WPML String Translation 3.4.1 - en to pl translation catalogue (274 entries)

en:  They were added to the translations table.
pl:  Zostały one dodane do tabeli tłumaczeń.

en: %d new translation was added. | %d new translations were added.
pl[0]: %d dodano nowe tłumaczenie.
pl[1]: %d new translations were added.
pl[2]: %d new translations were added.

en: %d translation was updated. | %d translations were updated.
pl[0]: %d tłumaczenie zostało zaktualizowane.
pl[1]: %d translations were updated.
pl[2]: %d translations were updated.

en: %s slugs are set to be translated, but they are missing their translation
pl: slugi %s zostały zaznaczone do tłumaczenia, ale brakuje ich tłumaczeń

en: (original)
pl: (oryginał)

en: * This feature is only intended for sites that are in development. It will significantly slow down the site, but help you find strings that WPML cannot detect in the PHP code.
pl: * Ta funkcja jest przeznaczona wyłącznie dla witryn w trakcie tworzenia. Spowoduje ona znaczne spowolnienie witryny, ale pomoże wyszukać frazy, których wtyczka WPML nie jest w stanie wykryć w kodzie PHP.

en: -- Please select --
pl: -- Wybierz --

en: .po file :
pl: Plik .po:

en: Action
pl: Akcja

en: Active
pl: Aktywny

en: Add selected strings
pl: Dodaj zaznaczone frazy

en: Add the new translations.
pl: Dodaj nowe tłumaczenia.

en: Adds theme and plugins localization capabilities to WPML | <a href="https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/string-translation/">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-string-translation-3-4-1/">WPML String Translation 3.4.1 release notes</a>
pl: Dodaje możliwości lokalizacji motywu i wtyczek do WPML | <a href="https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/string-translation/">Dokumentacja</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-string-translation-3-4-1/">Informacje o wydaniu WPML String Translation 3.4.1</a>

en: Admin Texts Translation
pl: Tłumaczenie tekstów administratora

en: All
pl: Wszystkie

en: All %d strings from all pages are selected.
pl: Wszystkie %d ciągi ze wszystkich stron są zaznaczone.

en: All %d strings on this page are selected.
pl: Wszystkie %d ciągi na tej stronie są zaznaczone.

en: All Translation Priorities
pl: Wszystkie priorytety tłumaczenia

en: All domains
pl: Wszystkie domeny

en: All strings
pl: Wszystkie frazy

en: All strings in %s
pl: Wszystkie frazy w %s

en: Also create translations according to the .po file
pl: Utwórz także tłumaczenia zgodnie z plikiem .po

en: Also include translations
pl: Dołącz też tłumaczenia

en: Also prevent similar messages in the future?
pl: Zapobiegać także wyświetlaniu podobnych komunikatów w przyszłości?

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Are you sure you want to delete these packages?
    Their strings and translations will be deleted too.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te pakiety?
    Ich łańcuchy i tłumaczenia również zostaną usunięte.

en: Are you sure you want to delete these strings?
    Their translations will be deleted too.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te ciągi?
    Ich tłumaczenia również zostaną usunięte.

en: Auto register untranslated strings
pl: Automatycznie rejestruj nieprzetłumaczone ciągi

en: Auto-download WordPress translations
pl: Automatycznie pobierz tłumaczenia WordPressa

en: Auto-registered, translation needed
pl: Automatycznie zarejestrowane, wymagające tłumaczenia

en: Automatic string registration will remain active for <span class='counter-msg'>%s</span>. Please visit the site's front-end to allow WPML to find strings for translation.
pl: Automatyczna rejestracja ciągów pozostanie aktywna przez <span class=„counter-msg”>%s</span>. Odwiedź front-end witryny, aby umożliwić WPML znalezienie ciągów do tłumaczenia.

en: Be sure to turn off this feature before your site goes live to avoid performance issues.
pl: Pamiętaj, aby wyłączyć tę funkcję przed opublikowaniem strony, aby uniknąć problemów z wydajnością.

