NL: Stel het in op 0 voor onbeperkt.

en: Set this features for all campaigns and can be overridden inside any campaign.
nl_NL: Stel deze functies in voor alle campagnes en kan worden overschreven in een campagne.

en: Set to an external or internal Wordpress CRON scheduler and look at for the configuration tabs of all plugin extensions and Add-ons.
nl_NL: Stel in op een externe of interne Wordpress CRON planner en kijk naar de configuratie tabbladen van alle plugin extensies en add-ons.

en: Setting up Featured Image From Url
nl_NL: Aanbevolen afbeelding van URL instellen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen zijn opgeslagen.

en: Show On Front:
nl_NL: Tonen Aan De Voorkant:

en: Show `Del Hash` link on campaigns list.  This link delete all hash codes for check duplicates on every feed per campaign.
nl_NL: Toon ` Del Hash ` link op de lijst van campagnes.  Met deze link wist u alle hashcodes voor het controleren van duplicaten op elke feed per campagne.

en: Show `See Log` link on campaigns list.  This link show the last processed log of every campaign.
nl_NL: Toon de link 'Zie logboek' op de lijst van campagnes.  Deze link toont het laatste verwerkte logboek van elke campagne.

en: Show detailed Log
nl_NL: Gedetailleerd logboek afbeelden

en: Shows Button to empty trash on lists.
nl_NL: Toont de knop om de prullenbak op lijsten leeg te maken.

en: Sign up now
nl_NL: Meld je nu aan

en: Simplepie also strip these attributes from html tags in content.  You can change it if you want to retain some of them or add more attributes to strip.
nl_NL: Simplepie strip deze kenmerken ook uit html-tags in content.  U kunt het wijzigen als u sommige van hen wilt behouden of meer kenmerken wilt toevoegen aan strippen.

en: Site URL:
nl_NL: URL van site:

en: Skip Featured Image.
nl_NL: Afbeelddeafbeelding overslaan.

en: Skip posts with words in author's name.
nl_NL: Sla berichten over met woorden in de naam van de auteur.

en: Skip posts with words in content or words not in content.
nl_NL: Sla berichten over met woorden in inhoud of woorden die niet in content zijn.

en: Skip the Wordpress post content filters.
nl_NL: Sla de filters van het Wordpress-filter over.

en: Skiping: Cannot contain: Found all Keywords.
nl_NL: Overslaan: kan niet bevatten: alle trefwoorden gevonden.

en: Skiping: Cannot contain: found regex %s.
nl_NL: Skiping: Niet bevatten: gevonden regex %s.

en: Skiping: Must contain do not found regex %s.
nl_NL: Skiping: Moet bevatten niet gevonden regex %s.

en: Skiping: Must contain: Do not found any Keyword.
nl_NL: Overslaan: moet bevatten: Geen trefwoord gevonden.

en: Skipping: %s
nl_NL: Overslaan: %s

en: Slug
nl_NL: Slakken

en: So we would love you to write a %s in WordPress if you appreciate our plugin.
nl_NL: Dus we zouden graag van u schrijven naar %s in WordPress als u genieten van onze plugin.

en: Some Professional Features you could have.
nl_NL: Een aantal professionele functies die je zou kunnen hebben.

en: Some servers disable the functionality that enables WordPress Cron to work properly. This constant provides an easy fix that should work on any server.
nl_NL: Sommige servers uitschakelen van de functionaliteit die WordPress Cron in staat stelt om goed te werken. Deze constante biedt een eenvoudige fix die op elke server moet werken.

en: Something goes wrong! See console!
nl_NL: Er gaat iets mis. Zie de console!

en: Something is going wrong. Contact etruel.
nl_NL: Er gaat iets mis. Neem contact op met etruel.

en: Something is going wrong. May be PHP Version prior to 5.3
nl_NL: Er gaat iets mis. Kan PHP Versie van vóór 5.3 zijn

en: Sorry, your attach could not be inserted. Something wrong happened.
nl_NL: Sorry, uw attach kon niet worden ingevoegd. Er is iets mis gebeurd.

en: Source permalink
nl_NL: Bronpermalink

en: Start campaigns
nl_NL: Campagnes starten

en: Start/Activate Campaign Scheduler
nl_NL: Campagneplanner starten/activeren

en: Starter Packages Page
nl_NL: Pagina Starter-pakketten

en: Starter Packages.
nl_NL: Starter-pakketten.

en: Stay Informed!
nl_NL: Blijf Op De Hoogte!

en: Stay Up to Date
nl_NL: Blijf up-to-date

en: Stop and deactivate this campaign
nl_NL: Stop en deactiveer deze campagne

en: Stop campaigns
nl_NL: Campagnes stoppen

en: Store audios locally.
nl_NL: Audios lokaal opslaan.

en: Store audios locally. (Uploads)
nl_NL: Audios lokaal opslaan. (Uploaden)

en: Store images locally.
nl_NL: Afbeeldingen lokaal opslaan.

en: Store images locally. (Uploads)
nl_NL: Afbeeldingen lokaal opslaan. (Uploaden)

en: Store videos locally.
nl_NL: Video's lokaal opslaan.

en: Store videos locally. (Uploads)
nl_NL: Video's lokaal opslaan. (Uploaden)

en: Strip All Audios from Content
nl_NL: Alle audios uit content strippen

en: Strip All Audios from Content.
nl_NL: Alle audios uit de content verwijderen.

en: Strip All HTML Tags
nl_NL: Alle HTML-tags strippen

en: Strip All HTML Tags.
nl_NL: Alle HTML-tags strippen.

en: Strip All Images from Content
nl_NL: Alle afbeeldingen uit content strippen

en: Strip All Images from Content.
nl_NL: Alle afbeeldingen uit Content strippen.

en: Strip All Videos from Content
nl_NL: Alle video's uit content strippen

en: Strip All Videos from Content.
nl_NL: Alle video's uit content strippen.

en: Strip HTML Tags From Title
nl_NL: HTML-tags strippen uit titel

en: Strip HTML Tags From Title.
nl_NL: Strip HTML-tags Uit Titel.

en: Strip HTML tags from title %s
nl_NL: Strip HTML tags uit de titel %s

en: Strip all images that not has a correct content, avoiding upload images that cannot be viewed.
nl_NL: Strip alle afbeeldingen die niet een correcte inhoud heeft, het vermijden van uploaden afbeeldingen die niet kunnen worden bekeken.

en: Strip from content if it's not an image.
nl_NL: Strip van inhoud als het niet een afbeelding.

en: Strip links from content
nl_NL: Links uit content strippen

en: Strip links from content.
nl_NL: Banden van content verwijderen.

en: Strip the queries variables in audios URLs
nl_NL: De query's variabelen in audios-URL's strippen

en: Strip the queries variables in audios URLs.
nl_NL: De query's variabelen in audios-URL's strippen.

en: Strip the queries variables in images URls
nl_NL: De query's variabelen in afbeeldingen-URI's strippen

en: Strip the queries variables in images URls.
nl_NL: De queryvariabelen in afbeeldingen-URI's strippen.

en: Strip the queries variables in videos URLs
nl_NL: De query's variabelen in video's-URL's strippen

en: Strip the queries variables in videos URLs.
nl_NL: De query's variabelen in video's-URL's strippen.

en: Striped all %s tags from content.
nl_NL: Gestreepte alle %s labels van de inhoud.

en: Stripped src.
nl_NL: Gestripte src.

en: Subscribe
nl_NL: Abonneren

en: Subscribe to our Newsletter and be the first to receive our news.
nl_NL: Abonneren op onze Nieuwsbrief en als eerste ons nieuws ontvangen.

en: Subscription saved
nl_NL: Abonnement opgeslagen

en: Success
nl_NL: Geslaagd

en: Successfully removed with anchor link.
nl_NL: Verwijderen met ankerlink is gelukt.

en: Successfully removed.
nl_NL: Verwijderd.