en: By default WPML assumes that strings in themes and plugins are in English. If you're using a theme or plugin that has strings in other languages you can set the language of text-domains.
pl: Domyślnie WPML zakłada, że ciągi znaków w motywach i wtyczkach są w języku angielskim. Jeśli używasz motywu lub wtyczki, która zawiera ciągi znaków w innych językach, możesz ustawić język dla domen tekstowych.

en: Can't find the strings you're looking to translate? Add more strings for translation.
pl: Nie możesz znaleźć ciągów, które chcesz przetłumaczyć? Dodaj więcej ciągów do tłumaczenia.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Change the language of selected strings
pl: Zmień język wybranych fraz

en: Change translation priority of selected strings
pl: Zmień priorytet tłumaczenia wybranych fraz

en: Check for string issues
pl: Sprawdź, czy nie występują problemy z ciągami znaków

en: Check other languages
pl: Sprawdź inny język

en: Choose the user roles you would like to make translatable: %s
pl: Wybierz role użytkowników, które chcesz uczynić możliwymi do przetłumaczenia: %s

en: Cleanup and optimization completed!
pl: Zakończono oczyszczanie i optymalizację!

en: Cleanup and optimize string tables
pl: Oczyść i zoptymalizuj tabele fraz

en: Click here to enable it
pl: Kliknij tutaj, aby włączyć

en: Click to toggle
pl: Kliknij, aby przełączyć

en: Close
pl: Zamknij

en: Complete
pl: Zakończony

en: Completely translated strings
pl: Całkowicie przetłumaczone frazy

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Contains %s strings
pl: Zawiera frazy %s

en: Context
pl: Kontekst

en: Core
pl: Rdzeń

en: Current source language
pl: Aktualny język źródłowy

en: Data saved
pl: Dane zapisane

en: Default package language
pl: Domyślny język pakietu

en: Delete Selected Packages
pl: Usuń wybrane pakiety

en: Delete selected strings
pl: Usuń wybrane frazy

en: Disable auto register of untranslated strings
pl: Wyłącz automatyczną rejestrację nieprzetłumaczonych ciągów

en: Dismiss all notices
pl: Odrzuć wszystkie powiadomienia

en: Display %d results per page
pl: Wyświetl %d wyników na stronie

en: Display all results
pl: Wyświetl wszystkie wyniki

en: Display packages for this kind:
pl: Wyświetl pakiety dla tego rodzaju:

en: Display:
pl: Wyświetl:

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
pl: Wyświetlam %1$s&#8211;%2$s z %3$s

en: Domain
pl: Domena

en: Edit user roles
pl: Edytuj role użytkowników

en: English
pl: Angielski

en: Error: please try again
pl: Błąd: spróbuj ponownie

en: Errors: %s
pl: Błędy: %s

en: Exact match
pl: Dokładne dopasowanie

en: Existing translation
pl: Istniejące tłumaczenie

en: Export strings into .po/.pot file
pl: Eksportuj frazy do pliku .po/.pot

en: Failed downloading the language information file.
pl: Pobieranie pliku z informacją o języku nie powiodło się.

en: Failed downloading the language information file. Please go back and try a little later.
pl: Pobieranie pliku informacji językowych nie powiodło się. Spróbuj ponownie nieco później.

en: File upload error
pl: Błąd przesyłania pliku

en: Files already scanned.
pl: Pliku zostały już przeskanowane.

en: Filter
pl: Filtruj

en: For more details, see %s.
pl: Aby uzyskać więcej szczegółów, zobacz %s.

en: Frontend preview
pl: Podgląd front-endu

en: Highlight color for strings
pl: Kolor podświetlenia dla wyrażeń

en: If it's an %1$sonline site%2$s, contact your hosting company and request that they make that folder writable.
pl: Jeśli jest to %1$sstrona online%2$s, skontaktuj się z firmą hostingową i poproś o nadanie uprawnień do zapisu w tym folderze.