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Support ticket system for free
nl_NL: Kaartsysteem gratis ondersteunen

en: Supported tags
nl_NL: Ondersteunde tags

en: Syntax error, malformed JSON
nl_NL: Syntaxisfout, ongeldige JSON

en: System Status
nl_NL: Systeemstatus

en: Table Prefix:
nl_NL: Tabelprefix:

en: Tags Generation.
nl_NL: Tags genereren.

en: Tags added:
nl_NL: Tags toegevoegd:

en: Tags generation
nl_NL: Genereren van tags

en: Tags with 3 characters or less are ignored.
nl_NL: Tags met 3 tekens of minder worden genegeerd.

en: Take a look at the PRO version features
nl_NL: Neem een kijkje op de PRO versie functies

en: Take a look at the all bundled Addons
nl_NL: Neem een kijkje op de alle gebundelde Addons

en: Taken time:
nl_NL: Tijd:

en: Template:
nl_NL: Sjabloon:

en: Template:
nl_NL: Sjabloon:

en: Test Url
nl_NL: Test-url

en: Test if SimplePie library works well on your server:
nl_NL: Test of de bibliotheek van SimplePie goed werkt op uw server:

en: Tested. See results below.
nl_NL: Getest. Zie de resultaten hieronder.

en: Testing SimplePie library
nl_NL: SimplePie-bibliotheek testen

en: Testing test_url... wait...
nl_NL: Test_url wordt getest ... wacht ...

en: Thank you for updating to the latest version!
nl_NL: Dank u voor het bijwerken naar de nieuwste versie!

en: Thanks for use and enjoy this plugin.
nl_NL: Bedankt voor het gebruik en geniet van deze plugin.

en: Thanks for use and test this plugin.
nl_NL: Bedankt voor het gebruik en testen van deze plugin.

en: The
nl_NL: De

en: The Embed feature allows you to wrap embedded items using a simple Shortcode to set of a maximum (but not fixed) width and height. This was added as of WordPress 2.9 and is used like this:
nl_NL: Met de functie Embed kunt u ingesloten items inpakken met behulp van een eenvoudige snelkoppelingscode voor het instellen van een maximum (maar niet vaste) breedte en hoogte. Dit werd toegevoegd als van WordPress 2.9 en wordt gebruikt als dit:

en: The Name that will show in your inbox related to previous email address for all emails sent by this plugin.
nl_NL: De naam die zal worden weergegeven in uw inbox gerelateerd aan vorige e-mail adres voor alle e-mails die door deze plugin.

en: The Perfect Package
nl_NL: Het perfecte pakket

en: The URL %s cannot be obtained successfully.
nl_NL: De URL %s kan niet worden opgehaald.

en: The URL %s has been obtained.
nl_NL: De URL %s is verkregen.

en: The WPeMatico All Campaigns menu is your access point for all aspects of your Feed campaigns creation and setup to fetch the items and insert them as posts or any Custom Post Type. To create your first campaign, simply click Add New and then fill out the campaign details.
nl_NL: De WPeMatico Alle Campagnes menu is de toegangspoort voor alle aspecten van uw Feed campagnes aanmaken en instellen voor het ophalen van de items en plaats ze zoals berichten of een Custom Post Type. Op uw eerste campagne maken, gewoon klikt u op Nieuwe Toevoegen en vervolgens vult u de informatie over de campagne.

en: The WPeMatico Settings menu is where you'll set all global aspects for the operation of the plugin and the global options for campaigns, advanced options and tools.
nl_NL: De WPeMatico Instellingen menu is waar je alle mondiale aspecten voor de werking van de plugin en de globale opties voor campagnes, geavanceerde opties en tools.

en: The WPeMatico team work hard to offer you excellent tools for autoblogging.
nl_NL: De WPeMatico team werken hard aan bieden je uitstekende gereedschappen voor autoblogging.

en: The XML campaign type provides the necessary tools to fetch the items in the XML files. As if the XMLs were RSS feeds.
nl_NL: Het type XML-campagne bevat de benodigde tools voor het ophalen van de items in de XML-bestanden. Alsof de XMLs RSS-feeds waren.

en: The XML file has no data or is empty.
nl_NL: Het XML-bestand heeft geen gegevens of is leeg.

en: The actions are executed when the plugin is uninstalled.
nl_NL: De acties worden uitgevoerd wanneer de plugin wordt verwijderd.

en: The campaign fetches the title, the image, the embebed video and the description.
nl_NL: De campagne haalt de titel, het beeld, de inbedvideo en de beschrijving op.

en: The campaign is invalid.
nl_NL: De campagne is ongeldig.

en: The category of the word most counted in the content. Deactivate to use the first word found.
nl_NL: De categorie van het woord dat het meest wordt geteld in de content. Deactiveer om het eerste woord te gebruiken.

en: The category with more words in content: %s
nl_NL: De categorie met meer woorden in de inhoud: %s

en: The date of the post item.
nl_NL: De datum van het artikel.

en: The description of the feed.
nl_NL: De beschrijving van de feed.

en: The etruel store
nl_NL: De etruel winkel

en: The feed %s cannot be obtained.
nl_NL: De feed %s kan niet worden verkregen.

en: The feed %s cannot be parsed. Simplepie said: %s
nl_NL: De feed %s kan niet worden ontleed. Simplepie zei: %s

en: The feed %s has been parsed successfully.
nl_NL: De feed %s is ontleed.

en: The feed URL.
nl_NL: De URL van de feed.

en: The feed is invalid.
nl_NL: De feed is ongeldig.

en: The feed item author link (If exist).
nl_NL: De link van de auteur van het feeditem (indien aanwezig).

en: The feed item author.
nl_NL: De auteur van het feeditem.

en: The feed item content.
nl_NL: De content van het feeditem.

en: The feed item date is not too far in the past (specifically, as much time as the campaign frequency).
nl_NL: De datum van het feed-item is niet te ver in het verleden (in het bijzonder, net zo veel tijd als de campagne frequentie).

en: The feed item description.
nl_NL: De beschrijving van het feeditem.

en: The feed item permalink.
nl_NL: De feed-item permalink.

en: The feed item title.
nl_NL: De titel van het feeditem.

en: The feed items are ordered by datetime in almost all cases. When the campaign runs, goes item by item from newest to oldest, and stops when found the first duplicated item, this mean that all items following (the old ones) are also duplicated.
nl_NL: De feed-items worden in bijna alle gevallen met datum/tijd besteld. Wanneer de campagne wordt uitgevoerd, gaat item per item van de nieuwste naar oudste, en stopt bij het vinden van het eerste gedupliceerde item, dit betekent dat alle items die volgen (de oude) ook worden gedupliceerd.

en: The feed title.
nl_NL: De titel van de feed.

en: The feed's logo image URL.
nl_NL: De URL van het logo van de feed.

en: The fetched feed item date is not in the future.
nl_NL: De datum van de ophaalfeed is niet in de toekomst.

en: The file is a RSS feed that must use "Feed Fetcher" campaign type instead of XML.
nl_NL: Het bestand is een RSS feed die moet gebruik maken van "Feed Ophalen," type campagne in plaats van XML.

en: The first image was not found in the content.
nl_NL: De eerste afbeelding is niet gevonden in de content.

en: The function of the Parent Element is to detect the correct XML node of the feed Item properties when the node selected on the left is not unique or has more than one element.
nl_NL: De functie van het bovenliggende element is het detecteren van het juiste XML-knooppunt van de eigenschappen van het feeditem wanneer het geselecteerde knooppunt aan de linkerkant niet uniek is of meer dan één element heeft.

en: The given name. Hover it to display the Quick actions below the name.
nl_NL: De opgegeven naam. Plaats de muisaanwijzer op de snelacties onder de naam.

en: The item is invalid.
nl_NL: Het item is ongeldig.

en: The keyword filters allows you to skip a fetched post if it has a word in its content, title or in its source categories. Leaves empty all fields to ignore.
nl_NL: Het sleutelwoord filters kunt u overslaan van een opgehaalde post als het een woord in de inhoud, titel of in de bron categorieën. Laat alle velden leeg te negeren.

en: The last image was not found in the content.
nl_NL: De laatste afbeelding is niet gevonden in de content.

en: The most visible change in version 1.9 is certainly the Campaign Preview.
nl_NL: De meest zichtbare verandering in versie 1.9 is zeker de Campaign Preview.

en: The parsed post content.
nl_NL: Het ontlede postgehalte.

en: The post categories of XML campaign type work with Auto categories features.
nl_NL: De postcategorieën van het XML-campagingtype werken met functies voor Auto-categorieën.

en: The post has no a featured image.
nl_NL: De post heeft geen aanbevolen afbeelding.

en: The posts created by this campaign will be assigned to this author.
nl_NL: De door deze campagne gemaakte berichten worden toegewezen aan deze auteur.

en: The posts quantity fetched by this campaign since its start or the last Reset.
nl_NL: De hoeveelheid posten die door deze campagne is opgehaald sinds de start of de laatste reset.

en: The posts without images in content will not be added.
nl_NL: De berichten zonder afbeeldingen in de content worden niet toegevoegd.

en: The preview of the item has failed.
nl_NL: De preview van het item is mislukt.

en: The rewrite feature allow you to replace words or phrases of the content with the text you specify.
nl_NL: Met de functie voor herschrijven kunt u woorden of woordcombinaties van de content vervangen door de door u opgegeven tekst.