en: If this is a %1$slocal development site%2$s, make sure that your local server can write to this folder.
pl: Jeśli jest to %1$slokalna strona deweloperska%2$s, upewnij się, że Twój lokalny serwer może zapisywać w tym folderze.

en: Import / export .po
pl: Importuj / eksportuj .po

en: In domain:
pl: W domenie:

en: In progress
pl: W toku

en: In translation basket
pl: W koszyku tłumaczeń

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Inactive Widgets
pl: Nieaktywne Widgety

en: Include translations
pl: Uwzględnij tłumaczenia

en: Info
pl: Informacje

en: Invalid language: %s
pl: Nieprawidłowy język: %s

en: Invalid nonce
pl: Nieprawidłowy identyfikator jednorazowy

en: Kind
pl: Rodzaj

en: Language of domains
pl: Język domen

en: Language of this %1$s is %2$s
pl: Językiem dla tego/tej %1$s jest %2$s

en: Languages of domains
pl: Języki domen

en: Learn more about %1$stranslating admin and settings strings.%2$s
pl: Dowiedz się więcej o %1$stłumaczeniu ciągów administracyjnych i ustawień.%2$s

en: Learn more about %1$stranslating user meta information.%2$s
pl: Dowiedz się więcej o %1$stłumaczeniu informacji meta użytkownika.%2$s

en: Learn more about finding strings
pl: Dowiedz się więcej o znajdowaniu ciągów znaków

en: Loaded
pl: Wczytano

[ctx: MO Import blocked 1/4]
en: There is a problem with the String Translation table in your site.
pl: Wystąpił problem z tabelą String Translation w Twojej witrynie.

[ctx: MO Import blocked 2/4]
en: This problem is not causing a problem running the site right now, but can become a critical issue in the future.
pl: Ten problem nie utrudnia aktualnie korzystania z witryny, ale może stać się zagadnieniem krytycznym w przyszłości.

[ctx: MO Import blocked 3/4]
en: WPML support team knows how to fix it.
pl: Zespół pomocy technicznej WPML wie, jak to naprawić.

[ctx: MO Import blocked 4/4]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank">support thread</a> and we'll fix it for you.
pl: Dodaj wiadomość w odpowiednim <a href="%s" target="_blank">wątku pomocy</a>, a my naprawimy to dla Ciebie.

[ctx: MO Import blocked short 1/3]
en: WPML cannot replace .mo files because of technical problems in the String Translation table.
pl: WPML nie może zastąpić plików .mo, ze względu na problemy techniczne w tabeli String Translation.

[ctx: MO Import blocked short 2/3]
en: WPML support team knows how to fix it.
pl: Zespół pomocy technicznej WPML wie, jak to naprawić.

[ctx: MO Import blocked short 3/3]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank" >support thread</a> and we'll fix it for you.
pl: Dodaj wiadomość w odpowiednim <a href="%s" target="_blank" >wątku pomocy</a>, a my naprawimy to dla Ciebie.

en: Making User Meta Information Translatable
pl: Uczynienie informacji meta użytkownika możliwymi do przetłumaczenia

en: Missing parameters
pl: Brakujące parametry

en: Missing version number for translation.
pl: Brak numeru wersji tłumaczenia.

en: Multibyte String extension
pl: Rozszerzenie Multibyte String

en: Multibyte String extension is required for WPML String Translation.
pl: Rozszerzenie Multibyte String wymagane jest dla WPML String Translation.

en: Name
pl: Nazwa

en: Name: %s
pl: Nazwa: %s

en: Needs re-scanning
pl: Wymaga ponownego skanowania

en: Needs update
pl: Wymaga aktualizacji

en: New
pl: Nowy

en: New translation
pl: Nowe tłumaczenie

en: New translations (%d)
pl: Nowe tłumaczenia (%d)

en: No - keep showing these message
pl: Nie - nadal wyświetlaj te komunikaty

en: No TextDomain
pl: Brak TextDomain

en: No action performed. Please select the strings that you need to update or add.
pl: Nie wykonano żadnego działania. Wybierz frazy, które wymagają aktualizacji lub dodania.

en: No packages found
pl: Nie znaleziono pakietów

en: No records found
pl: Nie znaleziono zapisów

en: No string found
pl: Nie znaleziono fraz

en: No strings found
pl: Nie znaleziono fraz

en: No updates found.
pl: Nie znaleziono aktualizacji.

en: Nonce value is invalid
pl: Wartość nonce jest nieprawidłowa

en: Not loaded
pl: Nie wczytano

en: Not marked as 'complete'. Press 'Save' to enable.
pl: Nie oznaczono jako 'zakończone'. Naciśnij 'Zapisz', aby aktywować.

en: Not scanned yet
pl: Jeszcze nie przeskanowano

en: Not seeing strings that you are looking for?
pl: Nie widzisz ciągów znaków, których szukasz?

en: Not translated
pl: Nieprzetłumaczone

en: Number of strings
pl: Liczba fraz

en: OnTheGoSystems
pl: Onthegosystems

en: PO export may be glitchy. We are working to fix it.
pl: Eksport PO może nie działać właściwie. Staramy się to naprawić.

en: Package Management
pl: Zarządzanie pakietem

en: Packages
pl: Pakiety

en: Partial Translation
pl: Tłumaczenie częściowe

en: Partial translation
pl: Tłumaczenie częściowe

en: Please activate WPML Multilingual CMS to have WPML String Translation working.
pl: Aktywuj WPML Multilingual CMS, aby wtyczka WPML String Translation mogła działać.

en: Please enter a domain!
pl: Wpisz nazwę domeny!

en: Please select at least one document to translate.
pl: Proszę wybrać przynajmniej jeden dokument do tłumaczenia.

en: Please select at least one language to translate into.
pl: Proszę wybrać przynajmniej jeden język tłumaczenia.

en: Please select the .po file to upload!
pl: Wybierz plik .po do przesłania na serwer!

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already in progress.
pl: Wpis "%1$s" zostanie zignorowany dla %2$s, ponieważ tłumaczenie jest już w trakcie.

en: Post "%1$s" will be ignored for %2$s, because translation is already waiting for translator.
pl: Wpis "%1$s" zostanie zignorowany dla %2$s, ponieważ tłumaczenie już oczekuje na tłumacza.

en: Preview string on site
pl: Podgląd ciągu na stronie

en: Preview where this string appears on your site
pl: Podgląd miejsca, w którym ten ciąg pojawia się na Twojej stronie

en: Proceed
pl: Kontynuuj

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Remove strings by domain
pl: Usuń ciągi według domeny

en: Return to String Translation
pl: Powrót do modułu String Translation

en: Review changes and update
pl: Przejrzyj zmiany i zaktualizuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Scan selected components for strings
pl: Skanuj wybrane komponenty w poszukiwaniu ciągów

en: Scan selected plugins for strings
pl: Wyszukaj frazy w zaznaczonych wtyczkach

en: Scan selected themes for strings
pl: Wyszukaj frazy w zaznaczonych motywach

en: Scan strings in themes, plugins and WordPress
pl: Skanuj ciągi w motywach, wtyczkach i WordPress

en: Scan successful: WPML found %s strings.
pl: Skanowanie zakończone pomyślnie: WPML znalazł %s ciągów.

en: Scan the selected components to make new texts available for translation.
pl: Przeskanuj wybrane komponenty, aby udostępnić nowe teksty do tłumaczenia.

en: Scanned
pl: Przeskanowano

en: Scanning file: %s
pl: Przeszukuję plik: %s

en: Search
pl: Szukaj

en: Search for:
pl: Wyszukaj:

en: Search in both the original language and in translations. Searching in translations may take a bit of time.
pl: Szukaj zarówno w języku oryginalnym, jak i w tłumaczeniach. Wyszukiwanie w tłumaczeniach może zająć trochę czasu.