en: The selected Parent Element must be the parent of the selected XML node in the left column.
nl_NL: Het geselecteerde bovenliggende element moet het bovenliggende element van het geselecteerde XML-knooppunt in de linkerkolom zijn.

en: The time of the post item.
nl_NL: De tijd van het post-item.

en: The words will be searched line by line and, if one word is found (no matter the order in the line)
nl_NL: De woorden worden gezocht lijn per lijn en, als er één woord is te vinden (ongeacht de volgorde in de line)

en: There are also here the tests and the configuration options for the SimplePie library to get differnet behaviour when fetch the feed items.
nl_NL: Er zijn ook hier de tests en de configuratie opties voor de SimplePie bibliotheek om differnet gedrag bij het ophalen van de feed items te krijgen.

en: There are few fields that can be edited via Bulk Edit select field, by selecting some campaigns at a time.
nl_NL: Er zijn weinig velden die kunnen worden bewerkt via het bulkbewerkingsveld, door een aantal campagnes tegelijk te selecteren.

en: There are two controls for duplicates, title of the post and a hash generated by last item's url obtained on campaign process.
nl_NL: Er zijn twee besturingsfuncties voor duplicaten, de titel van de post en een hash gegenereerd door de url van het laatste item die wordt verkregen op campagneproces.

en: There is also the option to delete some selected campaigns at once with "Send to Trash" bulk action.
nl_NL: Er is ook de optie om een aantal geselecteerde campagnes te verwijderen in een keer met "Verzenden naar de prullenbak" bulk actie.

en: There is no html in content.
nl_NL: Er is geen html in content.

en: There was an error copying files.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het kopiëren van bestanden.

en: There was an error creating directory.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het maken van directory.

en: There was an error loading file!
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het laden van bestand!

en: There's an error in Keyword exclude filter: You must check at least one search option.
nl_NL: Er is een fout in het Keyword-uitsluitingsfilter: U moet ten minste één zoekoptie controleren.

en: There's an error in Keyword include filter: You must check at least one search option.
nl_NL: Er is een fout in het Keyword-include-filter: U moet ten minste één zoekoptie controleren.

en: There's an error with the supplied RegEx expression in Keyword exclude filter: %s
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij de opgegeven RegEx-expressie in Keyword exclusief filter: %s

en: There's an error with the supplied RegEx expression in Keyword include filter: %s
nl_NL: Er is een fout met de meegeleverde RegEx-expressie in het sleutelwoord Keyword: %s

en: There's an error with the supplied RegEx expression in ReWrite: %s
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij de bijgeleverde RegEx-expressie in ReWrite: %s

en: There's an error with the supplied RegEx expression in word: %s
nl_NL: Er is een fout met de meegeleverde RegEx-expressie in woord: %s

en: These commands are allowed in text file to get full content.
nl_NL: Deze opdrachten zijn toegestaan in tekstbestand om volledige inhoud te verkrijgen.

en: These features will override the general Settings options only for this campaign
nl_NL: Deze functies vervangen alleen de opties voor algemene instellingen voor deze campagne

en: These features will override the general Settings options only for this campaign.
nl_NL: Deze functies vervangen alleen de opties voor algemene instellingen voor deze campagne.

en: These selected actions will be performed after WPeMatico plugin is deactivated and you select "Delete" it in the WPeMatico row from the plugins list.
nl_NL: Deze geselecteerde acties worden uitgevoerd nadat WPeMatico plugin is gedeactiveerd en u "Delete" in de rij WPeMatico selecteert in de lijst van plugins.

en: This action is available for use with the Manual Feetching Addon.
nl_NL: Deze actie is beschikbaar voor gebruik in combinatie met de handleiding Feetching Addon.

en: This action will save all the logs from each campaign instead only the last one, to allow follow all actions and behaviors when campaign runs.
nl_NL: Met deze actie worden alle logboeken van elke campagne opgeslagen in plaats van alleen de laatste, zodat alle acties en gedragingen kunnen worden gevolgd wanneer de campagne wordt uitgevoerd.

en: This allow you to ignore a post if below X words or letters in content.  Also allow assign a category to the post if greater than X words.
nl_NL: Hiermee kunt u een post te negeren als hieronder X woorden of letters in de inhoud.  Ook kunt u een categorie toewijzen aan de post als meer dan X woorden.

en: This allow you to ignore a post if below X words or letters in content. Also allow assign a category to the post if greater than X words.
nl_NL: Hiermee kunt u een post te negeren als hieronder X woorden of letters in de inhoud. Ook kunt u een categorie toewijzen aan de post als meer dan X woorden.

en: This allows adding the Open Graph image to the beginning of the content.
nl_NL: Dit maakt het mogelijk om het Open Grafiekbeeld toe te voegen aan het begin van de content.

en: This allows you to skip a fetched post if it has a word in its author's name. Leaves empty all fields to ignore.
nl_NL: Deze kunt u overslaan van een opgehaalde post als het een woord in de auteur ' s naam. Laat alle velden leeg te negeren.

en: This campaign ID.
nl_NL: Dit campagne-ID.

en: This campaign title
nl_NL: Deze campagnetitel

en: This feature allow follow or not redirections of URLs on permalinks to try to get the original source permalink.
nl_NL: Deze functie kunt u volgen of niet redirections van URL's op permalinks om te proberen om de oorspronkelijke bron permalink.

en: This feature allows to delete from a word or phrase until the end of the line of a sentence.
nl_NL: Met deze functie kunt u wissen uit een woord of woordcombinatie tot het einde van de regel van een zin.

en: This feature allows you to configure every campaign with the fields that are found in the XML tags.  A very important addition that will allow to import almost anything that come in XML format to WordPress Posts (types).
nl_NL: Met deze functie kunt u elke campagne configureren met de velden die zijn gevonden in de XML-tags.  Een zeer belangrijke toevoeging die zal toestaan om te importeren bijna alles dat komt in XML-formaat aan WordPress Posts (types).

en: This feature convert character encoding of content and title to UTF-8 if they have different character encoding.
nl_NL: Met deze functie converteert u tekencodering van content en titel naar UTF-8 als deze een andere tekencodering heeft.

en: This feature generate tags automatically on every post fetched, on campaign edit you can disable auto feature and manually enter a list of tags or leave empty.
nl_NL: Deze functie genereren tags automatisch op elke post opgehaald, op campagne bewerken kunt u auto-functie uitschakelen en handmatig invoeren van een lijst van tags of verlaten leeg.

en: This feature generate tags automatically on every published post, on campaign edit you can disable auto feature and manually enter a list of tags or leave empty.
nl_NL: Deze functie genereren tags automatisch op elke gepubliceerde post, op campagne bewerken kunt u uitschakelen auto-functie en handmatig invoeren van een lijst van tags of verlaten leeg.

en: This feature may not work if you use the Custom Function for Uploads.
nl_NL: Deze functie werkt mogelijk niet als u de aangepaste functie voor uploaden gebruikt.

en: This feature overwrites the option "Remove featured image from Content" of the General Settings.
nl_NL: Met deze functie overschrijd u de optie "Aanbevolen afbeelding verwijderen uit content" van de algemene instellingen.

en: This feature runs before that parse the content to get the tags from the text.
nl_NL: Deze functie wordt uitgevoerd voordat de content wordt ontleed om de tags uit de tekst te halen.

en: This feature shows how the posts fetched from YouTube will look before that are created.
nl_NL: Deze functie laat zien hoe de berichten opgehaald van YouTube zullen kijken voordat die worden gemaakt.

en: This feature tries to get the original full article through the item link.
nl_NL: Deze functie probeert het originele volledige artikel via de itemlink te krijgen.

en: This feature try to get tags automatically from post content.
nl_NL: Met deze functie probeert u automatisch tags op te halen uit de post-inhoud.

en: This feature try to get tags automatically from the feed item.
nl_NL: Met deze functie probeert u automatisch tags op te halen uit het feeditem.

en: This feature will be ignored if you deactivate Campaign Custom Fields on settings.
nl_NL: Deze functie wordt genegeerd als u Campagne aangepaste velden op instellingen deactiveert.

en: This featured in the general Settings section, will be overridden for the campaign-specific options.
nl_NL: Dit wordt aanbevolen in de sectie Algemene Instellingen, wordt overschreven voor de campagne-specifieke opties.

en: This function may not work in all servers.
nl_NL: Deze functie werkt mogelijk niet op alle servers.

en: This is also used frecuently as startpoint to define a cron schedule.
nl_NL: Dit wordt ook gebruikt als startpunt voor het definiëren van een cron-planning.

en: This is for cut, exclude or include posts according to the letters o words counted at content.
nl_NL: Dit is voor snijden, uit te sluiten of berichten volgens de letters o woorden geteld op de inhoud.

en: This is for exclude or include posts according to the authors found at posts.
nl_NL: Dit is voor het uitsluiten of berichten volgens de auteurs vinden op berichten.

en: This is for exclude or include posts according to the keywords found at content or title.
nl_NL: Dit is voor het uitsluiten of opnemen posten op basis van de trefwoorden gevonden op inhoud of titel.

en: This is where you would enter the license keys for one of our premium plugins, should you activate one.
nl_NL: Dit is waar u de licentiesleutels voor een van onze premium plugins zou invoeren, moet u een activeren.

en: This list will be added to the each campaign Ramdon Rewrite list that has activated the feature.
nl_NL: Deze lijst zal worden toegevoegd aan elke campagne Ramdon Herschrijven lijst is geactiveerd de functie.

en: This new feature lets you view the list of the posts the campaign will fetch the next time it runs.
nl_NL: Met deze nieuwe functie kunt u de lijst bekijken van de berichten die de campagne de volgende keer dat de campagne wordt uitgevoerd, zal ophalen.

en: This option adds the attribute rel="nofollow" to all the links obtained in the post.
nl_NL: Met deze optie voegt u het kenmerk rel="nofollow " toe aan alle links in de post.

en: This option allow force to use a feed with invalid mime or content.
nl_NL: Met deze optie kunt u een feed gebruiken met ongeldige mime of content.

en: This option allow select a different User Agent when get remote websites.
nl_NL: Met deze optie kunt u een andere User Agent selecteren bij het ophalen van websites op afstand.

en: This option allow to check multiple pages for feeds like
nl_NL: Met deze optie kunt u controleren meerdere pagina ' s om feeds zoals

en: This option allow to choose the column position in the post lists.
nl_NL: Met deze optie kunt u de kolompositie kiezen in de postlijsten.

en: This option allow you assign an author per feed when editing campaign.  If no choice any author, the campaign author will be taken.
nl_NL: Met deze optie kunt u een auteur per feed toewijzen tijdens het bewerken van de campagne.  Als er geen andere auteur is, wordt de campagneauteur genomen.

en: This option allow you assign an author per feed when editing campaign. If no choice any author, the campaign author will be taken.
nl_NL: Met deze optie kunt u een auteur per feed toewijzen tijdens het bewerken van de campagne. Als er geen andere auteur is, wordt de campagneauteur genomen.

en: This option allows select and force an Input Chrset Encoding to set for this feed.
nl_NL: Met deze optie kunt u een invoer-chrset-codering selecteren en forceren om deze voor deze feed in te stellen.

en: This option allows to use the exact permalink of the source
nl_NL: Met deze optie kunt u de exacte permalink van de bron gebruiken

en: This option allows you to preserve the phrase found in the post content.
nl_NL: Met deze optie kunt u de in het post-content gevonden zin behouden.

en: This option allows you to strip the %s tag from the content of the post if it is not an image or a CDN returns HTML code instead of the image. If this option is not checked, the image will not be uploaded but the src will be left to the original site.
nl_NL: Met deze optie kunt u het strippen van de %s-tag van de inhoud van het bericht als het is niet een beeld of een CDN terug HTML-code in plaats van de afbeelding. Als deze optie niet is aangevinkt, wordt de afbeelding niet worden geüpload, maar de src links naar de originele site.

en: This option clear campaign after this timeout then can run again on next scheduled cron. A value of "0" ignore this, means that remain until user make click.
nl_NL: Deze optie-campagne na deze timeout kan opnieuw worden uitgevoerd op volgende geplande cron-code. Een waarde van "0" negeert dit, betekent dat blijven totdat de gebruiker klikt.

en: This option deactivate WPeMatico plugin cron schedules.
nl_NL: Met deze optie deactiveert u WPeMatico-cron-planningen.

en: This option disables the metabox inside the posts editing screen created by the WPeMatico.
nl_NL: Met deze optie schakelt u het metavak in het bewerkingsscherm van de posts van de WPeMatico uit.

en: This option enables WordPres to display a new column in the post lists (types) with the campaign ID that published each post.
nl_NL: Met deze optie wordt WordPres ingeschakeld voor het afbeelden van een nieuwe kolom in de postlijsten (typen) met het campagne-ID dat elke posting heeft gepubliceerd.

en: This option enables the use of HTTP Cookies
nl_NL: Met deze optie schakelt u het gebruik van HTTP-cookies in

en: This option is ONLY recommended if you continues with duplicates problems in your site. This can be given by some non-standards feeds.  NOT RECOMMENDED.
nl_NL: Deze optie wordt alleen aanbevolen als u doorgaat met het dupliceren van problemen op uw site. Dit kan worden gegeven door sommige niet-normen feeds.  NIET AANBEVOLEN.

en: This option make a delay after every action of insert a post.  May be useful if you want to give a break to the server while is fetching many posts.  Leave on 0 if you don't have any problem.
nl_NL: Deze optie maakt een vertraging na elke actie van het invoegen van een post.  Kan handig zijn als u wilt een pauze te geven aan de server terwijl is het ophalen van veel berichten.  Laat 0 als je geen problemen hebt.

en: This option make the title permalink to original URL.
nl_NL: Deze optie maakt de titel permalink naar de oorspronkelijke URL.

en: This option nulls saving custom fields on every post that campaign publishes.
nl_NL: Met deze optie kunt u geen aangepaste velden opslaan op elke post die de campagne publiceert.

en: This option take out clickable links from content, leaving just the text.
nl_NL: Met deze optie kunt u klikbare links uit de content verwijderen en alleen de tekst verlaten.

en: This set
nl_NL: Deze set

en: This will be the code used in the command to run the cron.  Can be any string you want to use as ?code=this_code.  Recommended.
nl_NL: Dit is de code die wordt gebruikt in de opdracht voor het uitvoeren van de cron.  Kan een tekenreeks zijn die u wilt gebruiken als? code = this_code.  Aanbevolen.

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Till the end of the line
nl_NL: Tot het einde van de lijn

en: Timeout running campaign:
nl_NL: Timeout voor actieve campagne:

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: To Category:
nl_NL: Naar categorie:

en: To avoid incoherent dates due to lousy setup feeds, WPeMatico will use the feed date only if these conditions are met:
nl_NL: Om onsamenhangende data te voorkomen als gevolg van slechte setup feeds, zal WPeMatico de feed datum alleen gebruiken als aan deze voorwaarden wordt voldaan:

en: To copy the system info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
nl_NL: Als u de systeemgegevens wilt kopiëren, klikt u hieronder op Ctrl + C (PC) of Cmd + C (Mac).

en: To get this it parses the entire content of the source webpage and strips the useless html tags.
nl_NL: Om dit te krijgen ontleedt het de volledige inhoud van de bron webpagina en strips de nutteloze html tags.

en: To give a campaign 5 minutes to run without timeouts,
nl_NL: Om een campagne 5 minuten te lopen zonder time-outs,

en: To replace all occurrences the word ass with butt, simply type ass in the "origin field", and butt in "rewrite to".
nl_NL: Om het woord ass met kont te vervangen, typ een kont in het "origin field", en kont in "rewrite to".

en: To run the wordpress cron with external cron you can set up a cron job that calls:
nl_NL: Voor het uitvoeren van de wordpress cron met externe cron kunt u een cron-taak die roept:

en: Topic
nl_NL: Onderwerp

en: Translation
nl_NL: Vertaling

en: Translation friendly
nl_NL: Vertaalvriendelijk

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Try it at your own risk, if you see that the audios are not loading, uncheck it.
nl_NL: Probeer het op eigen risico, als u ziet dat de audios niet worden geladen, niet controleren.

en: Try it at your own risk, if you see that the images are not loading, uncheck it.
nl_NL: Probeer het op eigen risico, als je ziet dat de beelden niet worden geladen, ontcontroleer het.

en: Try it at your own risk, if you see that the videos are not loading, uncheck it.
nl_NL: Probeer het op eigen risico, als je ziet dat de video's niet worden geladen, maak het uit.

en: Try to save a file with simple steps taken at run
nl_NL: Een bestand opslaat met een aantal eenvoudige stappen genomen bij het uitvoeren van

en: Trying to set %s = %s: '%s' - Old value:%s.
nl_NL: Proberen om %s = %s: %s' - Oude waarde:%s.