en: Select All
pl: Wybierz wszystkie

en: Select affected components
pl: Wybierz dotknięte komponenty

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select all strings that match this search
pl: Zaznacz wszystkie ciągi pasujące do tego wyszukiwania

en: Select domain:
pl: Wybierz domenę:

en: Select for which domain to set the language:
pl: Wybierz, dla której domeny ustawić język:

en: Select from existing
pl: Proszę wybrać spośród istniejących

en: Select the original language of strings to import
pl: Proszę wybrać oryginalny język ciągów do zaimportowania

en: Select the user roles whose information you want to make translatable and then use the String Translation page to translate it.
pl: Wybierz role użytkowników, których informacje chcesz uczynić możliwymi do przetłumaczenia, a następnie użyj strony Tłumaczenie Ciągów, aby je przetłumaczyć.

en: Select what the strings are for:
pl: Wybierz przeznaczenie wyrażeń:

en: Send to translation
pl: Wyślij do tłumaczenia

en: Set different slugs in different languages for %s.
pl: Ustaw różne slugi dla różnych języków dla %s.

en: Set the original language of themes and plugins
pl: Ustaw oryginalny język motywów i wtyczek

en: Set the source language of these strings to:
pl: Ustaw język źródłowy tych fraz na:

en: Show custom MO Files Pre-generation dialog box
pl: Wyświetlaj niestandardowe okno dialogowe wstępnego generowania plików MO

en: Show page builder packages
pl: Pokaż pakiety kreatora stron

en: Showing only strings that contain %s
pl: Wyświetlam tylko wyrażenia zawierające %s

en: Skipping file: %s
pl: Pomijam plik: %s

en: Slug translations
pl: Tłumaczenia slugów

en: Some of the strings selected belong to packages. You can only change the language of these strings if all strings in the packages are selected.
pl: Niektóre z wybranych fraz należą do pakietów. Możesz zmienić język tych fraz tylko, jeżeli wybrane zostaną wszystkie frazy w pakietach.

en: Some themes and plugins don't properly set the textdomain (second argument) in GetText calls. When you select this option, WPML will assume that the strings found in GetText calls in the PHP files of the theme and plugin should have the textdomain with the theme/plugin's name.
pl: Niektóre motywy i wtyczki nie ustawiają prawidłowo argumentu textdomain (drugi argument) w wywołaniach GetText. Kiedy zaznaczysz tę opcję, WPML przyjmie, że frazy znalezione w wywołaniach GetText w plikach PHP motywu i wtyczki powinny mieć domenę tekstową z nazwą motywu/wtyczki.

en: String
pl: Fraza

en: String Tracking Enabled
pl: Śledzenie Ciągów Znaków Włączone

en: String Translation
pl: Tłumaczenie wyrażeń

en: String auto registration is disabled.
pl: Automatyczna rejestracja ciągów jest wyłączona.

en: Strings in need of translation
pl: Frazy wymagające przetłumaczenia

en: Strings in the theme and plugins
pl: Ciągi w motywie i wtyczkach

en: Strings per page:
pl: Wyrażenia na stronę:

en: Strings that need translation
pl: Ciągi wymagające tłumaczenia

en: Submit
pl: Wyślij

en: Success!
pl: Sukces!

en: The database has been updated.
pl: Baza danych została zaktualizowana.

en: The following files were processed:
pl: Przetworzono następujące pliki:

en: Themes
pl: Motywy

en: There is nothing to be updated or to be added.
pl: Nie ma niczego do zaktualizowania lub dodania.

en: There is nothing to translate.
pl: Nie ma nic do tłumaczenia.

en: These are the strings that we found in your .po file. Please carefully review them. Then, click on the 'add' or 'cancel' buttons at the %1$sbottom of this screen%2$s. You can exclude individual strings by clearing the check boxes next to them.
pl: To są frazy, które znaleźliśmy w Twoim pliku .po. Przejrzyj je starannie. Następnie kliknij na przycisku 'dodaj' lub 'anuluj' u %1$sdołu tego ekranu%2$s. Możesz wykluczyć pojedyncze frazy, czyszcząc znajdujące się obok nich pole zaznaczenia.