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Type new domain name (without ".txt") and click "Save as" again!
nl_NL: Typ een nieuwe domeinnaam (zonder ". txt") en klik op "Opslaan als"!

en: Type new domain name and click this button!
nl_NL: Typ een nieuwe domeinnaam en klik op deze knop!

en: Type or paste a list of urls, authors.  When update the campaign, the list will be imported as campaign feeds
nl_NL: Typ of plak een lijst van URL's, auteurs.  Bij het bijwerken van de campagne wordt de lijst geïmporteerd als campagnefeeds

en: Type some feed URL.
nl_NL: Typ een URL voor een feed.

en: Type some new Feed URL/s.
nl_NL: Typ een aantal nieuwe Feed URL/s.

en: Type the domain name to try to autodetect the feed url.
nl_NL: Typ de domeinnaam om de feed-URL automatisch op te sporen.

en: URL of XML
nl_NL: URL van XML

en: USING SimplePie %s included in WPeMatico Plugin
nl_NL: USING SimplePie %s inbegrepen in WPeMatico Plugin

en: USING SimplePie %s included in Wordpress
nl_NL: USING SimplePie %s inbegrepen in Wordpress

en: Underflow or the modes mismatch
nl_NL: Onderstroom of de werkstanden komen niet overeen

en: Undetected
nl_NL: Niet herkend

en: Unexpected control character found
nl_NL: Onverwacht stuurteken gevonden

en: Unknown error
nl_NL: Onbekende fout

en: Unless it is the first time, when finds a duplicate, it means that all following items were read before. This option avoids and allows jump every duplicate and continues reading the feed searching more new items. NOT RECOMMENDED.
nl_NL: Tenzij het de eerste keer is, wanneer een duplicaat wordt gevonden, betekent dit dat alle volgende items eerder zijn gelezen. Met deze optie voorkomt u elke duplicaat en kunt u springen met het lezen van de feed die meer nieuwe items zoekt. NIET AANBEVOLEN.

en: Until now if you run a campaign and give an error in the execution, the campaign would hangs up, but from now when fails, it will show an alert with the error message.
nl_NL: Tot nu toe als je een campagne uitvoert en een fout maakt in de uitvoering, zou de campagne hangen, maar vanaf nu zal het een waarschuwing tonen met het foutbericht.

en: Update Campaign to save Feeds order
nl_NL: Campagne bijwerken om de volgorde van feeds op te slaan

en: Update Campaign to save changes.
nl_NL: Updatecampagne om wijzigingen op te slaan.

en: Upload and import a Campaign
nl_NL: Uploaden en importeren van een Campagne

en: Upload by ranges
nl_NL: Uploaden naar bereiken

en: Upload file failed:
nl_NL: Uploaden van bestand is mislukt:

en: Uploading media...
nl_NL: Media uploaden ...

en: Use %s tags from feed if exist.
nl_NL: Gebruik %s labels van de feed als bestaan.

en: Use ALTERNATE_WP_CRON
nl_NL: ALTERNATE_WP_CRON gebruiken

en: Use ALTERNATE_WP_CRON.
nl_NL: Gebruik ALTERNATE_WP_CRON.

en: Use Cookies:
nl_NL: Cookies gebruiken:

en: Use Featured Image From URL.
nl_NL: Gebruik Aanbevolen Afbeelding Van URL.

en: Use Featured Image from URL.
nl_NL: Gebruik Aanbevolen afbeelding van URL.

en: Use Only Cookies:
nl_NL: Alleen Cookies Gebruiken:

en: Use Open Graph for featured image
nl_NL: Open grafiek gebruiken voor de aanbevolen afbeelding

en: Use [embed]
nl_NL: Gebruik [ inbedden]

en: Use [embed] WP shortcode instead Youtube shared iframe.
nl_NL: Gebruik [ embed] WP shortcode in plaats Youtube gedeeld iframe.

en: Use [embed] WordPress shortcode instead Youtube shared iframe html code.
nl_NL: Gebruik [ embed] WordPress shortcode in plaats Youtube gedeelde iframe html-code.

en: Use a custom feed tag to set the date.
nl_NL: Gebruik een aangepaste feedtag om de datum in te stellen.

en: Use cURL
nl_NL: CURL gebruiken

en: Use campaign Author
nl_NL: Campagneauteur gebruiken

en: Use custom posts template
nl_NL: Sjabloon voor aangepaste posts gebruiken

en: Use custom upload.
nl_NL: Aangepaste upload gebruiken.

en: Use feed Author
nl_NL: Feed-auteur gebruiken

en: Use feed date
nl_NL: Feeddatum gebruiken

en: Use feed item date.
nl_NL: Gebruik de datum van het feeditem.

en: Use only as featured image
nl_NL: Alleen gebruiken als aanbevolen afbeelding

en: Use only with reliable sources.
nl_NL: Gebruik alleen met betrouwbare bronnen.

en: Use srcset attribute instead of src of
nl_NL: Gebruik srcset attribuut in plaats van de src van

en: Use srcset attribute instead of src of %s tag.
nl_NL: Gebruik srcset attribuut in plaats van de src van %s tag.

en: Use the featured images without storing them on your own website.
nl_NL: Gebruik de aanbevolen afbeeldingen zonder ze op te slaan op uw eigen website.

en: Use the feed item date ignoring incoherent dates like past posts published after new ones.
nl_NL: Gebruik de datum van het feeditem om onsamenhangende datums te negeren zoals eerdere postings die na nieuwe berichten zijn gepubliceerd.

en: Use the original date from the post instead of the time the post is created by WPeMatico.
nl_NL: Gebruik de originele datum uit de post in plaats van de tijd dat de post is gemaakt door WPeMatico.

en: Use the tips below to get started using WPeMatico. You will be up and running in no time!
nl_NL: Gebruik de onderstaande tips om te beginnen met het gebruik van WPeMatico. Je komt er zo aan!

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the audio "as is" from the original to use it inside the post.
nl_NL: Gebruik dit in plaats van Wordpress functies om de prestaties te verbeteren. Deze functie uploadt de audio "as is" van het origineel om het te gebruiken in de post.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the audios by ranges "as is" from the original to use it inside the post.
nl_NL: Gebruik dit in plaats van Wordpress functies om de prestaties te verbeteren. Deze functie uploadt de audios door bereiken "as is" van het origineel te gebruiken in de post.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the file by ranges "as is" from the original to use it inside the post.
nl_NL: Gebruik dit in plaats van Wordpress functies om de prestaties te verbeteren. Deze functie uploadt het bestand door bereiken "as is" van het origineel te gebruiken in de post.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the image "as is" from the original to use it inside the post.
nl_NL: Gebruik dit in plaats van Wordpress functies om de prestaties te verbeteren. Deze functie uploadt het beeld "as is" van het origineel om het in de post te gebruiken.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the video "as is" from the original to use it inside the post.
nl_NL: Gebruik dit in plaats van Wordpress functies om de prestaties te verbeteren. Deze functie uploadt de video "as is" van het origineel om het te gebruiken in de post.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the video by ranges "as is" from the original to use it inside the post.
nl_NL: Gebruik dit in plaats van Wordpress functies om de prestaties te verbeteren. Deze functie uploadt de video door bereiken "as is" van het origineel te gebruiken in de post.

en: Use this option to convert HTML entities to their corresponding characters in the URLs of the audios files.
nl_NL: Met deze optie kunt u HTML-entiteiten converteren naar de bijbehorende tekens in de URL's van de audiosbestanden.

en: Use this option to convert HTML entities to their corresponding characters in the URLs of the videos files.
nl_NL: Met deze optie kunt u HTML-entiteiten converteren naar de bijbehorende tekens in de URL's van de videobestanden.

en: Use this option to follow redirections to find the audio file.
nl_NL: Gebruik deze optie om de omleidingen te volgen om het audiobestand te vinden.

en: Use this option to follow redirections to find the video file.
nl_NL: Gebruik deze optie om de omleidingen te volgen om het videobestand te vinden.

en: Useful if you have double image in your posts pages or if you don't want to show the image in content for any reason.
nl_NL: Handig als u een dubbele afbeelding in uw posts pagina's of als u niet wilt om het beeld in de inhoud te tonen voor een reden.

en: Useful when you have more campaign types from Addons. You can hide the column in Screen Options Tab.
nl_NL: Handig als u meer campagnypen uit Addons hebt. U kunt de kolom verbergen in het tabblad Schermopties.

en: User Browser:
nl_NL: Gebruikersbrowser:

en: User roles to show Dashboard widget:
nl_NL: Gebruikersrollen voor het afbeelden van de widget Dashboard:

en: Using first image as the featured image.
nl_NL: De eerste afbeelding wordt gebruikt als de aanbevolen afbeelding.

en: Using last image as the featured image.
nl_NL: De afbeelding wordt gebruikt als afbeelding.

en: Using remotely linked audios in content. No changes.
nl_NL: Op afstand gekoppelde audios in content gebruiken. Geen wijzigingen.

en: Using remotely linked images in content. No changes.
nl_NL: Op afstand gekoppelde afbeeldingen in content gebruiken. Geen wijzigingen.

en: Using remotely linked videos in content. No changes.
nl_NL: Op afstand gekoppelde video's in content gebruiken. Geen wijzigingen.

en: Using the Campaign Preview.
nl_NL: Gebruik van de preview van de campagne.

en: Valid
nl_NL: Geldig

en: Valid value tags:
nl_NL: Geldige waarde tags:

en: Value:
nl_NL: Waarde:

en: Value:
nl_NL: Waarde:

en: Video Attaching
nl_NL: Video-koppeling

en: Video sizes
nl_NL: Videoformaten

en: View Campaign
nl_NL: Campagne bekijken

en: Visit
nl_NL: Bezoek

en: Visit plugin homepage
nl_NL: Bezoek plugin homepage

en: Visit the Extension Store
nl_NL: Bezoek de Extension Store

en: WAS DEPRECATED and removed from WPeMatico for reasons beyond our control.
nl_NL: WAS AFGEKEURD en verwijderd uit WPeMatico voor redenen buiten onze controle.

en: WP Cron Lock Timeout:
nl_NL: Timeout WP-cron-vergrendeling:

en: WP Cron:
nl_NL: WP-cron:

en: WP Debug Log Mode:
nl_NL: Logboekmodus WP-foutopsporing:

en: WP Debug Mode Display:
nl_NL: Weergave van WP-foutopsporingsmodus:

en: WP Debug Mode:
nl_NL: Modus WP-foutopsporing:

en: WP Max Upload Size:
nl_NL: Max uploadgrootte WP:

en: WP Memory Limit:
nl_NL: Limiet WP-geheugen:

en: WP Version:
nl_NL: WP-versie:

en: WPeMatico %s is ready to make your autoblogging faster, safer, and better!
nl_NL: WPeMatico %s is klaar om uw autoblogging sneller, veiliger en beter te maken!

en: WPeMatico About
nl_NL: WPeMatico Over

en: WPeMatico Add-ons
nl_NL: WPeMatico-addons

en: WPeMatico Addons in etruel.com store
nl_NL: WPeMatico Addons in de winkel etruel.com

en: WPeMatico Campaign Info
nl_NL: WPeMatico-campagneinformatie

en: WPeMatico Log
nl_NL: WPeMatico-logboek

en: WPeMatico Preview Feed
nl_NL: WPeMatico-previewfeed

en: WPeMatico Summary
nl_NL: WPeMatico-overzicht

en: WPeMatico by
nl_NL: WPeMatico door

en: WPeMatico continues to improve and innovate with each update, once again we include new features in order to improve the user experience and cover all their needs.
nl_NL: WPeMatico blijft verbeteren en innoveren met elke update, opnieuw hebben we nieuwe functies om de gebruikerservaring te verbeteren en te dekken al hun behoeften.

en: WPeMatico could not update the version in your database. Please if your website has an object cache disable it.
nl_NL: WPeMatico kon de versie in uw database niet bijwerken. Als uw website een objectcache heeft, schakelt u deze uit.

en: WPeMatico requires
nl_NL: WPeMatico vereist

en: WPeMatico settings
nl_NL: WPeMatico instellingen

en: WPeMatico was not fully tested in Multisite. Test it and give us your comments on the
nl_NL: WPeMatico niet volledig is getest in Multisite. Test het en geef ons uw commentaar op de

en: Wait... checking domain and saving...
nl_NL: Bezig met controleren van domein en opslaan ...

en: Want to improve the texts or translate the plugin to your native language?
nl_NL: Wilt u de teksten te verbeteren of vertalen van de plugin naar uw moedertaal?

en: Warnings:
nl_NL: Waarschuwingen:

en: We do our best to provide the best support we can. If you encounter a problem or have a question, simply open a ticket using our
nl_NL: We doen ons best om de beste ondersteuning die wij kunnen. Als je een probleem tegenkomt of een vraag hebt, gewoon open een ticket aan via onze

en: We have to add this URL to the RSS field to receive the items.
nl_NL: We moeten deze URL toevoegen aan het RSS-veld om de items te ontvangen.

en: We need your positive rating of 5 stars in WordPress. Your comment will be published on the bottom of the website and besides it will help making the plugin better.
nl_NL: We hebben uw positieve beoordeling van 5 sterren in WordPress nodig. Uw reactie zal worden gepubliceerd op de onderkant van de website en naast het zal helpen het maken van de plugin beter.

en: We recommend to activate "set_ini()" in your server.
nl_NL: Wij raden aan om te activeren "set_ini()" in uw server.

en: We recommend turn Allow URL fopen "On".
nl_NL: Wij raden aan de beurt Toestaan URL fopen "Op".

en: We recommend turn safe_mode "Off".
nl_NL: Wij raden aan de beurt safe_mode "Off".

en: We send around 4 or 5 emails per year. Really.
nl_NL: We sturen ongeveer 4 of 5 e-mails per jaar. Echt waar.

en: We're optimizing the screens to make them be more readable by humans, and also get more and better helps with examples and tips in the campaign editing or other screens.
nl_NL: We optimaliseren de schermen om ze beter leesbaar te maken door mensen, en krijgen ook meer en betere hulp met voorbeelden en tips in de campagne-editing of andere schermen.

en: We've implemented the JavaScript hooks like WordPress actions and filters! You can make functions to enqueue the scripts and hooks to already added filters in the code.
nl_NL: We hebben geïmplementeerd de JavaScript haken zoals WordPress acties en filters! U kunt functies maken om de scripts in de wachtrij te plaatsen en haken aan reeds toe te voegen filters in de code.

en: We've improved the functions and the ways used for pull the images and attach to the published post.
nl_NL: We hebben de functies en de manieren die gebruikt worden voor het trekken van de beelden en het koppelen aan de gepubliceerde post verbeterd.

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Weekday:
nl_NL: Weekdag:

en: Welcome to WPeMatico
nl_NL: Welkom bij WPeMatico

en: What's New
nl_NL: Nieuw

en: When Store audios locally is on, a copy of every audio found in content of every feed item (only in %s tags) is downloaded to the Wordpress UPLOADS Dir.
nl_NL: Bij het Opslaan van audio-lokaal is, een kopie van elke audio-gevonden in de inhoud van elke feed item (alleen in de %s tags) wordt gedownload naar de Wordpress UPLOADS Dir.

en: When Store images locally is on, a copy of every image found in content of every feed item (only in %s tags) is downloaded to the Wordpress UPLOADS Dir.
nl_NL: Wanneer het Opslaan van afbeeldingen lokaal op, een kopie van elke afbeelding gevonden in de inhoud van elke feed item (alleen in de %s tags) wordt gedownload naar de Wordpress UPLOADS Dir.

en: When Store videos locally is on, a copy of every video found in content of every feed item (only in %s tags) is downloaded to the Wordpress UPLOADS Dir.
nl_NL: Bij het Opslaan van video ' s lokaal is op een kopie van elke video te vinden in de inhoud van elke feed item (alleen in de %s tags) wordt gedownload naar de Wordpress UPLOADS Dir.

en: When Uploads audios to Wordpress (and everything is working fine), every audio attached is added to the Wordpress Media.
nl_NL: Bij het uploaden van audios naar Wordpress (en alles werkt prima), wordt elke audio aangesloten toegevoegd aan de Wordpress Media.

en: When Uploads images to Wordpress (and everything is working fine), every image attached is added to the Wordpress Media.
nl_NL: Bij het uploaden van afbeeldingen naar Wordpress (en alles werkt prima), wordt elke afbeelding toegevoegd aan de Wordpress Media.

en: When Uploads videos to Wordpress (and everything is working fine), every video attached is added to the Wordpress Media.
nl_NL: Bij het uploaden van video's naar Wordpress (en alles werkt prima), wordt elke video toegevoegd aan de Wordpress Media.

en: When a campaign is running and is interrupted by some issue, it cannot be executed again until click "Clear Campaign".
nl_NL: Wanneer een campagne wordt uitgevoerd en door een probleem wordt onderbroken, kan deze niet opnieuw worden uitgevoerd, totdat u op "Leegmaken Campagne" klikt.

en: When a campaign running is interrupted, cannot be executed again until click "Clear Campaign".  This option clear campaign after this timeout then can run again on next scheduled cron. A value of "0" ignore this, means that remain until user make click.  Recommended 300 Seconds.
nl_NL: Wanneer een campagne wordt onderbroken, kan deze niet meer worden uitgevoerd totdat u op "Leegmaken Campagne" klikt.  Deze optie-campagne na deze timeout kan opnieuw worden uitgevoerd op volgende geplande cron-code. Een waarde van "0" negeert dit, betekent dat blijven totdat de gebruiker klikt.  Aanbevolen 300 Seconden.