en: This domain currently has the following strings:
pl: Ta domena zawiera aktualnie następujące frazy:

en: This feature helps you find where the text (strings) appears on your site, so you can translate it more easily. 
    											It may slow down your site while it's running, so it's best to use it only during development. 
    											Remember to turn it off when your site goes live to keep things running smoothly.
pl: Ta funkcja pomaga znaleźć miejsca, gdzie tekst (ciągi znaków) pojawia się na Twojej stronie, dzięki czemu możesz go łatwiej przetłumaczyć. 
    											Może to spowolnić Twoją stronę podczas działania, więc najlepiej używać jej tylko podczas prac rozwojowych. 
    											Pamiętaj, aby wyłączyć ją, gdy Twoja strona zostanie opublikowana, aby zachować płynność działania.

en: This feature is disabled. %1$sClick here to enable it.%2$s
pl: Ta funkcja jest wyłączona. %1$sKliknij tutaj, aby ją włączyć.%2$s

en: This folder appears to be not writable. This is blocking translation for strings from appearing on the site.
pl: Wygląda na to, że ten folder nie jest dostępny do zapisu. Uniemożliwia to wyświetlanie tłumaczeń fraz w witrynie.

en: This includes strings like footer text, copyright notices, plugin options and settings, time format, widget texts, and more.
pl: Obejmuje to ciągi takie jak tekst stopki, informacje o prawach autorskich, opcje i ustawienia wtyczek, format czasu, teksty widgetów i więcej.

en: This is the list of strings that are not used or they are linked to wrong translation data.
pl: Jest to lista ciągów znaków, które nie są używane lub są powiązane z niewłaściwymi danymi tłumaczenia.

en: This preview shows where the selected string appears on your site’s front-end.
pl: Ten podgląd pokazuje, gdzie wybrany ciąg pojawia się na front-endzie Twojej strony.

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the <a%s>bottom of this page</a> and click on the Proceed button.
pl: Ta aktualizacji zawiera %d nowych fraz oraz %d zaktualizowanych fraz. Możesz przejrzeć te frazy poniżej. Następnie przejdź na <a%s>koniec tej strony</a> i kliknij przycisk Kontynuuj.

en: This will load the translation files and WPML will be able to scan them.
pl: Spowoduje to załadowanie plików tłumaczenia i WPML będzie mógł je zeskanować.

en: To translate strings automatically, by your translators or a translation service, use the %sTranslation Dashboard%s.
pl: Aby automatycznie tłumaczyć ciągi, przez swoich tłumaczy lub usługę tłumaczeniową, użyj %sPanelu Tłumaczeń%s.

en: Track where strings appear on the site
pl: Śledź miejsca wystąpień wyrażeń w witrynie

en: Translate User Meta Information
pl: Tłumacz informacje meta użytkownika

en: Translate User properties
pl: Tłumacz właściwości użytkownika

en: Translate base slugs of custom post types and taxonomies (via WPML -> Taxonomy translation).
pl: Tłumacz podstawowe slugi niestandardowych typów wpisów i taksonomii (przez WPML -> Tłumaczenie taksonomii).

en: Translate front-end texts you can customize from the WordPress admin like footer text, copyright notices, plugin options and settings, time format, widget texts, and more.
pl: Tłumacz teksty front-endu, które możesz dostosować z panelu administracyjnego WordPress, takie jak tekst stopki, informacje o prawach autorskich, opcje i ustawienia wtyczek, format czasu, teksty widgetów i więcej.

en: Translate strings
pl: Przetłumacz frazy

en: Translate strings automatically, with your translators or a translation service
pl: Tłumacz ciągi automatycznie, z pomocą swoich tłumaczy lub usługi tłumaczeniowej

en: Translate strings in %s
pl: Przetłumacz frazy w %s

en: Translate texts in admin screens
pl: Tłumacz teksty w ekranach administracyjnych

en: Translate texts you can customize from the WordPress admin but which appear on the front-end.
pl: Tłumacz teksty, które możesz dostosować z panelu administracyjnego WordPress, ale które pojawiają się na front-endzie.