en: When click in the “eye” icon, a popup will open to show you the next items to fetch.  This allow you to see if the campaign has pending items to publish from any feed inside it.
nl_NL: Als u in het "oog"-pictogram klikt, verschijnt er een voorgrondvenster waarin u de volgende items kunt ophalen.  Op deze manier kunt u zien of de campagne items in behandeling heeft die moeten worden gepubliceerd vanuit een feed in de campagne.

en: When click the orange button, the process starts and can take a long time.
nl_NL: Als u op de oranje knop klikt, begint het proces en kan het lang duren.

en: When the running campaign found a duplicated post the process is interrupted because assume that all followed posts, are also duplicates.  You can disable these controls here.
nl_NL: Wanneer de lopende campagne een gedupliceerde post heeft gevonden, wordt het proces onderbroken omdat er wordt aangenomen dat alle gevolgde posts ook duplicaten zijn.  U kunt deze besturingselementen hier uitschakelen.

en: Width and Height of the video frame in the post.
nl_NL: Breedte en hoogte van het videoframe in de post.

en: Width:
nl_NL: Breedte:

en: Word Count Filters
nl_NL: Aantalfilters

en: Word to Categories.
nl_NL: Woord voor categorieën.

en: Word to Category options
nl_NL: Woord voor categorie-opties

en: Word to Category options.
nl_NL: Ga naar Categorie-opties.

en: Word to Taxonomy
nl_NL: Woord voor taxonomie

en: Word:
nl_NL: Woord:

en: WordPress Backend Tools
nl_NL: WordPress backend Tools

en: WordPress Environment
nl_NL: WordPress-omgeving

en: Wordpress defaults are making the excerpts "on the fly" from post contents, but check this option if you want to fill in the excerpt field with the description tag of the item.
nl_NL: Wordpress defaults zijn het maken van de uittreksels "op de vlieg" van post-inhoud, maar vink deze optie als u wilt vullen in het uittreksel veld met de beschrijving van het item.

en: Words
nl_NL: Woorden

en: Words replaced by Random Rewrites: %s.
nl_NL: Woorden vervangen door Random Reschrijft: %s.

en: Words to Rewrite.
nl_NL: Woorden om te herschrijven.

en: Words to Rewrites:
nl_NL: Woorden om te herschrijven:

en: Words:
nl_NL: Woorden:

en: Working as %s job schedule:
nl_NL: Werken als %s taak schema:

en: Wpematico Campaign Column in Posts(-types) lists.
nl_NL: Lijst met wpematico Campaign in Posts (-types).

en: XML Campaign Type
nl_NL: Type XML-campagne

en: XML Campaign type to parse and fetch XML feeds
nl_NL: XML-campagnetype voor het ontleden en ophalen van XML-feeds

en: XPath Tutorial
nl_NL: XPath-zelfstudieprogramma

en: XPath as filesystem addressing.
nl_NL: XPath als bestandssysteemadressering.

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You Tube Fetcher
nl_NL: Je Tube Fetcher

en: You are using WPeMatico Full Content, but doesn't exist class WPeMatico.
nl_NL: U gebruikt WPeMatico Full Content, maar bestaat niet uit klasse WPeMatico.

en: You are using WPeMatico Full Content.
nl_NL: U gebruikt WPeMatico Volledige content.

en: You are using WPeMatico PRO, but doesn't exist class WPeMatico.
nl_NL: U gebruikt WPeMatico PRO, maar bestaat niet uit klasse WPeMatico.

en: You are using WPeMatico PRO.
nl_NL: U gebruikt WPeMatico PRO.

en: You are using WPeMatico Professional too old.
nl_NL: U gebruikt WPeMatico Professional te oud.

en: You can UN-select forum to create new Forums or select an already created bbPress Forum to publish new Topics inside it, according to the items in the feed.
nl_NL: U kunt VN-forum selecteren om nieuwe forums te maken of selecteer een al gemaakte bbPress Forum om nieuwe onderwerpen te publiceren in het forum, volgens de items in de feed.

en: You can UNSELECT this if uses source permalinks and the obtained URLs are not the the originals.
nl_NL: U kunt dit ongedaan maken als gebruik wordt gemaakt van bronpermalinks en de verkregen URL's niet de originelen zijn.

en: You can allow or skip each image in every post depends on image dimensions.
nl_NL: U kunt het toestaan of overslaan van elke afbeelding in elke post afhankelijk van de afmetingen van de afbeelding.

en: You can also select a created Topic to publish all the items as replies of it.
nl_NL: U kunt ook een gemaakt onderwerp selecteren om alle items te publiceren als antwoorden ervan.

en: You can assign a name for this feed, also can be used later in the Post template as
nl_NL: U kunt een naam voor deze invoer, kan ook gebruikt worden later in de Post-sjabloon

en: You can choose which media files will be uploaded to your website, you can add or remove the extensions you want and WPeMatico will do the rest.
nl_NL: U kunt kiezen welke mediabestanden worden geüpload naar uw website, u kunt de extensies die u wilt toevoegen of verwijderen en WPeMatico zal de rest doen.

en: You can define here on what times you wants to fetch this feeds.  This has 5 min. of margin on WP-cron schedules.  If you set up an external cron en WPeMatico Settings, you'll get better preciseness.
nl_NL: U kunt hier definiëren op welke tijdstippen u deze feeds wilt ophalen.  Dit heeft 5 minuten. van marge op WP-cron schema's.  Als je een externe cron en WPeMatico instellingen instelt, krijg je een betere precisie.

en: You can find more info about WP Cron and also few steps to configure external crons:
nl_NL: U vindt meer informatie over WP Cron en ook enkele stappen om externe crons te configureren:

en: You can force the use of the original date of each feed item ignoring incoherent dates like past posts published after new ones.
nl_NL: U kunt het gebruik van de oorspronkelijke datum van elk feeditem afdwingen dat onsamenhangende datums worden genegeerd, zoals eerdere postings die na nieuwe berichten zijn gepubliceerd.

en: You can insert here the tags for every post of this campaign.
nl_NL: U kunt hier de tags invoegen voor elke post van deze campagne.

en: You can mark the selection options to see the possible results of the Post Template.
nl_NL: U kunt de selectieopties markeren om de mogelijke resultaten van de postsjabloon te bekijken.

en: You can see some examples here:
nl_NL: Hier ziet u enkele voorbeelden:

en: You can see the title, image and an excerpt of its content, but you can click in the title to see all its content like it will bring by WPeMatico plugin.
nl_NL: U kunt de titel, afbeelding en een uittreksel van de inhoud te zien, maar u kunt klikken in de titel om al zijn inhoud te zien zoals het zal brengen door WPeMatico plugin.

en: You can select all or some campaigns by clicking in its checkbox in the first column.
nl_NL: U kunt alle of sommige campagnes selecteren door in het selectievakje in de eerste kolom te klikken.

en: You can set in each campaign which feed item tag should be used to set the date of each post. The value must be compatible with the strtotime function.
nl_NL: U kunt instellen in elke campagne welke feeditem-tag moet worden gebruikt om de datum van elke post in te stellen. De waarde moet compatibel zijn met de strtotimefunctie.

en: You can use %s or %s and will be replaced on uploading the audio. Wordpress adds a number at the end if the audio name already exists.
nl_NL: U kunt gebruik maken van %s of %s en zal deze worden vervangen op het uploaden van de audio. Wordpress voegt een aantal op het einde als de audio-naam bestaat al.

en: You can use %s or %s and will be replaced on uploading the image. Wordpress adds a number at the end if the image name already exists.
nl_NL: U kunt gebruik maken van %s of %s en zal deze worden vervangen op de afbeelding te uploaden. Wordpress voegt een aantal op het einde als de naam van de afbeelding bestaat al.

en: You can use %s or %s and will be replaced on uploading the video. Wordpress adds a number at the end if the video name already exists.
nl_NL: U kunt gebruik maken van %s of %s en zal deze worden vervangen op het uploaden van de video. Wordpress voegt een aantal op het einde als de video-naam bestaat al.

en: You can use some tags that will be replaced for current value. See below the description and examples on how to use this feature.
nl_NL: U kunt bepaalde tags gebruiken die worden vervangen voor de huidige waarde. Zie hieronder de beschrijving en voorbeelden van hoe u deze functie kunt gebruiken.

en: You can use the same template fields like in box Post template.
nl_NL: U kunt gebruik maken van dezelfde sjabloon velden, zoals in box Post sjabloon.

en: You can write here the new name for every audio uploaded to the posts. All audios will be renamed with this field.
nl_NL: U kunt hier de nieuwe naam schrijven voor elke audio geüpload naar de berichten. De naam van alle audios wordt gewijzigd in dit veld.

en: You can write here the new name for every image uploaded to the posts. All images will be renamed with this field.
nl_NL: U kunt hier de nieuwe naam voor elk geupload beeld naar de berichten schrijven. Alle afbeeldingen worden hernoemd met dit veld.

en: You can write here the new name for every video uploaded to the posts. All videos will be renamed with this field.
nl_NL: U kunt hier de nieuwe naam voor elke video uploaden naar de berichten. Alle video's worden hernoemd met dit veld.

en: You can write here the title for every post. All posts will be named with this field.
nl_NL: U kunt hier de titel voor elke post schrijven. Alle posts worden met dit veld benoemd.

en: You cannot use this features with "Youtube Fetcher" campaign type.
nl_NL: U kunt deze functies niet gebruiken met het campagnetype "Youtube Fetcher".

en: You could get the same value of the content because if the description field does not exists the content field will be used.
nl_NL: U kunt dezelfde waarde van de content krijgen, want als het beschrijvatieveld niet bestaat, wordt het contentveld gebruikt.

en: You do not have permission to install plugin updates
nl_NL: U bent niet gemachtigd om plugin-updates te installeren

en: You may
nl_NL: U kunt

en: You may find answers in our
nl_NL: U kunt antwoorden vinden in onze

en: You must check "Words" field if you want to count words, but the letters in the content are counted; then complete the amount to check to assign a special category.
nl_NL: U moet controleren "Woorden" veld als u wilt dat om het aantal woorden, maar de letters in de inhoud worden geteld, dan is het aantal te controleren voor het toewijzen van een speciale categorie.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
nl_NL: Klik op de knop Wijzigingen opslaan onder aan het scherm om nieuwe instellingen van kracht te laten worden.

en: You must disable the other plugin to allow Force WPeMatico Custom SimplePie library.
nl_NL: U moet uitschakelen van de andere plugin om Force WPeMatico Custom SimplePie bibliotheek.

en: You must put the custom feed tag and its template variable in every field.
nl_NL: U moet de aangepaste feed tag en de sjabloon variabele in elk veld.

en: You must put the custom field name and its value in every field.
nl_NL: Je moet de naam van aangepast veld en de waarde op elk gebied.

en: You must set up a cron job that calls:
nl_NL: U moet een cron-taak instellen die vereist:

en: You must type at least one feed url.
nl_NL: U moet ten minste één feed-URL typen.

en: You should change the field "Max items to create on each fetch" to a value
nl_NL: U dient het veld 'Max items te maken op elke fetch" naar een waarde

en: You should use the Force Feed or Change User Agent features of
nl_NL: U moet gebruik maken van de Kracht Voeden of Wijzigen van de User-Agent kenmerken van

en: You shouldn't use this campaign type if you don't have installed and activated the bbPress Plugin
nl_NL: U moet dit type campagne niet gebruiken als u niet hebt geïnstalleerd en geactiveerd de bbPress Plugin

en: You'll see an empty page or just your installed extensions when you click on Extensions menu.
nl_NL: U ziet een lege pagina of gewoon uw geïnstalleerde extensies wanneer u klikt op extensies menu.

en: YouTube feeds for this Campaign
nl_NL: YouTube-feeds voor deze campagne

en: Your Custom folder stil remains inside own plugin directory. This means that your files will be replaced/deleted when update the plugin.
nl_NL: Uw aangepaste map blijft binnen de eigen plugin-directory. Dit betekent dat uw bestanden worden vervangen/verwijderd bij het bijwerken van de plugin.

en: Youtube feeds URLs.
nl_NL: Youtube feeds URL's.

en: ZipArchive:
nl_NL: Ziparchief:

en: [DEPRECATED]
nl_NL: [ GEDEPRECIEERD]

en: [ERROR]
nl_NL: [ FOUT]

en: [RECOVERABLE ERROR]
nl_NL: [ HERSTELBARE FOUT]

en: [STRICT NOTICE]
nl_NL: [ STRIKTE KENNISGEVING]

en: [WARNING]
nl_NL: [ WAARSCHUWING]

en: and
nl_NL: en

en: and checked the box below, by default the counter is added to end of title.
nl_NL: en controleerde de box hieronder in, standaard is de teller wordt toegevoegd aan het einde van de titel.

en: and will be replaced on title.
nl_NL: en zal deze worden vervangen op de titel.

en: attempt to "Get Full Content" feature
nl_NL: poging om "Volledige Inhoud" - functie

en: bbPress Forums
nl_NL: bbPress-forums

en: bbPress Forums Options
nl_NL: opties voor bbPress-forums

[ctx: by author]
en: by %s
nl_NL: door %s

en: by the source feed item URL, which makes it a working link and
nl_NL: door de bron-URL van het feeditem, waardoor het een werkkoppeling maakt en

en: contact us
nl_NL: contact met ons

en: contains the five preferred add-Ons with the most wanted features for autoblogging with WordPress in a very easy professional way.
nl_NL: bevat de vijf favoriete add-ons met de meest gewenste functies voor het autobloggen met WordPress op een zeer gemakkelijke professionele manier.

en: current cron process should be killed
nl_NL: huidige cron proces moet worden gedood

en: enabled:
nl_NL: ingeschakeld:

en: extends the Campaign Preview functionality to every feed individually and allows you to review and insert each item, one by one or in bulk mode.
nl_NL: verleng de Campagne Previewfunctie voor elke feed afzonderlijk en stelt u in staat om elk item te bekijken en in te voegen, één voor één of in bulk-modus.

en: has a list of all available extensions for WPeMatico, also other Worpdress plugins, some of them for free. Including convenient category filters so you can find exactly what you are looking for.
nl_NL: een lijst van alle beschikbare extensies voor WPeMatico, ook andere Worpdress plugins, sommige van hen gratis. Inclusief handige categorie-filters, zodat je precies kan vinden wat je zoekt.

en: here
nl_NL: hier

en: if greater.
nl_NL: indien groter.

en: in the 'relink to' field.
nl_NL: in het 'koppelen aan' veld.

en: is a FREE addon that allows you to execute actions and filters provided by WPeMatico in order to create custom behavior in the execution of your campaigns.
nl_NL: is een GRATIS addon waarmee u acties en filters kunt uitvoeren die door WPeMatico worden geleverd om op maat gemaakt gedrag te creëren bij de uitvoering van uw campagnes.

en: it's a WP shortcode for insert a gallery into the post.  You can use any shortcode here; will be processed by Wordpress.
nl_NL: Het is een WP shortcode voor het invoegen van een galerij in de post.  U kunt hier een shortcode gebruiken; wordt verwerkt door Wordpress.

en: lady, woman, female, girl
nl_NL: vrouw, vrouw, vrouw, meisje

en: on Title
nl_NL: betreffende titel

en: or URL:
nl_NL: of URL:

en: otherwise you can change the allowed HTML tags and attributes from options below.
nl_NL: anders kunt u de toegestane HTML-tags en kenmerken wijzigen van de onderstaande opties.

en: seconds of max execution time is required.
nl_NL: seconden van max uitvoering is vereist.

en: size:
nl_NL: grootte:

en: support form
nl_NL: support formulier

en: system is there for customers that need faster and/or more in-depth assistance.
nl_NL: het systeem is er voor klanten die behoefte hebben aan een sneller en/of meer in-diepte bijstand.

en: then the
nl_NL: dan is de

en: to
nl_NL: naar

en: uses eBay products in your site and publish them as posts or WooCommerce products by relating your eBay Parter Network Campaigns IDs.
nl_NL: gebruikt eBay-producten in uw site en publiceren ze als berichten of WooCommerce producten met betrekking tot uw eBay Parter Network Campagnes ID's.

en: will be replaced for one of the others of the same line.
nl_NL: zal worden vervangen voor een van de anderen van dezelfde lijn.

en: will be replaced with the feed item content
nl_NL: wordt vervangen door de content van het feeditem

en: will be saved on uploads folder or inside plugin, "app" folder.  Recommended on issues with cron.
nl_NL: zal worden opgeslagen op de uploads map binnen of plugin, van het "app" - map. Aanbevolen op problemen met cron.

en: with customization requests and suggestions.
nl_NL: met aanpassingsverzoeken en suggesties.

en: with the original author of the feed item.
nl_NL: met de oorspronkelijke auteur van het feed-item.

en: words.
nl_NL: woorden.