en: Translating Strings From Admin and Settings
pl: Tłumaczenie ciągów z panelu administracyjnego i ustawień

en: Translating User Meta Information With WPML
pl: Tłumaczenie Meta Informacji Użytkownika za pomocą WPML

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Translation complete
pl: Tłumaczenie zakończone

en: Translation is in progress
pl: Tłumaczenie trwa

en: Translation needed
pl: Konieczne tłumaczenie

en: Translation needs update
pl: Tłumaczenie wymaga aktualizacji

en: Translation status:
pl: Stan tłumaczenia:

en: Translations for strings updated
pl: Zaktualizowano tłumaczenia ciągów znaków

en: Unselect all strings that match this search
pl: Odznacz wszystkie ciągi pasujące do tego wyszukiwania

en: Untranslated strings that I encounter while logged in
pl: Nieprzetłumaczone ciągi, które napotkam będąc zalogowanym

en: Untranslated strings that all logged in, logged out users, and site visitors encounter
pl: Nieprzetłumaczone ciągi, które napotykają wszyscy zalogowani, niezalogowani użytkownicy i odwiedzający stronę

en: Update Now
pl: Aktualizuj teraz

en: Updated %s translation is available
pl: Dostępne są zaktualizowane tłumaczenia %s

en: Updated or new translation files detected
pl: Wykryto zaktualizowane lub nowe pliki tłumaczeń

en: Updated translations (%d)
pl: Zaktualizowane tłumaczenia (%d)

en: Usage
pl: Użycie

en: Use WPML's %1$sTranslation Dashboard%2$s to send strings to translation.
pl: Użyj %1$sPanelu Tłumaczeń%2$s WPML, aby wysłać ciągi do tłumaczenia.

en: Use theme or plugin text domains when gettext calls do not use a string literal
pl: Używaj domen tekstowych motywu lub wtyczki, kiedy wywołania gettext nie używają literału frazy

en: Use this language as the default language for new strings in this domain
pl: Użyj tego języka, jako języka domyślnego dla nowych fraz w tej domenie

en: Utilities
pl: Narzędzia

en: WPML Package Translation is active but requires both the <a href="%s">WPML core</a> and WPML String Translation plugins to function properly.
pl: WPML Package Translation jest aktywny, ale wymaga zarówno <a href="%s">rdzenia WPML</a>, jak i wtyczki WPML String Translation, aby działać poprawnie.

en: WPML String Translation
pl: Tłumaczenie ciągów Wpml

en: WPML String Translation is attempting to write .mo files with translations to folder:
pl: Moduł String Translation wtyczki WPML usiłuje zapisać pliki .mo z tłumaczeniami do folderu:

en: WPML String Translation is enabled but not effective, because WPML is outdated. Please update WPML first.
pl: Wtyczka WPML String Translation jest włączona, ale nie działa, ponieważ wersja WPML jest przestarzała. Zaktualizuj najpierw WPML.

en: WPML String Translation will send all strings to WPML’s Advanced Translation Editor and to the translation services which are used.
pl: Moduł WPML String Translation prześle wszystkie frazy do Zaawansowanego edytora tłumaczeń WPML i do używanych usług tłumaczeniowych.

en: WPML Translation
pl: Tłumaczenie WPML

en: WPML allows you to translate user information like the name, nickname, biography, and more.
pl: WPML pozwala na tłumaczenie informacji o użytkowniku, takich jak imię i nazwisko, pseudonim, biografia i więcej.

en: WPML can detect untranslated strings and automatically register them for translation. WPML will register any untranslated strings encountered while browsing the site.
pl: WPML wykrywa i rejestruje nieprzetłumaczone teksty podczas przeglądania.

en: WPML could not delete the strings
pl: Wtyczka WPML nie mogła usunąć fraz

en: WPML could not detect the translation files (.mo) for %s. To fix this, visit your site's frontend in a secondary language. | WPML could not detect the translation files (.mo) for %s and %s. To fix this, visit your site's frontend in a secondary language.
pl[0]: WPML nie mógł wykryć plików tłumaczenia (.mo) dla %s. Aby to naprawić, odwiedź frontend swojej witryny w języku dodatkowym.
pl[1]: WPML could not detect the translation files (.mo) for %s and %s. To fix this, visit your site's frontend in a secondary language.
pl[2]: WPML could not detect the translation files (.mo) for %s and %s. To fix this, visit your site's frontend in a secondary language.

en: WPML found %s new or updated .mo files. Their texts were added to the translations table.
pl: WPML znalazł %s nowych lub zaktualizowanych plików .mo. Ich teksty zostały dodane do tabeli tłumaczeń.

en: WPML has found new or updated translation (.mo) files and needs to scan them to find translatable strings.
pl: WPML znalazł nowe lub zaktualizowane pliki tłumaczeń (.mo) i musi je przeskanować, aby znaleźć ciągi do tłumaczenia.

en: WPML needs to update the database. This update will help improve WPML's performance when fetching translated strings.
pl: Wtyczka WPML musi zaktualizować bazę danych. Ta aktualizacja pomoże poprawić działanie WPML podczas pobierania przetłumaczonych fraz.

en: WPML will now track where your site's text (strings) appears as you browse both the admin and front-end.
pl: WPML będzie teraz śledzić, gdzie pojawia się tekst (ciągi znaków) Twojej strony, gdy przeglądasz zarówno panel administracyjny, jak i front-end.

en: WPML's documentation on troubleshooting .mo files generation.
pl: Dokumentacja WPML dotycząca rozwiązywania problemów z generowaniem plików .mo.

en: Waiting for translator
pl: Oczekuje na tłumacza

en: We have detected a problem with some tables in the database. Please contact %1$sWPML support%2$s to get this fixed.
pl: Wykryliśmy problem dotyczący niektórych tabel w bazie danych. Skontaktuj się z %1$spomocą techniczną WPML%2$s w celu naprawy.

en: Widgets
pl: Widgety

en: With Priority:
pl: Z priorytetem:

en: Yes - disable these notifications completely
pl: Tak - całkowicie wyłącz te powiadomienia

en: You can add to the String Translations table texts that appear in the admin screens of the theme and plugins. To do this, go to %1$sAdmin Texts Translation%2$s
pl: Możesz dodać do tabeli Tłumaczenia Ciągów teksty, które pojawiają się w ekranach administracyjnych motywu i wtyczek. Aby to zrobić, przejdź do %1$sTłumaczenia Tekstów Administracyjnych%2$s

en: You cannot add packages in this language to the basket since it already contains posts, packages or strings of another source language!
    					Either submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
pl: Nie możesz dodać pakietów w tym języku do koszyka, ponieważ zawiera on już wpisy, pakiety lub ciągi znaków w innym języku źródłowym!
    					 Prześlij bieżący koszyk, a następnie dodaj wpis lub usuń wpisy w innym języku z bieżącego koszyka.

en: You have selected strings belonging to a package. Please select all strings from the affected package or unselect these strings.
pl: Wybrano frazy należące do pakietu. Zaznacz wszystkie frazy w pakiecie, którego to dotyczy albo usuń zaznaczenie tych fraz.

en: You're trying to import strings that are already registered in %1$s. To import them as %2$s, first %3$schange the source language of existing strings%4$s using String Translation. Then, try importing them again.
pl: Podejmuje Pan/Pani próbę importu ciągów znaków, które są już zarejestrowane w %1$s. Aby zaimportować je jako %2$s, proszę najpierw %3$szmienić język źródłowy istniejących ciągów%4$s korzystając z funkcji Tłumaczenia Ciągów. Następnie proszę ponownie spróbować je zaimportować.

en: hide textdomains
pl: ukryj domeny tekstowe

en: none
pl: brak

en: recommended
pl: polecane

en: show textdomains
pl: pokaż domeny tekstowe

en: x &nbsp;Clear filters
pl: x &nbsp;Wyczyść filtry
